הכלב הוא חברו הטוב של הצלם

על הפקת אופנה טרנדית ובלתי שגרתית. חובבי הכלבים והשיער, הפוסט הזה מוקדש לכם

17/10/2010
עומר אסף קבלו עדכונים מעומר
  • RSS
» כלבה מתוקה במראה אופנתי וטרנדי: ויקטוריה בקהם בבלונד.

הכלב הוא חברו הטוב של האדם. ובמקרה הנוכחי, גם של המאפר, המספר, ואפילו של הצלם. אני חובב כלבים מושבע. הכלבה האהובה שלי קיקה, היא היצור הכי קרוב אלי בעולם וחלק חשוב מהמשפחה ומהחיים שלי. כל בוקר מתחיל כשאני מוציא אותה לטיול, ממשיך כשאני מפנק אותה בליטופים, ולפעמים אנחנו אפילו מדברים. כי כל מי שגידל אי פעם כלב, יודע שיש שיש קשרים בהם לא צריך יותר מדי מילים. אז בזכות האהבה הבלתי אמצעית שלי גם לכלבים וגם לאופנה, רציתי להכיר לכם אתר טרנדים מוביל בעולם בשם, טרנדלנד, שמציג טרנדים מובילים בכל תחומי החיים. מאופנה ועד לאוכל קולנוע וצילום, ובקיצור ולעניין - בכל דבר שיש בו סטייל. כך ברגע אחד של שיטוט תמים, גיליתי הפקת אופנה אדירה ובלתי שגרתית על טרנדים בשיער, בה הדוגמנים הם למרבה הפלא, כלבים.

האנשה וטיפוח של חיית המחמד

את הפקת האופנה היצירתית הזו צילם צלם אופנה מוביל בשם טורקיל גודאנסון שבחר להראות בצילום את מה שאנשים הרבה פעמים מרגישים. שכלבים הם בעצם אנושיים כמו בני אדם. על ידי פיאות תכשיטים ועוד אביזרים נלווים, הוא מציג את הטרנדים הכי עכשווים באופנת השיער העולמית. ובנוגע לכלבים הדוגמנים, לא היה מאושר ממני להכיר אותם. כי גם לחיות המחמד מגיע טיפוח. את הכלבה שלי אני חופף בשמפו סגול מיוחד שמשאיר את השיער שלה לבן ומבריק, מורח לק מיוחד לכלבים שהוא אכיל ובריא והכלבים נהנים ממנו ומלקקים אותו, בגוון ורוד פוקסיה. זה אולי ישמע לחלק מכם קצת מופרע, אבל בחתונה של אחותי היא אפילו לבשה שמלה. בפורים הקרוב קיבלתי עבורה תחפושת של אשכול ענבים, ואין ספק שהשקעה כזו בכלב ובסטייל שלו, מתאימה רק לחובבי הז'אנר כמוני.

טוטל דוג שיק

ועכשיו נחזור לענייננו, האנשים. בתמונות של גודאנסון אפשר לראות מספר טרנדים מובילים בסידור השיער וללמוד מהם הרבה על התאמת צבעים, על קוי אופנה, ועל תספורות מיוחדות.

מראה לאקי שעבר פן – צבע השיער בתמונה הוא בגוון בלונד לבן והוא מאוד טרנדי בשנה האחרונה. שימו לב להתאמה בין עדליון הזהב המנצנץ לגזירה של הפרווה העגולה. פשוט פיוטי. בחורה די מוכרת עם מראה דומה לזה, היא ליידי גאגא שמקפידה להשאיר גם את הבלונד שלה לבן ובוהק.

מראה ההארד קור – בתמונה רואים נקבה חזקה עם קולר שחור ופרצוף דרמטי. השיער שלה מתבדר ברוח, והצבעוניות הזו גם מאוד טרדית בשילוב עם כל הגוונים הג'ינג'ים. בכלל הצבע הג'ינג'י הוא מוביל באופנת השיער העולמית. אפילו הדוגמנית קרמן קס צבעה לאחרונה את השיער לכתום.

המראה הא-סימטרי – טרנד מאוד חזק כבר במשך שנים, שמוצג כאן עם פאת בלונד בהירה במיוחד. ויקטוריה בקהם אוהבת מאוד את התספורת הזאת שהפכה לסימן ההכר שלה.

מראה הקברט – מראה שחור שמתאים לדוגמנית היפה בעלת הפרווה המבריקה והכתם הטבעי על הפנים, שמוסיף לה איפור במה כתום. זה סוג של בלאש טבעי יחד עם שיער קופצני. לייזה מינלי בגרסת חיית המחמד.

המראה הטבעי – תספורת של טקסטורה טבעית שעובדת שוב על הג'ינג'ים. השיער קצר מבולגן. והכלבה פשוט אנושית ומקסימה ונראית כמו בנאדם. המראה הטבעי מתכתב עם התספורות הכתומות הנועזות של וויויאן ווסטווד.

לאקי בגרסת שנות השבעים – התלתלים בתספורת הזו נמצאים בכל מקום. אפרו זה סוג שיער שהצורה שלו היא בעצם הטרנד הקבוע בשבילו. לבעלי שיער אפרו יש ההתמודדות יום יומית עם תספורת לא פשוטה שיש בה הרבה שיק. לכן הוא תמיד קיים בעולם האופנה ותמיד רלוונטי. כמו אצל זמרת העל דיאנה רוס.

מראה הג'אנקי גלאם – בתמונה זו רואים מראה יוניסקס בו השיער זרוק ולא מסודר אבל היהלומים מוצבים במקום. קורה שם משהו בצילום. אולי זאת המיניות הלא ברורה. הייתי מגדיר את התספורת הזו כתספורת הזמרת ריהאנה ביום שיער רע. אבל מה לעשות שהיא תמיד כל כך יפה שזה לא משנה מה יש לה על הראש.

בהפקת האופנה המקורית הזו, גודאנסון מדבר על הדמיון הרב בין הבעלים לבין הכלבים שלהם. ובכן. אולי גם אני צריך לעצור, ולשאול את עצמי כמה שאלות.

עומר אסף - מאפר ראשי קרליין ומעצב שיער נטורל פורמולה

לטיפים ולמידע נוסף:

הצטרפו לדף הפייסבוק של קרליין

הצטרפו לדף הפייסבוק של עומר אסף

בקרו באתר נטורל פורמולה


לטיפים,ייעוץ אישי והדגמות שיער בקרו בעמוד הפייסבוק של נטורל פורמולה
תגיות: ,

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

  • Nava Inbar 19/10/2010

    יש לי כלב קוקר ספניאל. אפשר לאפר אותו בסגנון של נמר ?

בחזרה למעלה