מינוי מעורר תקווה: מנכ"לית לפייסבוק ישראל

מי היא עדי סופר תאני, המינוי החדש של פייסבוק ישראל? מה לומדים בבית ספר למובטלים? ולמה חברות בישראל מעודדות את העובדים להשתתף בקבוצת ריצה? כלכלה בקטנה

19/03/2014
שגית פסטמן קבלו עדכונים משגית
  • RSS

מינוי:

מי את עדי סופר תאני? האישה שהצליחה להפתיע השבוע אנשים רבים בענף ההי-טק ובכלל כאשר נבחרה לתפקיד היוקרתי - מנכ"לית הפעילות המסחרית של פייסבוק בישראל. באופן עקרוני, מדובר במינוי שעורר הרבה תקווה ושמחה גם מגדרית מכמה סיבות טובות: ראשית מדובר באישה בת 42, אימא לשתי בנות, שמוכיחה הלכה למעשה שאפשר גם משפחה וגם קריירה. לא פחות חשוב – סופר תאני היא מנהלת בכירה, בעלת רקורד מקצועי מכובד ומוערך שמהווה דוגמא לכך שעבודה קשה ומסורה יכולה לקחת כל אישה רחוק, גם בלי להיות מקושרת מלידה לאליטות הוותיקות. שיהיה לה המון בהצלחה.

עדי סופר תאני. צילום: יח"צ

מגזר:

ואחרי שכבשנו את פייסבוק (לפחות בישראל), גם בובת הברבי משנה כיוון. בקישור הבא תוכלו למצוא את הסרטון הכי פמיניסטי ומגניב שכל ילדה רכה (וגם ילד) צריכים להכיר. ברבי - גם יפה וגם קרבית - מצילה את היום לטובת גברברי הלגו החלקים מפלסטיק. גו, גירל.

עסקים:

את הכתבה הבאה - המתכון להצלחת העסק: ניהול זמן, ניהול משימות וקביעת סדרי עדיפויות קראתי בעניין ואפילו הסכמתי עם רוב הנקודות שהכותבת העלתה. בעצם, ההערה היחידה שיש לי להוסיף, שמדובר בעצם במתכון להצלחה בחיים בכלל. מומלץ.

אבטלה:

התאכזבתם מתוכנית ויסקונסין? קבלו את הדבר הבא שמגיע אלינו היישר מקונטיקט, ארה"ב: יוזמה ייחודית לעידוד תעסוקה - בית ספר למובטלים, שכולל חמישה שבועות אינטנסיביים של הכשרה, ובה בין היתר לומדים ה'תלמידים' איך להתמודד עם הפחד והדיכאון שמלווים אותם עקב מצבם.  בקרוב בישראל?

טרנד:

אם התרגלתם עד עכשיו לשבת בנינוחות במשרד כדאי שתתחילו לפתח סיבולת לב-ריאה כי האופנה הכי חדשה בתחום הניהול היא לגרום לעובדים לתזז על באמת. בפעם הבאה שתגיעו למשרד ייתכן שבמקום כיסא מנהלים נוח תמצאו עמדת העבודה המשלבת הליכון (כנסו, כנסו יש תמונה משעשעת). בכלל, מסתבר שישיבה זה out ועמידה זה in, כפי שגילו עובדי עמק הסיליקון בארה"ב שלאחרונה עושים הכל בעמידה – ישיבות, פגישות וכו'. מסכנים. ובארץ? בין כל המרתונים שמתקיימים לאחרונה בערים הגדולות, מסתבר שלא מעט חברות בישראל מעודדות את עובדיהם להקים קבוצות ריצה. לא בטוח אם זה באמת מגביר את המוטיבציה של החבר'ה אבל מעניין אם גם על המסלול נותנים לבכירים להיות במקום ראשון?

קבוצת ריצה. צילום: שאטרסטוק

נדל"ן:

פסח בפתח והמשמעות האמיתית היא שעונת השיפוצים עומדת אף היא להיפתח. עבור אלה שכבר התחילו לסרוק אריחי קרמיקה וכיורים, הכתבה הבאה משפצים את הבית? אל תשכחו לבנות גם את התקציב היא חובה!! והכי חשוב – שיעבור בשלום וייצא יפה.

נופש:

אמרנו שיפוצים אבל במקביל גם אפשר כבר להריח באוויר את האביב ומכאן קצרה הדרך לתכנן חופשה חלומית. אז הנה, מצאתי לכם חופשה חלומית במובן הזה שרק בחלומות הלילה תוכלו לממן אותה. אולי קצת מרושע מצידי להציג את החופשה היקרה בעולם אבל לאחר שסקירה מדוקדקת בחשבון העו"ש שלי הבהירה שהכי רחוק שאני אגיע בחודשים הקרובים יהיה לאורחן הקרוב לביתי, אין פלא שאני פונה לאסקפיזם יוקרתי.

חופשה חלומית. צילום: שאטרסטוק

שבוע טוב!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה