הנשים שטוב לעבוד איתן

אני שמחה לכתוב על הנשים שלי בשנה האחרונה. נשים חכמות בטירוף, חזקות, יעילות, שעובדות לצדי שנים רבות בחברה ששמה לה למטרה לדאוג להזדמנויות ושכר שווים לנשים ולגברים

04/03/2014
חנה רדו קבלו עדכונים מחנה רדו
 • RSS

הנהלת מקאן הנהלה זו נקבה ובמקאן יש מספר שווה של נשים וגברים, וכל מילה נוספת מיותרת.

חנה רדו משנה למנכ"ל מקאן אריקסון

חנה רדו משנה למנכ"ל מקאן אריקסון

העקרונות שמנחים אותנו במקאן אריקסון כבר הרבה מאוד שנים

 • נשים וגברים בתפקיד זהה – שכרם זהה.
 • לכל אישה בכל גיל יש הזדמנות שווה תמיד.
 • נשים מתאימות מתקבלות לעבודה גם בתקופת ההריון.
 • לכל מנהלת יש שני ימים בשבוע בהם היא יוצאת מוקדם.
 • יש אמהות שיוצאות כל יום ב-15:30 להיות עם ילדיהן, כולן עובדות מצטיינות.
 • במחלקת הכספים של מקאן כל האמהות יוצאות לביתם ב-15:30, ויש להן מחשבים בביתם כך שהן יכולות להמשיך לעבוד אם יש צורך.
 • אנחנו מוצאים תפקידים לנשים שרוצות לחזור לאחר הלידה שלא מחייבים שעות ארוכות.
 • עובדות מתקדמות לתפקידים בכירים גם במהלך הריון.
 • מנהלות שיוצאות לחופשת לידה נשארות עם רכב החברה, הטלפון הנייד והמחשב הנייד. וחופשת הלידה נספרת גם לתשלום הבונוס.
 • במהלך חודש אוגוסט יש קייטנה לילדי העובדים כך שאמהות לא יהיו חייבות לצאת לחופש מלא אם לא מתאים להן.
 • גברים גרושים או חד הוריים זכאים לצאת פעמיים בשבוע להיות עם ילדיהם.
 • בהנהלת קבוצת מקאן מחצית מנהלות.

0

רונה יעקובי וסיגל עבודי, שתיהן התמנו בשנה האחרונה לסמנכ"ליות קריאייטיב בקבוצת מקאן אריקסון, עם שתיהן אני עובדת הרבה מאוד שנים. למיטב ידיעתי הן סמנכ"ליות הקריאייטיב היחידות בישראל, והן גם הכי מוכשרות בישראל. שתיהן מנהלות שיודעות לעבוד עם אנשים, עם לקוחות, עם עובדים, עם עמיתים.הדבר הכי בולט בעבודה איתן שאין אגו, וכן אני יודעת להשוות.

סיגל עבודי לסמנכ"לית קריאייטיב בקבוצת מקאן אריקסוןסיגל עבודי סמנכ"לית קריאייטיב בקבוצת מקאן אריקסון

הדר גור-אריה ומיכלי רומי, שתיהן מנכ"ליות משותפות במקאן וואלי שבמצפה רמון, מקימות שם שלוחה דיגיטלית שיש בה נכון להיום 20 עובדים. שתיהן מטפחות את הקריירה לצד אחריות חברתית, 24 שעות ביממה. שתיהן מפריחות את השממה הלכה למעשה. שתי נשים מדהימות.

יוליה יבלונסקי, מנכ"לית הקמפוס לניו-מדיה של מקאן וואלי. באוגוסט 2013 החלטנו שחלק מהאחריות החברתית היא ללמד ניו-מדיה במקומות שאף פרסומאי לא מגיע אליהם. יוליה הרימה את הכפפה, דחתה לימודי דוקטורט למען הפרויקט המדהים הזה. במכללת כנרת פתחנו עם 32 סטודנטים שכבר לומדים 5 חדשים, ונכון להיום יוליה בקשר עם 6 מוסדות שונים שביקשו לפתוח קמפוס לניו-מדיה בתחומם.

אתי עבדי ושרון שלו לב-צור, סמנכ"ליות הפלנינג של מקאן אריקסון, שתי נשים חכמות בטירוף, שמובילות את מחלקת הפלנינג של מקאן שאין לה אח ורע בישראל. גם עם שתיהן אני עובדת הרבה מאוד שנים וגאה על כך שהגיעו להיות המנהלות הכי בכירות בתחומן, בענף הפרסום. הלקוחות שלהן לא מוותרים עליהן, וכך גם עובדיהן. הן בנו ובונות מחלקה מקצועית ומצויינת שמונה כ-20 אנשים.

עדי אוראל, מנכ"לית Shopicka  אתר המסחר האלקטרוני לעסקים קטנים של מקאן-וואלי. עדי ויתרה על תפקיד מפתח בארגון גדול כדי לקחת חלק בפרויקט לקידום העסקים הקטנים בישראל. היא עושה זאת באדיקות ללא גבולות, רותמת אנשים וגופים גדולים ורציניים, ונראה שבזכות הנחישות שלה זה גם יקרה וגם יהיה יפהפה.

עדי אורן, שבולת אלקובי ורעות פרנקל, סמנכל"יות הלקוחות במקאן אריקסון. שלוש מנהלות חזקות ויעילות, שמזיזות הרים כל יום כדי לגרום לדברים לקרות עבור לקוחותיהן. נשים שמבינות בהרבה תחומים, שיודעות לנהל ברמה הגבוהה ביותר: לקוחות, עובדים, עמיתים ואת העולם כולו.

שבולת אלקובי סמנכל"ית הלקוחות במקאן אריקסוןשבולת אלקובי סמנכל"ית לקוחות במקאן אריקסון

ליבי טישלר, מנהלת יחידת ניהול דפי הפייסבוק של מקאן וואלי, הגיעה למצפה רמון לפי כחצי שנה כדי לפתוח מחלקה לניהול דפי פייסבוק של מותגים. ליבי עושה זאת בהצלחה יוצאת דופן. החליטה שמספיק לבכות על יוקר המחיה בתל-אביב ועשתה מעשה. ליבי בעניין של ציונות דיגיטלית והיא דוגמא ומופת לדור הצעיר .

מיכל דביר, מנהלת משאבי האנוש הצעירה של קבוצת מקאן אריקסון, הגיע למקאן לפני שנתיים והתגלתה כטאלנט בניהול אנשים. למרות גילה הצעיר מיכל מתגלה לי בכל יום עם תובנות מבריקות. אם כל נשות דור ה-Y הן כמו מיכל דביר, יש לנו כאן דור מעולה.

שירי בר און, אילנית בן יעקב, טלי עזר שלום וגלי פינטו, בנות זוגן של העוברים למצפה רמון, מבינה היטב שאלמלא בנות הזוג, עמודי התווך של מקאן וואלי לא היו עוברים למצפה רמון, בזכותן זה קרה, בזכותן יבואו עוד ועוד אנשים. כל אחת מהן תרמה למעבר הכל כך לא מובן הזה למצפה רמון. לכל אחת מהן היה מה להפסיד במרכז ובכל זאת החליטה שזה הרגע לנסות משהו חדש. בפני כל אחת מהן עומד סוג של אתגר למצוא מה נכון עבורו ב”חיים החדשים".

אתי עבדי סמנכ"לית הפלנינג של מקאן אריקסוןאתי עבדי סמנכ"לית הפלנינג של מקאן אריקסון

ואחרונה חביבה מיכאלה שמואלי: הילדה הקטנה של הדר גור-אריה, שבכל פעם שאנחנו מגיעים למצפה רמון מחייכת לכבודנו חיוך ענק בלב פנים שזופים שאומרים, אני כאן ואני מאושרת”.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה