יום פינוק ויופי בבית של איפור

מורן מישל החליטה להתגבר על חששותיה בכל הקשור לאיפור וטיפוח והגיעה ליום פינוק אצל המאפרת ורד ספיבק ב"בית של איפור". לפניכם סיכום החוויה שהתהפכה מחששות כבדים ליום שכולו כייף ויופי

21/05/2014
מורן מישל קבלו עדכונים ממורן
  • RSS

כשקיבלתי את הטלפון ששלח אותי לבוקר של איפור-שיער-ציפורניים אצל המאפרת ורד ספיבק, בבית של איפור,  קפצתי על המציאה, פלוס קריאת ״יוהו! שיחקתי אותה!״ 

שלוש דקות אחר כך הצהלה הפכה לבהלה ״מה עשיתי לעצמי?!״ - אני בקושי מתאפרת, שונאת שמתעסקים לי בשיער ומצטלמת זוועה. יופי, הגעתי למקום הנכון.

כדי לעבור את היום בשלום הצמדתי אליי חברה, את נאוה רייץ, שצילמה את התמונות. כי ידעתי שבזכות האהבה תוציא אותי יופי בתמונות. וכך נכנסתי לסטודיו ברגל ימין.

תחושה ביתית נעימה- הסטודיו של ורד ספיבק, בית של איפור, צילום :נאוה רייץ

תחושה ביתית נעימה: הסטודיו של ורד ספיבק, בית של איפור, צילום: נאוה רייץ

החששות התפוגגו מהר מאוד – ורד קיבלה אותי בחיוך בסטודיו היפה שלה, ועד מהרה התפשטה תחושת ביתיות חמימה באוויר.

ירדנו לחדר האיפור והסדנאות, שוחחנו, נפתחנו, ורד סיפרה לי על הדרך שעשתה מצילום לאיפור ועל המעבר מהפקות אופנה לכלות ונשים אמיתיות, ובדיוק באותה תשוקה שסיפרה לי על דרכה המקצועית גם הקשיבה לי. נזכרתי שזו הרגשה נפלאה לשוחח עם מישהו שעוד מסתכל בעיניים ושחבל שזה כבר לא דבר שכיח.... בתום השיחה ידעתי שאני בידיים בטוחות.

ורד, שידיה העדינות פידרו את נמשיה המלכותיים של בר רפאלי ועוד שלל יפהפיות מלכותיות, בהחלט הרוויחה ביושר את הסכמתי לאפר את פני ולטשטש את כתמי הפיגמנטציה הפחות מלכותיים, שהורישו לי בנותיי לאורך ההריונות.

ורד ספיבק ומורן מישל

ורד ספיבק, יודעת להקשיב לאורך כל החוויה, צילום: נאוה רייץ

אחר כך עברנו לעמדת החפיפה: קובי, מעצב השיער בסטודיו, גרם לי להרגיש בין חברים כשהודיע שהוא לא מצטלם, כי הוא מצטלם זוועה.
מיד אחר כך הוא גם הודיע לורד שפן גלי לא ילך כאן, כי אפילו שהתלתלים שלי נראים שופעים כשאני מטפלת בהם, למעשה מדובר באסופה של כשתיים וחצי שיערות, ביום טוב.

ורד לא התרגשה: ״אתה כבר תדע מה לעשות״, אמרה וצדקה...

אוירה רומנטית

בחזרה לקומה העליונה קיבלנו את עמדת האיפור הרומנטית. וילון תחרה ריכך את השמש שנכנסה בדיוק בזוית מחמיאה לצילום. עורי החל להתעטף בחומרים עדינים וקלילים במשיחות מכחול מיומנות, כשורד בונה את המראה הסופי שכבה אחר שכבה.

הרגשתי רגועה למדי, תוך כדי העבודה ורד שיתפה אותי במה שהיא עושה, הסבירה מה נכון לי ומה פחות - למבנה העיניים, למגרעות העור, ואיך אפשר להתגבר על החסרונות באיפור נכון. להפתעתי, נהניתי. לא רק שהמגע של ורד מקצועי ובטוח, גם הרווחתי ידע שישרת אותי ממחר והלאה.

ורד ספיבק בתהליך איפור

ורד ספיבק מאפרת אותי, צילום: נאוה רייץ

 

במעבר אל עמדת השיער לסיום הייתי סקפטית... קובי חימם את הבייביליס, מה שמיד עורר את חששותי – אבל צ׳יק צ׳ק קלטתי את שלבי העבודה: מתחילים בפן מסולסל בעדינות ומפרקים, ממשיכים לפן חלק – ומפרקים, מסיימים בבייביליס הדוק... נכון, ומפרקים. עוד טאץ׳ ועוד תנועת יד קלילה והנה... מסתבר שגם משתיים וחצי שיערות אפשר לקבל שיתוף פעולה.

אז איך היה? נפלא!

הגעתי למקום שמחבק מהכניסה ועד היציאה, בעיצוב הנעים והביתי, בקבלת הפנים, בפלייבק שברור שהוקדשה לו מחשבה, בצוות המקצועי שדואג שהכל יתאים לי בדיוק, בידיעה שאני בידיים סופר מקצועיות – וזכיתי ביום פינוק אמיתי.

ולא פחות חשוב, חזרתי הביתה לבנותיי ולקריאות ״יוווו... אמא את מהממת!!״ ולאהובי, שאפילו הוא שם לב ופרגן ב״וואלה, דווקא יפה לך״ ...
יוהו! שיחקתי אותה!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה