שאקירה וריהאנה: שיר חדש או פורנו רך?

נגיעות אחת בשנייה, מבט מפתה למצלמה ולבוש שלא משאיר מקום לדמיון. קבלו את שאקירה וריהאנה בקליפ פרובוקטיבי ומביך שמזכיר יותר סרט כחול ופחות מופע של שתי זמרות מוכשרות

02/02/2014
ליאת עיני קבלו עדכונים מליאת
  • RSS

אישה רוקדת על המיטה עם הידים בין הרגליים. היא לובשת חולצה לבנה, דקה ושקופה, ומבט מפתה. בסצינה הבאה היא נשכבת על המיטה בבגד גוף שחור קטן ואליה מצטרפת חברתה שכנראה ממש חושקת בה. הן נוגעות אחת בשנייה בזמן שהן שוכבות במיטה ומעשנות סיגרים.

זו לא התחלה של סרט כחול אלא הקליפ החדש של הסינגל המדובר של שאקירה וריהאנה בשם "לא זוכרת לשכוח אותך", מתוך האלבום החדש של שאקירה שייצא בקרוב.

שאקירה וריהאנה. צילום: יוטיוב מתוך הקליפ Can't Remember to Forget You

במשך כל הקליפ יש קלוז-אפים על הישבנים של הזמרות והן דואגות להבליט, לנענע ולעשות פוזות סקסיות עם מבט חושני. אחרי המשחק המקדים והמביך הזה שתיהן שוכבות על המיטה עם בגדי גוף ונעלי עקב, מלטפות אחת את השנייה ומרימות רגלים לאוויר. מביך כבר אמרנו? לאחר מכן שאקירה עוברת לנגן על גיטרה שלגופה חזיה שחורה, גרביון שקוף והיא בתוך בריכת מים ומשפריצה לכל עבר, וככה זה ממשיך. אתם יכולים כבר להבין לאן נושבת הרוח.

לא נשאר שום דבר לדמיון

למרות שלא ריהאנה ולא שאקירה הן צנועות וחסודות, עדיין יש משהו בקליפ הזה שהוא הרבה מעבר לטעם הטוב ולרמיזות הסקסיות שהן דואגות לשדר בכל קליפ. אין פה רמיזות, אלא מופע פרובוקטיבי של שתי נשים שבמקרה נקראות זמרות ולא נערות ליווי. גם בדואט של שאקירה עם ביונסה השתיים התלבשו בצורה חושפנית ודאגו לנענע כל איבר בגופן, אבל עדיין זה היה יותר בגדר ריקוד. במקרה הזה לא נשאר כמעט שום דבר לדמיון.

שאקירה וריהאנה. צילום: יוטיוב מתוך הקליפ Can't Remember to Forget You

מדובר בשתי כוכבות על. הן לא זקוקות ליחסי ציבור, גם ככה הן היו מקבלות אותם והיו מושמעות בכל מקום. דמיינו שהן היו עומדות מול המצלמה עם שיער אסוף, ג'ינס וטי שירט ופשוט שרות את השיר. ככה, בלי כל הקלוז-אפים על האיברים שלהן ובלי כל המבטים המפתים האלה. אולי היינו ממש מקשיבים להן? אולי היינו יכולים לראות כמה הן מוכשרות? אבל כנראה הן ניזנות משטיפות מוח יומם וליל שזה מה שעובד ומוכר.

ומה הלאה? ברור שבקליפ הבא הן יצטרכו להמציא את עצמן מחדש ולהיות יותר נועזות. השאלה לאן כבר אפשר להגיע - עירום מלא? אורגיה שלמה? נראה שמזמן שכחו איפה עובר הגבול. אני לא יודעת עד כמה הן מעורבות בהחלטות המקצועיות של הקריירות שלהן, אבל בתור שתי נשים מובילות דעת קהל ובעלות עוצמה וכוח, הן יכולות כבר להיות מספיק בטוחות בעצמן ולהבין שהן זמרות שיכולות להצליח גם בלי למכור את גופן.

וגם אם יש להן סוכנים, יח"צנים, מנהלים אישיים ועוד הרבה מאוד גברים שמקיפים אותן ומשכנעים אותן שהם יודעים מה טוב עבורן, אם שתי הנשים האלה יחליטו שהן שמות סוף לכדור שלג הזה הן יעשו שירות מצוין לעצמן ולעוד הרבה נשים ברחבי העולם.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה