10 משפטים בלתי נשכחים מגמר מאסטר שף

אף פעם לא חשבתי כמו עוגיה, דג שעשה תאונה לתוך סלע ומיליוני אנשים מחכים שהוא יעשה טעות, הם רק חלק מהמשפטים שנאמרו אתמול בגמר הארוך. קבלו את הנבחרים

06/04/2014
ליאת עיני קבלו עדכונים מליאת
  • RSS

נוף זכתה. כמה צפוי ככה טוב. אמנם הסיכוי שיהיה שלום בזכות הזכיה שלה (כמו שמיכל אנסקי אמרה בסוף השידור) הוא בערך כמו הסיכוי שעידו יילך להרצאה של גארי יורופסקי אבל קיבלנו כמה שניות של אופטימיות והתרגשות.

אז מה היה לנו? ברור שהאוכל הוא העניין השולי, וכדי להחזיק שידור של שעתיים וחצי צריך כמה שיותר רגעי דרמה. שלושה פיינלסטים הגיעו לגמר וכנראה לא במקרה. לא סתם הגיעו לסוף העונה נוף הערביה שנראית ומדברת כמו יהודיה (או בעצם הרבה יותר טוב), מסרט האתיופית כי בכל ריאלטי צריך אתיופית, ועידו, הצבר השחצן, הגבר גבר שייתן קונטרה לנשים.

גמר מאסטר שף. צילום: עודד קרני

צילום: עודד קרני 

קבלו 10 משפטים בלתי נשכחים מגמר מאסטר שף:

1. דג שעשה תאונה לתוך סלע והתרסק - אייל שני מתייחס למנה של עידו שבעיקר זרק דג לוקוס על הצלחת ולא הרבה יותר מזה, טוב נו היה קצת סביצ'ה ליד.

2. כל המנות שלי יוצאות מושלמות – עידו כהרגלו מרוצה מעצמו רגע לפני שהוא שהוא מגלה שהדג שלו קיבל את הציון הנמוך ביותר מהשופטים.

3. חשבתי שהיה פיגוע, התפוצץ בלון גז. 22 נקודות ללוקוס שלי? חשבתי שהייתה לי מנה מושלמת - עידו מבין שלא יעזור כמה הוא יגיד שהמנה שלו מושלמת, על השופטים זה לא עובד.

4. מושלמוש - טוב, זה לא ממש משפט אלא תגובה של אישה שטעמה בסופר מנות של השפים, כחלק מתוכן שיווקי בוטה, ומתוך רצון של ההפקה להרוויח עוד כסף ולהתקרב לאנשים הפשוטים מהעם שעומדים בתור כדי לטעום את המנות ולהרגיש לרגע אבק כוכבים.

5. אתה מכיר את המעמד, מיליוני אנשים מחכים שהוא יעשה טעות – מיכל אנסקי מדברת עם חבר נבחרת על עידו ומסכמת במשפט אחד את כל תרבות הריאלטי.

6. אתה לא צריך מטבח. אני במקומך, בשביל לזקק את עצמי עד הסוף, הייתי קונה להביהור ענק, מכוון לשמיים וצולה ציפורים במעופן – אייל שני מגלה מהי אהבת חיות ורגישות.

7. אף פעם לא חשבתי כמו עוגיה, אני תמיד חושב כמו סטייק – עידו בוידוי אישי. טוב, הבנו, אתה הגבר שבגברים. המסר עבר בכל דרך אפשרית, אפשר להמשיך הלאה.

8. עידו הוא ג'יפ שנוסע חזק במדבר - יונתן רושפלד מתאר את המתמודד באופן מדויק.

9. אני רוצה כאלה מחיאות כפיים כשאגיש את המנות של פסח לשולחן - מיכל אנסקי מתלהבת ממחיאות הכפיים של הקהל בשלב הקינוחים ומעבירה מסר למשפחתה.

10. מיכלי, תשאירי משהו באמא שלך - חיים כהן מבקש ממיכל להירגע עם אכילת המנה של נוף ומסכם יפה ובשפה שכולם מבינים את העונה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה