המשקפיים שהולכים עם צבע השיער שלך

שחרחורת, ג'ינג'ית ושטנית נכנסות לסופר-פארם. אילו משקפי שמש הכי יתאימו לכל אחת? הקונה נחמה והחברות ממפות את הקולקציה החדשה של קנזו לפי צבע השיער

29/04/2014
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

חודשים לא הצלחנו להפגש, אני והחברות. פחות או יותר מאז הצילומים הקודמים. ולא שלא ניסינו. קבענו כמה פעמים ותמיד זה בוטל על רקע עבודה/ילדים/עייפות. מסתבר שרק כתבות אופנה יכולות להפגיש בינינו. כשהגיעה ההצעה להתאחד שוב עבור צילומים לקולקציית משקפי השמש החדשה של קנזו, הצלחנו לגנוב שעתיים פנויות בשמש בפארק הירקון - למרות חופשת פסח, למרות הרגל הפצועה של איילת ולמרות שלכולנו יש אין סוף ילדים ומשימות.

אספנו שישה זוגות משקפי שמש של בית האופנה הצרפתי קנזו ממחלקת האופטיקה בסופר-פארם, כל אחת ובחירתה (לאיילת הפצועה בחרנו בשלט רחוק, מזל שהכל מתאים לה). הנה הטיפים שלנו להתאמה:

**

לבעלות שיער שחור: משקפיים כהים עם נגיעות צבע

לשרית השחרחורת הכי יפים משקפיים כהים בעלי עדשות כהות. כדי לגוון את כל השחור הזה, היא בחרה זוג בעל מסגרת כהה עם כתמי צבע בגווני חום נחושת.

IMG_0033

 הזוג השני של שרית הוא בעל מסגרת שחורה עדינה עם גשר כסוף וידיות מתכת כסופות דקיקות. הקו המתכתי העדין מעטר גם את מסגרת העדשות והופך את השחור לחגיגי יותר.

IMG_0054

**

לבעלות שיער אדמוני: משקפיים צבעוניים, אפילו אדומים

לאיילת הג'ינג'ית מתאימות מסגרות צבעוניות, לכן בחרנו עבורה את הזוג הירקרק-תכול, שמעוטר בפרחים אדומים קטנים בצדדים.

IMG_0024

והזוג השני של איילת, כיאה לג'ינג'ית מלאת שמחת חיים – הוא הזוג האדום (זהה לזה השחור של שרית), בעל ידיות המתכת העדינות. כי כשמדובר במשקפיים צבעוניים, עדיף לשמור על מינון.

IMG_0018

**

לבעלות שיער שטני-בלונדיני: משקפיים עם גוונים ירוקים

לעצמי בחרתי את הזוג בעל עדשות המראה שהן להיט עכשווי. חצי המסגרת הירקרקה - שקופה מוסיפה עניין למשקפיים הסופר קולים האלו ומשתלבת טוב עם שיער שטני.

IMG_0062GALI

 והזוג השני שלי, שחור בחזית ומעוטר בכתמי צבע בירוק ואדום, בידיות הרחבות. קלאסי עם טוויסט.

IMG_0069GALI

IMG_0116

***

אחרי הצילומים, נשאר גם זמן ליהנות.

עצה לחיים – היפגשו יותר עם החברות האהובות שלכן, זה ממלא באנרגיות ששום דבר לא ישווה להן.

IMG_0083

תודה לצלם אילן רינת, בעלה של איילת, ששוב נרתם להעביר בוקר עם שלוש הגרציות המצחקקות.

*

את משקפי השמש של בית האופנה הצרפתי קנזו ניתן להשיג בבלעדיות בכ-50 סניפים נבחרים של סופר-פארם, במחיר של 499 ש"ח (כמחצית ממחירם בעולם). לאיתור סניף האופטיק הקרוב אלייך, לחצי כאן

IMG_0111

IMG_0118

IMG_0113
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה