רוצים סקס אלוהי? למדו לענג את עצמכם

כולם מאוננים, גם גברים וגם נשים, אבל לא כולם חיים עם זה בשלום ולא כולנו יודעים לנצל את האוננות ליותר מאשר אורגזמה. מתברר שאוננות יכולה לגרום להרבה יותר

27/03/2014
קטי קמחי קבלו עדכונים מקטי
  • RSS

הכל על אוננות (צילום: שאטרסטוק)

"יש ארבעה סוגים של סקס" הסביר לי פעם באבא-דז, שאמאן לריפוי מיני שחי ומלמד בכל העולם. "הראשון הוא הסקס שכולנו מכירים: סקס לצרכי רבייה ובידור. הסקס השני הוא סקס עמוק יותר של כייף - אירוע פיזי, ויש את הסקס השלישי, סקס דאואיסטי מודע, שמביא בריאות אל הגוף והסקס הרביעי שהוא האקט הטרנספורמטיבי שרותם את האנרגיה המינית ויוצר שינוי של עומק בחיים".

האדם הבוגר מינית, מסבירים השמאנים, משתמש באנרגיה של היצר גם למטרות רוחניות של גדילה והעצמה אישיים, איזון, הארה וכן, גם לסקס אלוהי.

אז, איך מתחילים להניע את האנרגיה הזו למקום שהוא מעבר ל'מי גמר קודם'?

התשובה היא: באוננות.

לעשות אהבה עם עצמנו

באבא דז: "רוב הגברים והנשים משתמשים באחר כמתג: אני רוצה שהוא ידליק אותי ויעשה איתי אהבה. כולנו משתמשים זה בזה כשבעצם, אנחנו צריכים ללמוד לעשות אהבה עם עצמנו".

אוננות, כך מסבירים גם רוב המטפלים המיניים, תאפשר לנו להכיר את התנועה של האנרגיה המינית בתוכנו ובנוסף, תאפשר למתחילים לתרגל אספקט נוסף והוא עולם האי-שפיכה.

"רוב הגברים מכורים לגמירה כי אף אחד לא לימד אותם איך לענג את עצמם ולא לגמור", מסביר דז, "גברים שלא מצליחים להחזיק את האנרגיה הזו, לא מפתחים בגרות והאנרגיה החזקה הזו מהממת אותם. וכשהם נרגשים - הם פשוט משחררים. אחד הדברים שגברים לא מבינים הוא כמה משמעותי וכמה טוב זה מרגיש להחזיק את הזרע ולא לשפוך.

"כאיש צעיר לא האמנתי שזה מה שמבקשים ממני אבל, בדיעבד, זה מרגיש טוב כל כך ואני מאמין, שהבחירה שלי עם מי אני שופך, מתי, ואיך היא בחירה מדהימה.

"כשאישה מרגישה שאתה מחזיק את עצמך, אתה יכול לאפשר לה להיות עם עצמה ואותה אישה יכולה לבחור מתי היא רוצה זרע של גבר בתוכה ומתי לא. יש בחירה ויש אפשרות ולגבר זה מאפשר לנוע אחרת בעולם".

מה נשים רוצות?

ומה עם הנשים? ובכן, גם לנשים מומלץ לאונן וללמוד להגיע לסיפוק לבד לפני שהן מפילות את תיק ה'תענג אותי' על גבו של הפרטנר שלהן. העניין הוא לחוש מינים עם עצמנו לפני שאנו פונים אל האחר.

הכל על אוננות (צילום: שאטרסטוק)

"אם נכנס למיטה מתוך הצורך שבן הזוג יביא אותנו לסיפוק – לא נוכל להיות בתוך מעשה האהבה ומעשה האהבה נועד לחלוק אהבה ולא על מנת לחפש סיפוק מהצד השני", כך מנסחים זאת המטפלים.

לקראת פאנל שאנחה השנה בפסטיבל שאקטי על אוננות נשית, תחקרתי חברות ונשות מקצוע על הנושא וגיליתי עד כמה הנושא מעורר (תרתי משמע – כמובן). כולן רוצות להגיד משהו, לכל אסכולה דעה בנושא ולכל אישה אג'נדה. אוננות היא עניין מאד פרטי ועדיין, ברגע שניתנת לה הלגיטימציה היא מתחננת לקצת אור זרקורים. יש המון בורות בנושאים הללו והמון בדידות שקשורה ברבדים טכניים, ברבדים הזוגיים ובחקר ההיסטוריה והפיזיולוגיה של האורגזמה הנשית.

כמי שכותבת על סקס, חוקרת אותו ועובדת אתו בקליניקה, בכל פעם מפליא אותי עד כמה אנחנו גסים כשאנחנו נוגעים בנושאים הללו. כמה בורות, אשמה ובדידות יש שם וכמה עדינות וחכמה צריך כדי לקלף את השכבות.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

קטי קמחי היא מלווה ומטפלת בתהליכי התמקדות ומיניות

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה