בגדים בגיל 40

הכירו את שלומצי וסיון, בעלות המותג "פסים ונקודות". אחיות שהחליטו לעשות אופנה, כתגובה למשבר גיל ה-40 ומאמינות שמגיע לנשים ללבוש בגדים איכותיים ונוחים, במחירים שפויים

18/03/2014
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

 5 שאלות לשלומצי וסיון מעצבות ובעלות המותג פסים ונקודות. לקריאת הראיון המלא היכנסו ל- Mishel Anu - הבלוג לאופנה ישראלית

 סיון ושלומצי לובשות פסים ונקודות (צילום מהאלבום המשפחתי) סיון ושלומצי לובשות פסים ונקודות (צילום מהאלבום המשפחתי)

 

1. את מי הייתן רוצות להלביש וכיצד?

"את אווה פרון (אוויטה) - אשה חזקה, זוגית, אלגנטית ואינטליגנטית. היינו רוצות לראות אותה בבגדים נוחים ואורבנים יותר ולא רק מוקפדת ומחוייטת. עצם זה שלא היו לה ילדים, מבהיר שמדובר באשה חזקה ואמיצה במיוחד בימים ההם".

2. מיהי האישה עבורה אתן מעצבות?

"אנחנו מעצבות עבור האישה העצמאית, האידאליסטית והנונשלנטית. שלא מתביישת להביע את דעותיה ולעמוד מאחוריהן וגם להיזרק בגינה עם הילדים או הכלב, על טרנינג. האישה שמחפשת ונוחות ולא בכל מחיר. כמו למשל קרן מור, מירב מיכאלי ורננה רז, שלושתן מסמלות עבורנו את האישה הזו".

3. מה הטרנד השנוא עליכן?

"טרנד שנוא שלא נעצב לעולם: כל הגזרות הנמוכות במכנסיים וחצאיות, חולצות עם כריות ופיאטים. פסים ונקודות הוא מותג לפריטי לבוש איכותיים ונוחים. כלומר לא ממש מושפע מטרנדים, אלא יותר פריטי מאסט הב, כמו השמלה השחורה הקטנה, אבל לא הקטנה מדי, המכנסיים המחמיאים והנוחים, החולצות שמדגישות טפח ומכסות טפח אחר ובגדול, כל פריט ניתן לשימוש עם פליפ פלופ בשדרה על קפה ועם סטילטו וליפסטיק אדום בערב".

המותג פסים ונקודות

4. מה החלום שלכן?

"את רוב המכירות שלנו אנחנו רוצות לעשות אונליין באתר שלנו או באתרי אופנה מובילים בעולם כמו אטסי למשל. אנחנו פועלות במקביל בעולם הוירטואלי שתופס חזק מאוד והוא בעיקר נוח וזמין. כרגע אנחנו מוכרות אונליין ובעיקר במכירות ביתיות, חנויות או בירידי עיצוב וכך בעצם לומדים להכיר אותנו ולחזור לרכישות נוספות. החלום שלנו הוא סטודיו פתוח, בדרום העיר, שבו אנחנו עובדות ומקבלות לקוחות".

5. מהו הפריט מהקולקציה הנוכחית בו אתן הכי מתגאות?

"שמלת יוקו משולבת. יש בה שילוב של 2 בדים: גיאומטרי היסטרי בפרונט וחלק נעים נעים בגב. מכיון שהשמלה עדיין בתפירה, נשמח להתגאות בשמלת קיילי שמשלבת את בדי הכותנה המעולים שלנו, בשמלת בייסיק ועליה הדפס טיפורגפי שעיצבנו - השמלה בעצם משלבת את האהבה שלנו לעיצוב אופנה ועיצוב גרפי".

saloona_banner
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה