הנעליים של שני בר: נשיות, מתוחכמות ומוקפדות

היא חולמת לעצב סניקרס ונעלי ספורט לנשים, ומוצאת את השילוב בין פרקטיות-ספורטיבית לאופנה כמאתגר ומרתק. שני בר, מעצבת הנעליים הותיקה בארץ, עונה לסלונה על 5 שאלות

25/02/2014
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

לקריאת הראיון המלא עם שני בר בבלוג Mishel Anu - הבלוג לאופנה ישראלית.

הנעליים של שני בר

1. את מי היית רוצה להנעיל?

"הייתי רוצה להלביש את ז'אן ד'ארק, יש משהוא באישה הלוחמת הלבושה בשריון קשקשים שמאוד מעניין אותי, בעבר גם עיצבתי קולקציה בהשראתה (חורף 2009)".

2איך עיצובי הנעליים משקפים את האישיות שלך, את עולמך הפנימי?  

"דרך הנעליים, אני מנסה לתת ללקוחות שלי הצצה לעולם הפנימי שלי, דרך העיצוב הצבעים והטקסטורות. אין לזה קשר לגיל או לרקע מנטאלי אחר, זה פשוט חיבור לכתב היד שלי ולאישה שאני. דגם מירנדה, למשל, משקף משהו מהעולם הפנימי שלי, כי יש בו משהו נשי בעל אמירה עיצובית, גם בחומריות שהיא זמש, זה חומר גלם שאני מתחברת אליו יותר לאחרונה".

3. מה החלום שלך, היכן את רואה את עצמך בעוד 5-10 שנים?

"בעוד כמה שנים אשמח להגדיל את מערך החנויות שלי וההפצה של המותג בחו"ל, וכמובן להמשיך ליהנות ממה שאני עושה. הייתי רוצה להגדיל את הקולקציה, יש לי חלום לעצב סניקרס ונעלי ספורט לנשים, נראה לי אתגר לשלב פרקטיות ספורטיבית ואופנה".

 4. מהו הפריט מהקולקציה הנוכחית בו את הכי מתגאה, וגם לקחת לארון הפרטי שלך?

"זו שאלה קשה כי יש הרבה, אולי זה מגפוני מיקה עשויים זמש בצבע בורדו, הגזרה בדמוי קשקשים בצורות גאומטריות. אני אוהבת לשלב אותם עם מכנסיים צמודים או גרביונים שחורים ואטומים. אין לי בעיה ללבוש אותם בכל שעה ביום".

 5. המלצה: "אני רוצה להמליץ על מופע של הכיאורוגרפית הסופר מוכשרת ענת גריגוריו "מיסטר נייס גאי". זה מופע סולו אינטימי ומהפנט המנסה להעביר מסע פנימי בחיפוש אחר זהות. ראיתי אותו בסוזאן דלל, נהניתי מהאומץ והישירות של היוצרת, אשר בחרה להתמודד עם שאלות עמוקות ולפעמים כואבות של חיפוש אחר האני".

Mishek Anu  באנר
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה