המסלול השמח של אוברזון

מבגדי ים לשמלות ערב, משחור לבן לאדום וצהוב, מספורטיבי לאלגנטי, גדעון וקארן אוברזון כובשים את המסלול

13/03/2014
אלישבע כספי קבלו עדכונים מאלישבע
  • RSS

IMG_1535

הדוגמנית הראשונה שיצאה אל המסלול בתצוגה של גדעון וקארן אוברזון, לבשה בגד חוף ארוך ושקוף מעל בגד ים בשני חלקים. הצהרת הכוונות הייתה ברורה: גדעון אוברזון חוזר לעצב בגדי ים, אחרי שהמותג האייקוני הנושא את שמו חזר לבעלותו. גם הדגם הסוגר את התצוגה, היה של דוגמנית לבושה במעיל טרנץ' ארוך ושקוף ומתחתיו ביקיני לבן ובפינאלה שבסוף התצוגה, הדוגמנית אשר הובילה את שורת הדוגמניות, לבשה בגד ים שלם לבן ואלגנטי, שבחזיתו רקום תכשיט בכסף מטאלי. כל מי שהתגעגעה למותג בגדי הים המעולים של אוברזון ואני מכירה רבות כאלה - הם חזרו.

OBERSON1

 OBERSON5

בהמשך החלק הראשון הגיעו עוד בגדי ים וחוף שקופים ומפוספסים, וגם חולצות בגזרת טי ושמלות בגזרת קימונו עם רישום גרפי של האמן ערן שקין. שת"פ האומנותי עם שקין, הוא פונקציה של נטיות הלב של אוברזון ובתו, העוסקים גם באומנות וזהו אחד הטרנדים הבולטים לקיץ 2014, שכיכב באקסטרים אצל מעצבים כמו פראדה, ג'יל סנדר ומיו מיו.

OBERSON2

 

ההשפעות האומנותיות נכרו גם בהמשך התצוגה, עם מריחות צבע על לבן בקבוצת בגדים בהשראה ספורטיבית – אורבנית: חולצות קפוצ'ון קצרצרות, מכנסונים קצרים וארוכים ושמלות טניס. עוד היו בהמשך חליפות אלגנטיות צבעוניות, עם חולצות קרופ בחיתוכי לייזר, שנראו מרחוק כמו גזירת נייר. קבוצת שמלות מקסי מפוספסות בגווני שחור – לבן – אפור, ביניהם אחת מעולה וסקסית במיוחד, עם קשירת קולר מלפנים ומחשוף גב עמוק וקבוצת שמלות ערב צבעוניות ויפיפיות מבדי שיפון נשפכים ובגזרת גופיה ספורטיבית בחלקן העליון, חתמו את התצוגה.

בכוונה לא הזכרתי עד כה את אחד האלמנטים הבולטים לאורך התצוגה: צבעי הרמזור באדום, צהוב וירוק אשר שלטו בקולקציה (לצד צבעי השחור - לבן). צבעי רמזור בוהקים, במיוחד כשהם מוצגים על המסלול כולם יחד, הם מסנוורים תרתי משמע ומעט קשים לעיכול עבור הנערה האורבנית המורגלת בגוונים מונוכרמטיים, אך אם זה עבד בקולקציית הקיץ הקודם של מייקל קורס, אין סיבה שזה לא יעבוד אצל האוברזונים, בפרט בשמלות הערב הצבעוניות, שהיו כאמור יפיפיות.

OBERSON3

OBERSON4

 

התצוגה שנפתחה בריקוד קצר של להקת המחול הקיבוצית – כאמור האוברזונים שוחרי תרבות - הייתה קצרה יחסית אך מהודקת ומגובשת וערוכה בצורה מדויקת, המזכירה תצוגות של מעצבי על בחו"ל. תו האיכות האוברזוני בלט מהבגדים למרחוק, בקולקציה איכותית ומוקפדת כפי שהם יודעים לעשות.

לתצוגה אגב הגיעו מאות אנשים, שגדשו בעמידה ובצפיפות גם את המעברים. אין זאת שקבוצת הלקוחות האקסקלוסיבית של בית האופנה של אוברזון התרחבה והיא כוללת היום גם צעירים יותר, המתעניינים בבגדים של המותג.

 OBERSON6

 

התצוגה נערכה במסגרת שבוע האופנה גינדי תל אביב

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה