10 דברים שאת צריכה לחפש בגבר

שידע להתקשר, שישקיע בלקנות לך דברים ושפשוט יהיה טוב. עופרי ארבל, אישה מאושרת שלא מתלוננת על הגבר שלה, ושונאת כאלה שכן, מנסחת קוים לדמותו של הגבר המושלם

06/03/2014
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
  • RSS

הרבה זמן לא כתבתי, אני הרי כותבת על יחסים וזה בגלל שאני במערכת יחסים. לא שהכול זיקוקים וקונפטי, אבל טוב לי, מאוד. ומעבר לזה, אני לא יכולה לכתוב בהומור על דברים ממש עצובים שגברים עושים, כי כל מה שהוא עושה פשוט נפלא. וחיפשתי. סתם כי אני מפגרת.

וכך מצאתי את עצמי קוראת בשקיקה פוסטים בעמוד פייסבוק שנקרא: ידידים שווים בין חברות. העמוד הזה, כוונותיו טובות הן, הוא נועד לייצר הכרויות, אבל כמו הרבה כוונות טובות שהשתבשו בדרך, הוא הפך לסוג של כותל, ויסלחו לי חברותיי הנשים, אבל אני קצת מבינה עכשיו למה בכותל המערבי יש פחות מקום לנשים. הוא פשוט לא היה עומד בזה.

הגבר המושלם (צילום: שאטרסטוק)

לא משלמים, מחפשים זיון

כמובן שיש שם מלא תלונות על גברים שבורחים ולא משלמים, כאלה שמחפשים זיון ותו לא, כאלה שיוצאים עם תשע במקביל וכדומה, אבל מה שהפתיע אותי עד מאוד זה תלונות כגון: "הוא חלק מידי בידיים, זה מוזר" או: "הוא מתקשר כל יום לשאול לשלומי, זה לא לעניין" או "הוא מקסים, זה לא הגיוני".

כשבמקביל אני קוראת שוב ושוב את זעקת הנשים של המאה ה-21: איפה כל הגברים הטובים? ואני לא יודעת אם לצחוק או לכתוב פוסט שבשורה התחתונה יהיה: מה נסגר איתכן חבורה של מטומטמות?

אז כן, אני מבינה את האפיל של הילד הרע, אבל בחייאת, הילד הרע מזמן הפך להיות הילד הפתטי, אז תתקדמו או שפשוט תפסיקו להתלונן, כי זה, למען גילוי נאות, גם פתטי.

מכיוון שאני מאמינה שבכל אפשרות אני צריכה לנסות ולהפוך את העולם הזה למקום קצת יותר הגיוני, להלן עשרה דברים בגברים שאם הם מתקיימים, זה לא עושה אותם טובים מידי, זה פשוט עושה אותם טובים (ואם למישהי יש בעיה עם זה, הם כנראה טובים מידי. בשבילה).

הגבר המושלם: קוים לדמותו

1. הוא מתקשר כל יום. לא, זה לא אומר שהוא נודניק, זה אומר שאכפת לו ממך. אל תקחי את זה כמובן מאליו ותזכרי בכל הדוש באגס שגרמו לך לשבת ליד הטלפון ולהתקשר לכל החברות שלך שיתקשרו אליך בשביל לבדוק שהטלפון שלך מתפקד.

2. הוא עושה בשבילך דברים. זה לא חייב להיות משהו גדול. הדברים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל. אני זוכרת שכשהייתי אצל בן זוגי הנוכחי בפעם הראשונה והוא עשה ארוחת ערב ושטף כלים הייתי בהלם. אחרי שיצאתי מההלם, הבנתי שזה הנורמלי והטוב. תעריכי את זה. זה לא מובן מאליו.

3. הוא מתעניין בך. להבדיל מכל המרוכזים בעצמם שלא מפסיקים לספר סיפורים על עצמם (שרובם מתבררים כלא נכונים), אותו דווקא את מעניינת. הוא ישאל אותך איך היה היום שלך ומה החלומות שלך ואם כואבת לך הבטן ואני מבקשת ממך להתמוגג מהעניין. גבר אמיתי מתעניין באישה שלו. תמיד.

4. הוא מדבר איתך על העתיד. ואם את נלחצת מזה, את סוג של טיפשה. גבר שיש לו כוונות רציניות לגבייך לא יפחד מהעתיד ויתחמק משאלות על פנינו לאן, אלא יבהיר לך שהוא רואה את העתיד שלו איתך. זה כמובן צריך להיות במינון נכון ולא אחרי שני דייטים וכשזה קורה, תעופי על זה ואל תעיפי אותו.

5. הוא קונה לך דברים. ראשית, מתנות זה תמיד כיף ושנית, זה מראה שהוא חושב עליך. הנוכחי שלי קנה לי יום אחד שלושה כובעים. הייתי בטוחה שהוא קיבל אותם, אבל הסתבר לי שהוא הלך למכירת סאמפל (ושאפו לו שהוא בכלל יודע מה זה סאמפל) וחשב שאני אוהב אותם. כפרה עליו.

6. הוא נותן לך ביטחון. זה, גבירותיי, בין הדברים החשובים ביותר בכל קשר. אני תמיד מסבירה לגברים שאם הם יתנו לנו ביטחון, הם יוכלו לעשות מה שהם רוצים. גבר שנותן לך ביטחון בהימצאות שלו הוא לא רק גבר רגיש, אלא רגיש ספציפית אליך. אל תתפסי תחת על זה, כי בסוף את תקבלי בעיטה בתחת.

7. הוא חושב שאת הכי יפה בעולם. זה לא עושה אותו עיוור, זה אומר שהוא רואה אותך, הוא קלט את הפגמים, אבל זה לא מעניין אותו. זה כמובן נכון גם על הכי חכמה, הכי סקסית, הכי מדהימה. תחשבי כמה ניתוחים פלסטיים תחסכי. גבר שרואה אותך באמת ועדיין חושב שאין טובה ממך, זה אומר שאין טוב ממנו.

8. הוא לא מנסה לשנות אותך. בימי הדייטים הרבים שלי, תמיד נתקלתי בתופעה שגברים ניסו לשנות אותי וזה הטריף אותי. גבר שמקבל אותך כמו שאת בלי להגיד לך שאת ככה ותהיי יותר ככה הוא גבר עם מלא ביטחון עצמי וחוזק (ובמחקר מעמיק גם גיליתי שלגברים האלה יש זין גדול, שזה חתיכת בונוס).

9. נוח לך איתו. אנשים לא מעריכים נוחות כיאות. הם מקשרים נוחות לשגרה ושגרה לשעמום וזו טעות גדולה ומרה. תחשבי כמה זה נהדר שאת לא צריכה להתאפר או להתיפייף או להתאמץ להיות שנונה. זה כל כך מרענן שאת פשוט יכולה להיות את וזה מספיק לגמרי. לא רק שזה מספיק, הוא חושב שזה נפלא.

10. הוא פשוט טוב. הוא טוב אלייך. הוא טוב לחברים שלך. הוא טוב למשפחה שלך. הוא פשוט טוב. אני חושבת שבימינו אנו כל כך הורגלנו ללא טוב, שכשמגיע טוב, אנחנו פשוט לא יודעים מה לעשות עם זה. מעבר לזה, אנחנו חושבים שיש ריגוש ברע וכשיש דרמה, זה אומר שאנחנו מרגישים. בולשיט אחד גדול. טוב זה לגמרי הרע החדש. תשמחי שטוב לך ותשתקי. את יודעת מה, את יכולה להגיד כל יום תודה. זה לגמרי בסדר.

והנה שני דברים לסיום:

ראשית, אני רוצה להקדיש את הטור הזה לכל הבחורים הטובים והנפלאים ובעיקר לבחור הטוב הפרטי שלי. איזה כיף שאתם קיימים. תמיד, בתור חצי אמריקאית, ידעתי שהוליווד יודעת על מה היא מדברת.

ושנית, הנה תובנה ממושל קליפורניה. לפני כמה שנים קראתי ראיון עם ארנולד שוורצנגר שסיפר כמה הוא נאבק בכדי להגיע לאן שהוא הגיע והוא הסביר שכשאתה בסוף מצליח, אתה שוכח את כל מה שהיית צריך לעבור. הרשו לי לאמץ את דבריו של ארנולד ולהעבירם לעולם הדייטים: כשיגיע הבחור הטוב הזה, זה שחלמת עליו כל לילה וקראת לו שיבוא אליך, את תשכחי את כל החרא ותעשי לעצמך טובה: תהיי טובה אליו בחזרה. בכל זאת, הוא עושה לך טוב.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה