איזה אורך מכנסיים הכי מתאים לך?

אורך המכנסיים הוא גורם מפתח בעיצוב המראה כולו ויכול להעניק מראה אופנתי ומוקפד, אם תדעי לבחור את האורך שמחמיא לך. קבלו את המדריך המלא להתאמת המכנסיים למבנה הגוף

12/05/2014
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

איזו חולצה כדאי ללבוש עם מכנסי 3/4? והאם זה אורך שיחמיא לי אם יש לי רגליים קצרות? עם מכנסיים ארוכים כדאי ללבוש עקב גבוה או נמוך? ומה עם מכנסיים קצרים? עיינו בקטלוג של רשת "עונות" לעונת הקיץ הקרובה ובנינו עבורכן את המדריך השלם לאורכי מכנסיים.

מכנסיים קצרים

אם את בעלת מבנה תפוחי, שבו חלק הגוף העליון רחב ומעוגל והרגליים רזות וחטובות, את המועמדת האידיאלית ללבישת מכנסיים קצרים שיחשפו את הרגליים.

עם מה כדאי ללבוש אותם: המכנסיים הפרחוניים של עונות אידיאלים למראה קז'ואל קייצי. אל תהססי לשלב איתם הדפסים שונים. מכנסיים פרחוניים לא מחייבים חולצה חלקה, חולצה עם הדפס עדין בגוונים שתואמים לאלו של המכנסיים תהפוך את ההופעה לשיקית ואופנתית.

ועם איזה נעליים: נעלי אספרדיל שטוחות, תיק שק גדול וצמידים בצבעים תואמים ישלימו את ההופעה.

עונות. צילום: טל קרתחולצה ומכנסיים: עונות, תיק: TES, צמידים: הגר סתת, נעליים:My.e בגלריה 114

 מכנסי 3/4

אם פלג גופך התחתון ארוך מהעליון את מועמדת טובה למכנסי 3/4. מכנסיים שנחתכים באמצע השוק מקצרים את מראה הרגל ולכן לא מומלצים לנשים נמוכות או בעלות פלג גוף תחתון קצר. אם זכית ברגליים ארוכות וקרסול צר, תוכלי ללבוש מכנסי 3/4.

עם מה כדאי ללבוש אותם: מכנסי הפשתן הכחולים של עונות אידיאלים לעונה החמה. שילובם עם חולצה ורודה דקה ואקססוריז צבעוניים יצרו מראה קייצי שמח.

ועם איזה נעליים: רצוי לשלב אותם עם נעלי סירה על עקב ללא רצועות בקרסול, על מנת לא לקצר את החלק החשוף.

עונות. צילום: טל קרתחולצה ומכנסיים: עונות, תיק: ASPIGA לשופרא, משקפיים: וורובל אופטיק, נעליים: לקוסט, עגילים: מיכל נגרין

מכנסיים ארוכים בגזרה גבוהה

אם את בעלת פלג גוף תחתון קצר, יחמיאו לך מכנסיים ארוכים בגזרה ישרה וגבוהה. הגזרה הגבוהה מאריכה את החלק התחתון של הגוף. רצוי שאורך המכנסיים יספיק על-מנת לכסות חלק מהעקב וכך יתרום גם הוא לאשליית האורך והגובה.

הגזרה הישרה תחמיא לרוב מבני הגוף והיא על זמנית. המכנסיים הלבנים של עונות ישמשו אותך באינספור הזדמנויות ותוכלי להתאים אותם לארוע באמצעות החלפת החולצה והאקססוריז.

עם מה כדאי לשלב אותם? לעבודה תוכלי לשלב אותם עם גופיה שחורה מעוטרת בסוסי תחרה ושרשרת משולשים עם אבנים לבנות. את תוספת הצבע תוכלי לקבל באמצעות תיק פסים באדום ולבן, ועליונית דקיקה, אידיאלית למזגן המשרדי.

ועם איזה נעליים: סנדלים בהירים בעלי עקב נמוך ישלימו את המראה.

עונות. צילום: טל קרתמכנסיים, חולצה, עליונית, תיק ושרשרת – עונות, סנדלים – גלי

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה