כל הטרנדים לעונת החתונות 2014

תשכחו מהמגנטים והשנדלירים - הנה כל הטרנדים הכי חמים בעולם של עיצוב אירועים. חלק מהטרנדים תוכלו ליישם לבד בחתונה הקרבה שלכם או ביום הולדת הבא

24/05/2014
אתר בניין ודיור קבלו עדכונים מבניין ודיור
  • RSS

מאת: אנה פלוט, אתר בניין ודיור

 

עונת החתונות בפתח, הכלות והחתנים כבר במתח - מנסים לסגור את כל הקצוות עד ליום האירוע, אבל גם רוצים לחדש ולהפתיע. הרי כולנו היינו כבר במיליון חתונות, אז במה החתונות של קיץ 2014 יהיו שונות? מסכי כדורגל שיקרינו את המונדיאל? היה לנו כבר בעבר. מגנטים בתום האירוע - טחנו את זה בלי סוף.

אז איך בכל זאת מחדשים?

איך גורמים לאורחים, והאמת גם למארגנים (החתן והכלה), לזכור את האירוע המרגש? אז מתברר שמאז שהמציאו את הפינטרסט ותחום ה-DIY החל לפרוח, הוא זלג גם לעולם החתונות, שהפך לזירה יצירתית שלמה של מתנות מעשה ידיה של הכלה, או קישוטים שהוזמנו במיוחד באינטרנט. אבל לא חייבים לחכות לחתונה, כי חלק מהטרנדים וההפתעות שתראו כאן בכתבה, תוכלו לאמץ בלי בעיה גם ל"סתם" מסיבת יום הולדת לילדה בת 5 או לפיקניק משפחתי מושקע.

"בכל חתונה תהיה חופה, עיצוב שולחן, עמדות שתייה ואוכל, צלם וכדומה" אומרת שלומית קאופמן, בעלת גן האירועים "הבאר של סבא", "אבל ההבדל טמון באופן ההגשה והיכולת לייצר חוויה. הדבר בא לידי ביטוי ביצירת שפה ואופי ייחודיים לכל אירוע. שימוש באלמנטים חזותיים באופן יצירתי ומיוחד, יצירת גרפיקה מעניינת וייחודית על פי קונספט ועוד".

הנה כמה מהטרנדים הבולטים שכדאי לשים אליהם לב באירוע הבא:

שולחנות עגולים ומרובעים של 10 אנשים זה פאסה. עכשיו כולם רוצים שולחנות אבירים ארוכים או כמו שאנחנו אוהבים לקרא להם בחיבה "שולחנות חדר אוכל צבאי", רק מעוצבים כמובן.

תמונות מתוך אירוע שנערך ב"באר של סבא". עיצוב וקונספט "המיתוגיה" ו"מינט דיזיין", צילום: חיים אפריאט

 

פחות סידורי פרחים ושנדלירים אימתניים, ויותר מנורות וכדורי נייר צבעוניים.

צילום: אסף ספקטור

 

לשתות אלכוהול בכוס זכוכית רגילה זה כל כך מאה שעברה. היום אתם מקבלים את הדרינק שלכם בתוך צנצנת ריבה גבוהה עם קש צבעוני ומדבקה תואמת.

צילום: חיים אפריאט

 

ההזמנה, המפית ואפילו המדבקות החמודות, כולם חייבים להיות באותו קונספט עיצובי, אותם צבעים, אותן צורות וכמובן מסרים דומים.

צילום: חיים אפריאט

 

צילום: חיים אפריאט

 

צילום: אסף ספקטור

 

פעם פינות הישיבה היו לבנות, כי לבן זה סמל למשהו טהור כמו האירוע וכמו הכלה. נניח. עכשיו הצבע הוא השולט והכריות והכורסאות כבר ממש לא לבנות.

צילום: חיים אפריאט

 

את טרנד הקליגרפיה, שבו מילה אחת בנאלית נכתבת בכתב יד יפה ובאנגלית ונתלית כפריט בבית - kitchen, home וכדומה, אנחנו מכירים מעיצוב בתים, ועכשיו הוא מפציע בחתונות.

צילום: חיים אפריאט

 

צילום: אסף ספקטור

 

צילום: אסף ספקטור

 

צילום: אסף ספקטור

 

בסוף האירוע תוכלו לחלק לאורחים שלכם כדור בדולח מנצנץ מעשה ידיכם - צנצנת ריבה, נצנצים, משפט חזק או דמות מודבקת היטב והנה לכם מתנה. עכשיו תכפילו את זה במספר המוזמנים.

צילום: אסף ספקטור

 

צילום: אסף ספקטור

 

כמו כל דבר באירוע גדול כגון חתונה, גם להפתעות הללו יש מחיר כספי וחשוב לקחת אותו בחשבון. חלק מהמתחתנים אולי יעדיפו להכין בעצמם כדי לחסוך בעלויות מיותרות, ואחרים יוכלו להיעזר בחברות הפקה, מעצבים, סטייליסטים ובאולמות האירועים עצמם כדי שיכינו עבורם כל עיצוב טרנדי ועכשווי שיחפצו, אבל זה כמובן יגיע עם תג מחיר לא קטן.

 

בחתונה שלכם: אולם אירועים שכולו הפתעה

חתונות סטייל הוליווד: חמישה אירועים גדולים ומעוצבים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה