סלונה ובאליגם נותנות לכן הזדמנות להעניק

לקראת יום האישה הבינלאומי, החלטנו לאחד כוחות למען מטרה מקודשת. סלונה ובאליגם מזמינות אותך לקנות מתנה לחברה ולתת בית לנערה

26/02/2014
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

שופרייז, מעניקים לנערה

ב-8 במרץ מתקיים בכל שנה יום האישה הבינלאומי. לצערנו בישראל אין מסורת חגיגית במיוחד ליום הזה (פרט ליוצאות ברית המועצות שמקפידות עליו במיוחד וחבל שהמסורת לא מצליחה לחלחל גם אל הצבריות).

. אנחנו גאות להציג את שיתוף הפעולה של סלונה עם אתר השופינג "באליגם", ההזדמנות שלנו לנתינה ועשייה למען נשים ועם נשים. "אני מאמינה בכח של נשים לעזור לנשים. ולא דרך פילנטרופיה אלא דרך עסקים שיש להם היתכנות כלכלית" מסבירה אימי עירון מנכ"לית סלונה את הרעיון שעומד מאחורי הפרויקט.

"לשמחתי, טל לב, מנכ"לית באליגם הנפלאה, שחולקת את אותה תפיסת עולם, הצטרפה לפרויקט, ויחד יצרנו את קמפיין "שופרייז", שכל אחת מכן יכולה לתרום להצלחתו"

"בית אמיתי נפתח ביוני 2006 על ידי עמותת עלם, כמקום בטוח לנערות וצעירות בגילאי 17-26 נפגעות תקיפה מינית  בילדות משפיעה על כל מימד בחיים, החל מאמון בבניית אדם, יצירת קשרים בינאישיים, ועד יכולת לנהל אורח חיים תקין, הפגיעה המינית משפיעה על היכולת להתמיד בלימודים, קושי במציאת עבודה, בעיות בדימוי גוף, הפרעות אכילה ועוד" המרחב הטיפולי בבית אמיתי מהווה מקום בטוח, להביא את השלכות הפגיעה לחדר, תוך מפגש עם נשים אשר חוו חוויות חיים דומות". מסבירה יפעת בן דוד- דרור, עובדת סוציאלית בבית אמיתי. בית אמיתי הוא כיום מיזם משותף של עמותת עלם יחד עם משרד הרווחה. "אחת המטרות היא לפתוח יום נוסף לנערות צעירות בגילאי 15 -17 ולאפשר להן גם כן מקום בטוח לדבר את הפגיעה במקום בטוח וביחד עם נערות בגילן. נשמח גם להציע לנשים בבית הרצאות, סדנאות וימי כיף, אשר יעשירו אותן, יחזקו אותן ויתנו להן לא פעם אור במקומות של חושך". מציינת בן דוד-דרור.

במהלך הימים הבאים יתפרסמו בכתבות בסלונה ובבאליגם עשרות מוצרים יפים, מגניבים וטרנדיים שתוכלו לרכוש כמתנות ליום האישה (או כמתנות לסתם יום שמח), לאמא, אחות, לחברה הכי טובה, לבת שלך או לכל מי שעולה על דעתך, בהנחות ובמחירים הוגנים.

מכלל כל ההכנסות מהמכירה יתרמו 5%, למען הבנות והנשים בבית אמיתי .

"באליגם shop הוא אתר שעוצב במיוחד לנשים. הקהל שלנו מורכב ברובו המוחלט מנשים בגילאי 30+ רובן אימהות, עובדות וכמו רוב הנשים עסוקות. כמו קהל היעד שלנו, גם בבאליגם- 80% מעובדי החברה הן נשים." מסבירה מירב חורש מנהלת השיווק של באליגם shop, את החיבור האישי שלהן לפרויקט.

אומרים שנשים לא נאמנות אחת לשנייה, שהן תוקפניות או קנאיות. זו שטות מוחלטת. ברגעים שאת צריכה תמיכה אין לך שום ספק למי תפני, לנשים של חייך.

לקראת יום האישה יש לנו הזדמנות להוכיח לכולם, אחוות נשים היא הדבק החזק ביותר שלנו.

הצטרפו אלינו לפרויקט- שופרייז בסלונה ובאליגם shop. קונים מתנה לחברה ונותנים בית לנערה.

 


שופרייז! תני מתנה לחברה ובית לנערה

לכבוד יום האישה, סלונה ובאליגם מזמינות אותך להפתיע חברה טובה עם מתנה מפנקת מבאליגם shop, ולעזור לנערות במצוקה.
חגיגת שופרייז תימשך 10 ימים בלבד שבמסגרתם נתרום 5% מההכנסות ל"בית אמיתי" – המרכז לנערות וצעירות נפגעות תקיפה מינית.

אז בואו נעשה לכולנו יום אישה שמח! היכנסי וקני עכשיו מתנה לחברה >>

*אפשר לקנות ולתרום במסגרת שופרייז בתאריכים 26.2 - 9.3
*התרומה הינה רק עבור המוצרים במתחם שופרייז בבאליגם shopמיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה