11 דברים סקסיים שגברים עושים בלי להרגיש

מה שהופך את הגבר לאטרקטיבי לא בהכרח קשור למאמצים שלו להיראות סקסי, אלא יותר לדברים שהוא עושה מבלי להרגיש אפילו. כמו לצחוק, כמו טוב לב, לבשל...

12/02/2014
הפינגטון פוסט קבלו עדכונים מהפינגטון
  • RSS

זאת המסקנה שאפשר להגיע אליה מקריאת שרשור הודעות באתר החברתי "רדיט", שבו שאלה המשתמשת פורוטרט את הנשים: "מהם הדברים הסקסיים שגברים עושים בלי לדעת?"

דברים סקסיים שגברים עושים, לבשל למשל

התגובות התייחסו למגוון תחומי חיים, מיחס חם לבעלי חיים ועד נהיגה ברכב עם הילוכים. אבל רוב המגיבות דווקא לא התייחסו למעשים או לתכונות ספציפיות לגברים.

מסקנה: המחוות הקטנות, הן החשובות ביותר.

כפי שהגדירה זאת טרייסי מור מאתר ג'זבל: "זה לא הקשיחות, או הנפנוף באיבר הזכרות, אלא דברים קטנים וטובים, המעידים על כך שמדובר באדם טוב: אכפתיות, התעניינות, טוב-לב, שימוש לטובה ביתרונות הגבריוּת מבחינה חברתית."

הנה 11 הדברים האטרקטיביים ביותר שגברים יכולים לעשות, לפי משתמשות רדיט:

1. להיות טוב לב, במיוחד כלפי זרים. בין אם זה לתת טיפ גדול יותר לשליח ביום גשום, לעצור לעזור למישהו שנתקע עם האוטו, או להחזיק את הדלת עבור מישהו עמוס חבילות. כפי שכתבה אחת המגיבות: "לתפוס אותך עושה משהו שמעיד על האופי שלך... זה הכי סקסי."

2. לצחוק בקול. כי מי לא נמשך לאדם שמוצא שמחה והומור מסביבו? אחת המגיבות כתבה: "צחוק אמיתי, בלתי נשלט, גורם לי לרצות לנשק אותו."

3. להפשיל שרוולים. המגיבות של רדיט (וגם מתרגמת שורות אלה) חובבות במיוחד את האמה הגברית - החלק שבין המרפק לשורש כף היד. לדבריהן, זו "המקבילה לציצים" ו"מעלפת".

4. להביט בך בעיניים אוהבות. האופן שבו מישהו מביט בך יכול להיות מאוד מסגיר. אחת המגיבות של רדיט אוהבת "שעיניו נוצצות בכל פעם שהוא פוגש אותך". מי לא?

5. לדבר בלהט. המגיבות היו תמימות דעים שנושא השיחה פחות חשוב מהאופן בו מדברים, או מתווכחים. אחת המשתמשות כתבה: "כשהוא מדבר בהתרגשות על משהו שחשוב לו, גם אם זה לא ממש מעניין אותי, אני נמשכת אליו בטירוף."

6. לנהל שיחה. להיות מסוגל לנהל "שיחה אינטליגנטית" נחשב לנקודת משיכה רצינות (לכל מי שזקוק לעזרה, הנה אפליקציה מתאימה).

7. להתרכז חזק. "אני אוהבת את המבט של הגבר כשהוא מנסה לפענח משהו," כתבה אחת המשתמשות. אז לא צריך להתיימר לדעת הכל.

8. לבשל. אחת המגיבות כותבת שלראות את בן זוגה מבשל מדליק אותה לאללה:

"אני ממש מתה על זה, לראות את החבר שלי מבשל. אני יכולה לעמוד שם ולהסתכל עליו כל היום. הוא מתרוצץ לו, מקצץ ירקות, מעסה תבלינים לתוך הבשר ובוחש דברים במחבת, כולו מלא ביטחון. הוא חושב שהוא רק מכין ארוחת ערב. הוא לא יודע שעד שהארוחה תהיה מוכנה, אחרי שראיתי אותו כל כך רהוט בתנועותיו, כל כך בלתי מודע לעצמו וממוקד בבישול, אני רוצה לקרוע ממנו את הבגדים ולבצע בו את זממי קודם כל, ורק אחר כך לאכול."

9. לשמור על קשר עין, "בעיקר כשיש בסביבה הרבה נשים יפות."לדעת שמישהו נותן לך את תשומת ליבו המלאה זה יתרון עצום.

10. לגלות התחשבות. אחת המשתמשות מעריכה גבר ש"שולח פתאום סמס כדי להגיד שחשב עליי, או מתייחס למשהו שאמרתי באגביות." לשתף אותך בכתבה שהוא חושב שתעניין אותך, לזכור ימי שנה מסובכים, או לאחל למישהו הצלחה לקראת פגישה חשובה - כל אלה דברים חשובים שעושים הבדל גדול.

11. לחבק אותך מאחורה. לדברי אחת המשתמשות, "זה חמוד, זה גורם לנו להרגיש מוגנות." ובכלל, מי לא אוהבת חיבוקים?

מאנגלית: שרית פרקול

כתבו לנו בתגובות מה לדעתכן הכי סקסי בגבר!


לכתבה המקורית בהפינגטון פוסט

הפינגטון פוסט הוא אתר החדשות והבלוגים המוביל בארצות הברית בייסודה של אריאנה הפינגטון. עם 10 מליון גולשים מידי חודש, הוא הפך למוקד עוצמה והשפעה על התקשורת ועל קובעי המדיניות בגבעת הקפיטולמיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה