טיפ: איזה שרוולים ללבוש כדי לטשטש זרועות עבות?

האם מי שהתברכה בזרועות רכות וגדולות צריכה להיחנק כל הקיץ בתוך שרוולים ארוכים? אז זהו, שלאו דווקא. טובית סגל-גרובר, המעצבת הראשית של רשת עונות, מעניקה לנו טיפ מנצח ושוברת מיתוס ישן

07/05/2014
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

עונות. צילום: דודי חסון מתוך הקטלוג של רשת עונות לעונת אביב / קיץ 2014. צילום: דודי חסון

למעצבת האופנה טובית סגל-גרובר חשוב להעביר לנו מסר אחד חשוב, לפני הכל. להשקפתה, כל אשה תיראה הרבה יותר טוב ברגע שהיא תשלים עם איך שהיא נראית. המסר הזה נראה לנו לפעמים כמו קלישאה, אבל האמת היא שהוא כל כך פשוט, וכל כך נכון - החוט המקשר בין כל כך הרבה נשים יפהפיות ומרשימות הוא הביטחון במה שיש להן.

"קודם כל", מבהירה סגל-גרובר, "אין לך מה להחביא. מה ששלך - שלך. קבלי את עצמך ותאהבי את עצמך וכך תרגישי הרבה יותר בנוח ובטוח תיראי הרבה יותר טוב. באופן אישי, אורך השרוול המועדף עלי, ואי אפשר לומר שבורכתי בזרועות דקיקות, הוא קצרצר ומחמיא, כזה שיהיה חתיכי אפילו על יד שמנמנה".

"אני רוצה לשבור את המיתוס שאומר שככל שהשרוול יותר ארוך, כך הוא יותר מחמיא. ברוב המקרים, ההפך הוא הנכון. להשקפתי, כשאת משתדלת לכסות, לעיתים את עושה את הפעולה ההפוכה ומעצימה את הבעיה. שרוול באורך מכסה, תמיד נותן מענה לכיסוי אך מעוות ומדגיש את הבעיה.

בעיניי, השרוולים היחידים שהם מעט ארוכים ויכולים להחמיא, הם שרוולי 3/4. כדי ליצור מראה צעיר ועדכני יותר, אני ממליצה ללבוש חולצה עם שרוולי 3/4, שאינם צמודים, ולעשות בהם 2 קפלים לא גדולים. כך תוכלי לכסות את הדורש כיסוי, וגם להימנע ממראה מיושן.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה