הניסוי הקוסמטי: חודשיים עם מוצרי ג'רנטיק בלבד

שלחנו בלוגרית בת 40 פלוס להתייצב מדי שבוע אצל קוסמטיקאית לטיפולי פנים עם מוצרי ג'רנטיק. האם היא עמדה במשימות הטיפוח וההימנעות מקפה עם חלב, ואיך זה השפיע על העור שלה לאחר חודשיים? יומן מסע קוסמטי

19/03/2014
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

ג'רנטיק טיפול פנים  לבנות 40 פלוס (צילום: גלי דודזון סגל)מיטת הטיפולים של ג'רנטיק (צילום: גלי דודזון סגל)

אפשר לספור על כף יד אחת את מספר הפעמים בהן הייתי אצל קוסמטיקאית ב– 20 השנים האחרונות. הסיבה נעוצה בין היתר בעובדה שבנעוריי סבלתי מעור שמנוני עם נטייה לפצעונים וביליתי אצל לא מעט קוסמטיקאיות שהצליחו לגרום לי לברוח מהן. לכן, כשבגרתי והפצעונים הפכו לקמטוטים, החלטתי לא לשוב אליהן אלא במקרים נדירים.

בשנים האחרונות העור שלי החל להראות סימני מצוקה. אדמומיות קבועה, נטיה לסבוראה, כתמי גיל, שמש והריונות ועוד מרעין בישין גרמו לי להסכים בשמחה להצעה להתנסות בסדרת טיפולים של חודשיים עם מוצרי ג'רנטיק.

ג'רנטיק היא חברה צרפתית לקוסמטיקה, שייחודה הוא במוצרים העשויים צמחים, ויטמינים, חומצות אמינו, חלבונים ושמנים 100% טבעיים ובבסיסה עומדת תורת ההומאופתיה. הטיפול של ג'רנטיק נועד לטפל בגורמים לבעיות בעור - ולא רק בסימפטומים שלהם.

אל המפגש הראשון הגעתי מבלי להכיר את החברה ומבלי לדעת מה מצפה לי. את פניי קיבלה רוזט ויצמן, היבואנית של המוצרים לארץ מזה עשרות שנים ואישיות מיוחדת במינה. המפגש החל בשיחה אודות הרגלי החיים והתזונה שלי ואבחון העור. באופן לא מפתיע התברר שאני אוכלת מאוד לא בריא, מפריזה בשתיית חלב, ישנה מעט מדי, עובדת הרבה מדי ודואגת לילדים יותר מאשר לעצמי.

הטיפול עצמו התחיל בעיסוי הבטן ונשימות עמוקות במטרה לנקות את הרעלים מהגוף. כך יתחיל כל טיפול של ג'רנטיק. אחרי שהתנקנו ונרגענו, הגיע שלב המריחות. תשכחו מהטיפולים הקוסמטים המסורתיים. בטיפול אצל קוסמטיקאית של ג'רנטיק לא מוציאים שחורים ולא פוצעים את העור, הניקוי וההזנה נעשים על ידי שפע מוצרים מותאמים אישית על פי האבחון של העור.

חודשיים אחרי – אני זורחת

6 טיפולים מאחורי, כל אחד מהם אורך כ- 45 דקות וכולל מריחה של בין 7 ל-10 שכבות של קרמים שונים. בסיום הטיפול העור זורח ושמח, נקי, רך וחלק בצורה יוצאת דופן. את הטיפול יש להמשיך בבית עם הקרמים שמותאמים לך אישית ומומלץ בחום לא לערבב אותם עם קרמים של חברות אחרות. אני נאלצתי לומר שלום ללא מעט תכשירי ניקוי וקרמים שאהבתי מאוד, כיוון שהייתי חדורת מטרה לבצע את הניסוי במלואו, בדיוק כפי שנתבקשתי.

קיבלתי שבעה תכשירים שונים שהותאמו ספציפית לבעיות שנצפו בעור שלי –

ג'רנטיק טיפול פנים לבנות 40 פלוס (צילום: יח"צ)

בתמונה מימין לשמאל-

• Cells Life - סרום מרוכז לעיניים ולצוואר

• Synchro - קרם מאזן, משמש כבסיס כמעט לכל הקרמים של ג'רנטיק

• Octo - לטיפול בנקודות שחורות ופגמים מתחת לעור

• Immuno - מסיכה לבניית עור הפנים

ג'רנטיק טיפול פנים לבנות 40 פלוס (צילום: יח"צ)

 

בתמונה מימין לשמאל-

• Melano IV - קרם הגנה מהשמש

• Fibro - תרסיס נעים להשלמת ניקוי הפנים

• Nettoyant Gommant Marin, ג'ל ניקוי ופילינג

בשורה התחתונה, אני מאוד מרוצה מהתוצאה. אני אמנם לא נראית צעירה יותר, אבל בהחלט זורחת יותר. מה קרה עם האדמומיות, הנטייה לסבוראה וכתמי העור שלי? הנה התוצאות:

אחרי שנים ארוכות של שתיית 2 קפה הפוך ביום, נאלצתי לעבור לשתות נס קפה שלא נגעתי בו מימיי. רוזט הודיעה לי שהסבוריאה שלי (ועוד אי אלו תחלואים) נובעים כתוצאה משתיית חלב. לא הצלחתי להפסיק לחלוטין, אבל הפחתתי משמעותית, ובשילוב עם קרם ה OCTO - הסבוריאה נעלמה.

כתמי העור לא נעלמו עדיין, אך בהחלט התבהרו. אל תקחו אותם כמובן מאליו. יש מה לעשות. האדמומיות הקבועה נעלמה כמעט לחלוטין.

אל תשכחו את הצוואר - הוא הראשון לחשוף את סימני הגיל ובג'רנטיק נותנים לו מקום של כבוד בטיפול. לתחושתי שלי, הוא נראה בהחלט יותר טוב עכשיו.

ואגב, יום לאחר כל טיפול הופיע אצלי פצעון על הפנים שלקח לו מספר ימים להיעלם. רוזט הסבירה לי שזו תוצאה של ניקוי הרעלים מהגוף. את הטיפולים החמישי והשישי הצלחתי לעבור ללא פצעונים חדשים. אני נקייה מבפנים.

כל התכשירים שקיבלתי התאימו לי במדוייק, ועל שלושה מהם יהיה לי מאוד קשה לוותר: ג'ל הניקוי בו אני משתמשת בוקר וערב, תרסיס הניקוי הממכר והסרום לעיניים שעשה פלאים לעיגולים השחורים הקבועים.

המסקנות שלי מחודשיים של ניסוי

1. להיות בת 40 פלוס זו הרבה עבודה. כאמור, אני קיבלתי 7 מוצרים שונים לשימוש מדי בוקר וערב (ובנוסף מקדם הגנה לשעות היום), והתייחסתי אליהם בחרדת קודש. הקפדה היא הבסיס להצלחה, אין מקום לקיצורי דרך.

2. לפני הניסוי, נהגתי למרוח את הקרמים שלי בנדיבות גדולה. בהדרכה שקיבלתי עם הקרמים של ג'רנטיק הראו לי שיש למרוח כמות מזערית מהם, כיון שמדובר במוצרים עם ריכוז גבוה של חומרים פעילים לעומת מוצרי המדף בפארמים. זה הופך את השימוש למאוד חסכוני ולא מעמיס על העור שומניות מיותרת.

3. לא חזרתי להראות בת 30, גם לא בת 35, אבל העור שלי נראה זוהר וחיוני יותר. גם מתוך תחושה אישית וגם על פי תגובות הסביבה.

4. אין דבר יותר קשה עבורי מאשר לשכב רבע שעה עם מסיכה על הפנים. העיניים מכוסות ואי אפשר לברוח לטלפון, לנקות משהו או לעשות כביסה. או אז עולות כל המחשבות שאת מצליחה להתחמק מהן בשגרה. ללמוד להירגע וליהנות מהשקט זה משהו שאני לוקחת איתי הלאה מתהליך הטיפול הזה.

5. נכון, זה עולה כסף ומצריך מאיתנו התארגנות ופינוי זמן, אבל אין תחושה טובה יותר מתחושת הניקיון החיצוני והפנימי שיצאתי איתה בכל פעם שסיימתי טיפול. פרגנו לעצמכן.

 ג'רנטיק טיפול פנים לבנות 40 פלוסמימין לשמאל: ציפי הקוסמטיקאית, אני קורנת במרכז לאחר הטיפול האחרון, ורוזט ויצמן, בעלי ג'רנטיק (צילום: גלי דודזון סגל)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה