אהבה של אמא

לכבוד יום האם האמריקאי שחל היום, הבלוגריות של סלונה התבקשו למצוא את התמונה הכי אהובה שלהן עם בנותיהן. אזהרה - פוסט מרגש במיוחד

11/05/2014
ליאת עיני קבלו עדכונים מליאת
  • RSS

כל הקלישאות נכונות ואין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא (טוב, נו, גם אבא). הבלוגריות של סלונה התבקשו למצוא את ה-תמונה שלהן עם בנותיהן ולכתוב כמה מילים. אחת בחרה תמונה מרגשת, השנייה בחרה תמונה מצחיקה, השלישית בחרה "סתם" תמונה יפה. את התוצאה שהתקבלה תוכלו לראות בפוסט ללא טיפת ציניות.

גלי דודזון-סגל (הקונה נחמה)

אליאנה הגיעה לחיי בהפתעה בגיל 40, אחרי שלושה בנים ואחרי שעניתי בשלילה לכל מי שאמר לי שאני חייבת בת. היה לי נוח ונעים להיות אמא לבנים ויחד עם השמחה הרבה מהידיעה שהולכת להיות לי בת, היו ועדיין ישנם לא מעט פחדים הקשורים באמהות לבנות בכלל ובאמהות שלי לבת בפרט. כולי תקווה שהאהבה ותשומת הלב האינסופית שהיא מקבלת משלושת אחיה, מהאבא המאוהב וממני, שלעתים עדיין מתקשה להאמין שהיא כאן, יצמיחו ילדה מאושרת ובטוחה בעצמה, ושאני אצלח בשלום את האתגרים הרגשיים הכרוכים בגידול בת. זכיתי.

התמונה צולמה בארוע משפחתי כשאליאנה היתה בת חצי שנה, היום היא בת קרוב ל-14 חודשים.

גלי ואליאנה

לבלוג של גלי - לחצו כאן

לייזה פאנלים

אחרי שלושה בנים שגידלתי ורוממתי, היא הגיחה. כשהייתי בת 42 היא הגיחה. לא האמנתי שאפשר להיות בהריון בגיל הזה ככה סתם. ואז לא האמנתי שאמרו לי זאת בת באולטרהסאונד או במי שפיר. עד שראיתי לא האמנתי. ואחרכך לא האמנתי בפלא הבריאה הנשית המלבבת שהגיעה אל חיי. והיא היא מהכוכב שלי. והיא אוהבת דברים שאני אוהבת והיא חופרת בדיוק כמו שאני חופרת, והיא רוצה לשמוע הכל ולמדוד הכל ולטעום הכל ולעזור לי לבשל ולקפל, והיא כל כך אמהית ונחמודת והיא כל כך קלפט'ע וממזרונת ואני כל כך שמחה שזכיתי לבת. כזאת בדיוק כזאת. אהובה שלי קטנה.

תמונה מפורים שהבעש"ט צילם.

 חגית והבת שלה

לבלוג של לייזה פאנלים - לחצו כאן

הילה ליבסמן

בשעה חמש וחצי בבוקר לפני שנה יצאנו לטריאתלון. זה היה ממש מקביל ליום הולדת של שיר. היא אמרה "אמא השנה בואי ניקח מקום שלישי לפחות. שיר רצה, אני שחיתי והנוספת רכבה על אופניים. זה היה מרגש מאוד שקיבלנו מקום ראשון, מתנה נהדרת לשיר. היא מסיימת בית ספר לאומניות כרקדנית, ספורטאית מצטיינת ושחקנית.

הילה ושיר

לבלוג של הילה - לחצו כאן

עדה אופיר

אני מאוד אוהבת לרכב, וכששירה ביקשה לפני חודש שנקנה לה מתנת יום-הולדת רולר-בליידס, לא הייתה מאושרת ממני, מצאתי שותפה למסע. רק איתי היא הרגישה בטחון לרכב.

אדה ושירה

לבלוג של עדה - לחצו כאן

מורן מישל

אני וארבע בנותי - מהגדולה לקטנה: קים (13), מיי (10), איילי (7) ונלי (כמעט שנתיים) והצטרפה אלינו גם הבובה - קוקי (תינוקי). בחיים לא חשבתי אפילו למרוח לק ברגליים - עד שקים היתה בת חמש וחזרה מיום הולדת נסיכות.

מאז נדמה שהגיל לריטואל הגינדור רק הולך ויורד - נלי מחזיקה בשיא צעירת המגונדרות, אבל האמת היא שאין יותר כיף מזה שבאמצעים כל כך פשוטים (4 בקבוקי לק, אציטון, קצת צמר גפן והרבה סבלנות...) אפשר לבלות שעה של כיף והנאה ביחד.

מורן מישל ובנותיה

לבלוג של מורן - לחצו כאן

יסמין כהן

עדי שלי שנולדה ב-25.6.06. היא בתי השנייה. התמונה צולמה שנייה וחצי אחרי שיצאה לי מהגוף. היא הייתה עבורי תיקון ללידה הראשונה של בני יאיר שנולד ארבע שנים לפניה. ההריון הראשון היה מאוד קשה וגרר בעקבותיו דיכאון לאחר לידה. כשעדי נולדה היא הביאה לי חיוך בו במקום. אותו חיוך תיקן גם את הקשר שלי עם יאיר, ופתח לי את הלב לשתי האהבות יחד.​

יסמין ובתה

לבלוג של יסמין - לחצו כאן

יערה די סגני

סיוון ישנה על האופניים בסוף מסלול סובב כנרת (כי מאוד קשה הישיבה מאחורי אימא כל הזמן הזה...), ולצידי זה אחיה, זיו. סיון הגיעה אחרי 4.5 שנים של נסיונות להרות. היא מסובבת את כולנו סביב האצבע הקטנה ויום אחד תהיה דיקטטורית של אי קטן, או נשיאת המדינה.

יערה עם ילדיה

לבלוג של יערה - לחצו כאן

כרמית רדליך

תמונה שלי עם אריאל הבת שלי בחגיגת יום ההולדת שלה. כל פעם שאני מביטה בה אני נזכרת כמה תום ואושר היו ביום הזה עבורה, כיף גדול.

כרמית ובתה
לבלוג של כרמית - לחצו כאן

שולי גלנץ ז"ל

תמונות מנסיעה שלי ובתי מאיה ללונדון בקיץ האחרון, בה נהנו מטקס קסום של שתיית תה בנוסח עליסה בארץ הפלאות.

שולי ובתה
-
לבלוג של שולי ז"ל - לחצו כאן

אלונה זוהר

אלונה עם בתה מיכל בת ה-14.

אלונה ומיכל
-
לבלוג של אלונה - לחצו כאן

עידית אייזנר (עידית מילים)

תמונה של שירה תמרה ושלי, צולמה בטיול לדרום.

עידית ובנותיה
*
לבלוג של עידית - לחצו כאן

דורית מנו - טל אור

יום החתונה של בתי הבכורה גלי במספרה. הכלה מוכנה, רגע לפני שהחתן מגיע, האמא והאחות עדיין לא.

דורית ובנותיה
-
לבלוג של דורית - לחצו כאן

שלומית ויזנר

תמונה עם שתי הבנות - שתיים מתוך ארבעה ילדים. תמר בת שמונה וטליה בת שנתיים וחצי, חברות טובות. תמונה מערב חג פסח 2014.

שלומית ובנותיה

לבלוג של שלומית - לחצו כאן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה