רק דברים טובים: המסיכה שמשקמת את השיער

נסייניות סלונה בודקות וחוזרות כדי לספר והפעם: המסיכה שמוסיפה ברק לשיער, המייק אפ שמעניק עור זוהר, תמצית לחידוש העור וקרם שמלבין ציפורניים

22/05/2014
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS

// המסיכה שבאמת משקמת את השיער //

 נסיינית למודת ניסיון שמבקרת בקביעות במספרה לחידוש הגוונים בשערה קיבלה את מסיכת הקרטין המשקמת, מסדרת לוקס אויל של וולה פרופשיונלס. הנסיינית חזרה לדווח כשהיא מנפנפת בשיער רך להפליא. לא ניכנס לפלאי הטכנולוגיה שוולה משתמשים בה כדי לשנות את טקסטורת השיער, רק נאמר שהמסיכה מועשרת בשלושה שמנים יוקרתיים ושמספיקה כמות קטנה ממנה להשיג תוצאה טובה. הנסיינית מציינת שהיא משתמשת בה פעם בשבוע ומרוצה מאוד.

SP_מסיכה לשיער חברת וואלה

מחיר: 219 שקל ל-400 מ"ל, להשיג אצל מעצבי השיער המומחים של "וולה פרופשיונלס".

 

// המייק אפ שמעניק עור זוהר //

 נסיינית בוגרת קיבלה לניסיון את המייקאפ הנוזלי החדש של לנקום MIRACLE AIR DE TEINT וחזרה לדווח שהוא עומד בהבטחות היצרן: הגימור מאט, המרקם קליל (הודות לשילוב של שמנים וחלקיקי אבקה) והתכשיר מצליח להסתיר היטב פגמים. המייק אפ מוצע ב-8 גוונים כך שכל אחת יכולה למצוא את הגוון המתאים לה במדויק. הנסיינית שלנו היא חובבת המראה הטבעי והיא מבקשת לציין שהמייק אפ מכיל גם מקדם הגנה 15 spf שחשוב לה במיוחד.

מייקאפ של לנקום

מחיר: 255 שקל ל-30 מ"ל, להשיג בכל רשתות הפארם.

 

// התמצית שמחדשת עור בוגר //

 הנסיינית מהפסקה הקודמת קיבלה גם את תמצית השמנים המזינים NEOVADIOL MAGISTRAL ELIXIR, עוד מוצר איכות מבית מותג הדרמוקוסמטיקה המשובח VICHI  שמיועד לנשים מעל גיל 50. בתחילה, מדווחת הנסיינית, היה לה מוזר להשתמש בשמן אבל כשהחליטה להחליף את הסרום הקבוע בתמצית – התמכרה. התמצית אינה שמנונית כלל והיא מעניקה לחות והזנה, נספגת בקלות ומרגיעה את העור. אפשר להוסיף טיפות אחדות ממנה לקרם היום הרגיל ולקבל קרם עשיר במיוחד ואילו הנסיינית שלנו קיבלה את המלצת היצרן וניסתה את התמצית כמסיכת לחות מרעננת ומדווחת שהיא עושה את העבודה.

 תמצית לעור של וישי

מחיר: 407 שקל ל-30 מ"ל, להשיג בבתי מרקחת פרטיים.

 

// הקרם שמלבין את הציפורניים //

נסיינית המדור שצובעת את הציפורניים בלק ג'ל (וגם מעשנת, פויה) הבחינה שציפורניה הטבעיות הצהיבו מעט וקיבלה בדיוק בזמן את Nail whitening paste ערכה להלבנת ציפורניים של CUCCIO על בסיס מיקרו קריסטלים טבעיים הכוללת קרם הבהרה ומברשת ההלבנה ייעודית לציפורן. השימוש  פשוט מאוד והתוצאה מפתיעה באיכותה: הציפורניים התנקו מהגוון הצהבהב, הובהרו מעט וקיבלו מראה בריא וטבעי. יופי של מוצר!

cuccio מלבין ציפורן מחיר: 100 שקל ל- 50 גרם. ניתן להשיג דרך הפייסבוק Cuccio ישראל או בטלפון 0508547822

// קרם השפתיים שעושה להן פלאות //

מוצר השפתיים החדש של מותג הדרמוקוסמטיקה סבוקלם מיועד להפחתת קמטים ומניעתם, להדגשת קווי המתאר ולשיפור מאזן הלחות. הנסיינית שלנו מדווחת שייתכן והיא מדמיינת אבל השפתיים אחרי מריחת הקרם נראות מלאות מעט יותר ולגבי הקמטים נדע רק בעתיד. מה שכן, הקרם נעים מאוד לשפתיים, מונע יובש טוב יותר מכל קרם אחר שניסתה, נספג היטב תוך דקות ספורות ובסך הכל היא מרוצה מאוד.

קרם שפתיים_סבוקלם new

מחיר: 81.50 ש"ח ל-10 מ"ל, ברשת סופר פארם (במחלקת הטבע) ובבתי מרקחת פרטיים.

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה