40? זה רק מספר

טיפול פנים חדשני גרם לשגית פסטמן להפסיק לפחד ולהתחיל ליהנות מגיל 40 הממשמש ובא

30/01/2014
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

לבן הבכור שלי יש אוטוטו יום הולדת 9 וכמו כל מי שבשנתון הצעיר להחריד שלו, הוא סופר בהתרגשות את הימים לאחור. בין בחירת מתנות לבחירת חברים שהוא יזמין ל'אירוע המכונן', הוא מתעניין - בעיקר מתוך נימוס - גם בגילי העתיק. "בת 29", אני מפברקת כשהוא מנסה להוציא ממני את המספר המדויק, כשמצידו הוא לגמרי לא מבין למה זה לא פולטיקלי קורקט לבקש ממני למסור את מה שאני מגדירה כמידע רגיש וסודי בהחלט. נאיבי שכמותו. מזל שאבא שלו מתערב באיזשהו שלב וקובע נחרצות: "לא משנה בת כמה אימא, העיקר שהיא נראית צעירה לגילה".

והאמת – או לפחות זאת שאני מתעקשת לספר לעצמי – היא שבאמת באופן יחסי לא רואים עלי את השנים. את המשפט המחמיא: "את אמא לשלושה ילדים?!" אני שומעת די הרבה מאנשים שלא מכירים אותי היטב ואני רוצה להאמין שלא מדובר בסתם מס שפתיים. ועדיין לפני השינה אני סחה לבעלי:

"אתה קולט שבעוד כמה חודשים אני אהיה בת ארבעים. ארבעים?! אלוהים אדירים, איך זה קרה לי?".

זה לא רק שהמספר (העגול והגדול) מפחיד אותי. כשאני מסתכלת במראה מקרוב אני רואה שבניגוד אלי, עור הפנים שלי דווקא מפנים את העובדה שהנה הוא מתחיל את העשור החמישי. נימים קטנים מעטרים את הלחיים (תודות לשמש הישראלית), קמטוטים עדינים נפרשים מזווית העין אל עבר הרקה וגם קו הלסת כבר לא חד ומתוח כמו פעם.


מתכוננת ליומולדת 40, ויפה שעה אחת קודם (צילום:שאטרסטוק)

אז הגעתי להחלטה חשובה - גם אני מתחילה להתכונן ליום ההולדת הבא שלי ויפה שעה אחת קודם. במכון של הלגה בראשון לציון החליטו לתת לי את המתנה האולטימטיבית: סדרת טיפולים ייחודית ומתקדמת המשלבת פוטו – רג'וביניישן, שמטפלת בכמה בעיות בעת ובעונה אחת. הטיפול נעשה על ידי מכשיר חדשני בשם eStyle המאובזר בשתי גלגליות שונות, המטפלות בעור באמצעות קרני אור באורכים שונים וחימום עמוק של הרקמות. בחלק הראשון של הטיפול שאורך כחצי שעה, גלגלת אחת (המבוססת על טכנולוגיה בשם sr: - Skin Rejuvenation) כלומר חידוש העור) מכווצת ומעלימה נימים ובמקביל דואגת להעלמת כתמי פיגמנטציה ובחלק השני עושים שימוש בגלגלת נוספת (המבוססת על טכנולוגיה בשם ST : Skin tightening - הצערת העור) לצורך מיצוק והצערת העור. בעקרון, הטיפול מתקן את העור בכך שהוא גורם לחימום סיבי הקולגן וכך מגרה את שכבות העור העליונות להבנות מחדש.

מה חשוב לדעת על הטיפול

שלושה דברים חשובים שכדאי לדעת בנוגע לטיפולי הפוטו – רג'וביניישן: ראשית, לא מדובר בטיפול של זבנג וגמרנו. צריך להגיע לפגישת אבחון, לקבוע סדרת טיפולים ולערוך מעקב צמוד אחרי התוצאות. כלומר, מדובר בתהליך.

שנית, לא מדובר בטיפול מרגיע ונעים, כמו שאולי חלק מאיתנו רגילות לקבל אצל הקוסמטיקאיות שלהן. במהלך הטיפול הידיות פולטות פולסים קצרים של חום ואור. המטפלת עושה כל מה שביכולתה כדי להקל על הסיטואציה החל מכיסוי עיני המטופלת במשקפיים מיוחדים שדואגים שהיא לא תסתנוור וכלה במריחת ג'ל נעים וקריר על העור לאורך כל הטיפול. אני מחשיבה את עצמי כפחדנית גדולה ובעלת סף כאב נמוך ולמרות זאת עברתי את פוטו – רג'וביניישן בקלות יחסית. מה שנקרא – לא נעים אבל גם לא נורא.

לבסוף, הטיפול מתאים להצערת עור הפנים אבל יעיל גם לאזורים רגישים וחשופים אחרים בגוף כמו הצוואר, המחשוף וגב כף היד.

ונעבור לשלב התוצאות

יצאתי מהמכון אדמדמה קלות ומיד רצתי הביתה כדי לבחון את העור מול המראה בחדר האמבטיה הפרטי שלי. לשמחתי, באפקט של מיצוק העור אפשר היה להבחין מיד, הפנים ובעיקר קו הלסת התרוממו ונראו מוצקים יותר. באופן פלאי כלשהו זה נראה כאילו רזיתי ואלו גם היו הפידבקים שקיבלתי מהאנשים סביבי שתהו אם ירדתי במשקל לאחרונה.

לגבי העלמת כתמי הפיגמנטציה והנימים – רק אחרי שעברו כמה ימים אפשר היה לראות שיפור במצב. במכון הבטיחו לי שיראו תוצאות כבר אחרי הטיפול הראשון ואלה מומשו אבל אין ספק שצריך לעשות את כל סדרת הטיפולים כדי להגיע למצב אופטימאלי.

ליום ההולדת של הבן כבר הגעתי זורחת ונינוחה. "אני כבר לא יכול לחכות להיות בן 10" הוא הודיע בחגיגיות ואני צחקתי ואמרתי לו :"אין מה להתרגש זה רק מספר. הכי חשוב שתרגיש נוח עם עצמך בכל גיל".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*הטבה לגולשות סלונה*

70% הנחה על טיפול אסתטי ראשון לקמטים וריפיון
ב"הלגה – מרכזים אסתטיים ורפואיים"

ההנחה ניתנת על הטיפול הראשון בסדרה.

מלאי את הפרטים בטופס כדי לקבל את ההטבה:

[contact-form 203 "Newsletter_helga_photo"]

* "הלגה - מרכזים אסתטיים ורפואיים" – בן גוריון 4, מרכז בן גוריון, קומה 1, ראשון לציון.
טלפון: 03-9645111. לאתר האינטרנט: www.helga.co.il
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה