עיסוי שוקולד - רגע מתוק בחיים

מתי בפעם האחרונה השקעתם בעצמכם שעה מהחיים? מתי הראש שלכם היה נקי ממחשבות והגוף רצה להגיד תודה? טיפול פילינג ועיסוי שוקולד יעזרו לכם במשימה

13/04/2014
ליאת עיני קבלו עדכונים מליאת
  • RSS

ימי שישי שלי הם הימים הכי עמוסים. כל התוכניות והסידורים מתרכזים לכמה שעות, הזמן טס וההרגשה תמיד חוזרת על עצמה - לא הספקתי כלום. כשהזמינו אותי לסקר טיפול בספא קבעתי לעוד חודש, וככה הייתי רגועה. עד אז בטוח אסיים את כל העניינים שלי ואוכל ללכת לשם בראש שקט, חשבתי לעצמי וידעתי שזה ממש לא יקרה. אבל קבעתי וכבר לא היה נעים לבטל אז ביום שישי בבוקר ליוויתי את הבנות לבית ספר והמשכתי לספא בחמי געש.

בחרתי בטיפול של פילינג קפה ועיסוי שוקולד. כשסיפרתי לכמה אנשים על הבחירה כולם עשו מין מבט מוזר. כנראה דמיינו איך שופכים על הגב שלי כמויות של סירופ שוקולד והתמונה הזו לא נראית משהו. אבל החלטתי לא לשאול יותר מדי שאלות ופשוט לנסות. כמה כבר אפשר לחזור כל פעם על עיסוי שבדי? הגיע הזמן לגוון קצת.

חמי געש. צילום: פוטוליה

הכניסה לספא היא דרך האזור של המרחצאות אבל הספא עצמו מופרד ויש בו אווירה שקטה ונעימה, בדיוק כמו שצריך. קיבלה אותי מטפלת נחמדה מאוד שהחלה למרוח לי על הגוף את הפילינג קפה-שוקולד. הריח היה טוב, האווירה מרגיעה וההרגשה הייתה שמשהו טוב קורה לעור שלי. אחרי שסיימנו את החלק הזה הלכתי למקלחת שנמצאת בתוך החדר והורדתי את הפילינג מהגוף כדי לעבור לחלק הבא של הטיפול. העור היה חלק ונעים ומסתבר שזה היה רק הפרומו.

חזרתי למיטת הטיפולים, והשרירים קיבלו עיסוי VIP עם שמן בריח של שוקולד, כמעט והצלחתי לשמוע אותם אומרים תודה. לאט לאט הרגשתי איך המחשבות שלי קצת נרגעות לשם שינוי, הגוף גם הוא נרגע ואפילו הצלחתי לעצום עיניים. הסדין חשמלי שעל מיטת הטיפולים היה מחומם בדיוק בטמפרטורה המתאימה, גם השמן היה חם במידה הנכונה ורק קיוותי שיש עוד מספיק זמן ליהנות מהטוב הזה. הריח של השוקולד היה עדין וממש לא הזכיר את מחשבה של מפלי שוקולד שנשפכים על הגוף. 60 הדקות שלי עברו מהר והמסקנה המתבקשת שפעם ב... אפשר להתייחס לגוף בכבוד הראוי לו, ולא תאמינו כל הסידורים ימתינו לכם בסבלנות.

אתר חמי געש עבר לאחרונה שדרוג שבמסגרתו נבנה אולם מרחצאות נוסף ובו בריכת מים תרמו מינרלים ובריכת שחייה חצי אולימפית קיצית. בנוסף, במקום יש סאונות יבשות ורטובות ועיסוי מימי מזרמי גופרית, כך שאם הטיפול לא יספיק לכם תוכלו להשלים את החוויה.

חמי געש. צילום: דני פילדס

*****

בחודש אפריל עלות כניסה למרחצאות, שימוש חופשי בכל המתקנים ועיסוי – 365 שקלים לאדם.

לפרטים נוספים - 09-9529404.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה