תכשיטים מיוחדים לנשים מעניינות

היא רק בת 29 וכבר יוצרת תכשיטים אומנותיים ומרשימים. היכנסו להכיר את המעצבת הצעירה דניאל קלר ואת התכשיטים שלה, כמו שרשרת "תה קר" הייחודית

25/03/2014
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

פוסט אורח מתוך הבלוג Mishel Anu    - הבלוג לאופנה ישראלית. והפעם: 5 שאלות למעצבת התכשיטים דניאל קלר

מעצבת התכשיטים דניאל קלר (צילום: יחצ)

1. מי היית רוצה שילבש פריט בעיצובך?

"הייתי רוצה לעצב עבור ג'ודי גרלנד, מצד אחד אישה קלאסית עם תדמית מעט תמימה, מצד שני שחקנית מוכשרת עם חיים מורכבים, טעונים ומעניינים. הייתי יוצרת עבורה תכשיט מיוחד, ככל הנראה ענק גדול עם הרבה נוכחות".

2. מיהי האישה עבורה אתה מעצבת?

"זו אישה בעלת בטחון עצמי וטעם ייחודי שמחפשת להיראות מיוחדת ומעניינת. היא חובבת עיצוב ואמנות ומחפשת פריטים חדשניים ושילובים מעניינים בין דיסיפלינות שונות בעולם העיצוב. היא מוכנה לקחת סיכונים מבחינת סגנונית ולהביע עמדה".

3. מה הטרנד השנוא עליך ומה לעולם לא תעצבי?

"חולצות בטן. חושבת שזה טרנד שלא מחמיא לגוף הנשי וממש לא קלאסי, בכדי שהוא יעשה בטוב טעם נדרשות יכולות סטיילינג שאין לרוב הנשים ולכן בדרך כלל משתלב באאוטפיט שלילי ביותר. לא אוהבת להגיד שבחיים לא אעשה משהו כי נראה לי שדברים יכולים להשתנות בכל רגע, אבל אני יכולה להגיד שערך שממש חשוב לי זה לעשות פריטים ייחודים ללא חלקים מוכנים, אלא לייצור תכשיטים שהם שלי ולא זהים לפריטים של מותגים אחרים".

4. מהו הפריט מהקולקציה הנוכחית שאת הכי אוהבת?

"אחד הפריטים שאני הכי אוהבת זו שרשרת תה קר שלי. שרשרת שמורכבת מ-5 טיפות מצופות זהב שבתוך 4 מתוכן קלועים הדפסים שאני עשיתי. מצד אחד, זו שרשרת מרשימה ובעלת הרבה נוכחות, ומצד שני משהו בצורות האלו מאד זורם, קליל ונשי".

שרשרת תה קר של דניאל קלר (צילום: יחצ)

5. היכן את רואה את עצמך בעוד כמה שנים?

"חלום שלי הוא שבעוד 5-10 שנים שהמותג שלי יהיה לא רק תכשיטים, אני מאד אוהבת חומרים וטכנולוגיות חדשות ומאד אוהבת ללמוד ולכן אשמח ללמוד לעשות תיקים, נעליים ושאר אקססוריז. ללמוד לעבוד עם עור. מקווה שבעוד כמה שנים המותג יהיה בית לאקססוריז מכל הסוגים. שהקו שמאפיין את המותג יהיה עדיין ייחודי וחדשני וינסה לשלב בין הדיסיפלינות השונות בעולם העיצוב".

saloona_banner
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה