מאמן הכושר שבייש אותי

מאמן כושר השתמש בתמונה של זוהר וסילויצקי ללא רשות והעליב אותה. זוהר מיהרה להגיב: "מעולם לא נתקלתי בתגובה כזו אכזרית ומעוררת בחילה. אמנם הוא התנצל, אבל אני התרסקתי".

19/01/2014
זוהר וסילויצקי קבלו עדכונים מזוהר וסילויצקי
  • RSS

אני רוצה לשתף אתכן במשהו שקרה לי היום. מאמן הכושר המהולל הזה לקח את התמונה הזאת שלי בביקיני, שם על ידה תמונה של בחורה שמתעסקת בפיטנס (חיטוב גוף רציני, קוביות בבטן סטייל, מה שבא רוב הזמן עם לקיחת הורמונים גבריים וסיליקון בחזה כי הן על 10% שומן) ותמונה של בודיבילדרית. מעל התמונה שלי הוא כתב "ככה רוב הבחורות נראות" והבהיר שהוא היה מעדיף את הנשים שלו בגרסת הפיטנס.

זוהר וסילויצקי בביקיני, תמונת השיימינג

בתגובות לתמונות השתוללו הוא, החברים והחברות שלו, שהוא הגזים ורוב הבחורות הן לא "דאבות" כמוני, אני שמנה במיוחד. שאני קציצה, שאני נראית ככה כי אני עצלנית, שבא להם להקיא ממני ושאני צריכה לפחות להתחשב בציבור ולדאוג לכסות את עצמי.

התרסקתי

מעבר לתהליך המשפטי שצריך לקרות כאן על שימש בתמונה שלי ללא רשותי, על הלבנת פנים והוצאת דיבה, התרסקתי. לכל תמונה שלי ביקיני קיבלתי תגובות טובות ורעות, אבל בחיים לא נתקלתי בשימוש כזה אכזרי, מחפיץ ומעורר בחילה של תמונה שלי. בחיים לא עמדתי מול 100 תגובות שמרסקות אחת אחרי השניה כל דבר טוב בי. מעולם לא נתקלתי ברצף של תגובות כזה שפשוט מבזה אותי, חופר בכל גרם של שומן שלי. מעולם לא התעלמו מהעובדה שאני אדם, בצורה כל כך בוטה.

הבחור הזה, הנחמד, לא עצר לרגע וחשב שלמרות שאני דאבה רצינית, אני אמיתית. אני בן אדם. יש לי רגשות, משפחה, חיים. תהיתי איך הוא היה מרגיש אם היו עושים לו את אותו הדבר. ומכיוון שאני כלבה נקמנית, החלטתי ששיימינג זה מספיק ואני לא צריכה להעלות תמונה שלו ליד גורילה ולהסביר שגורילה יותר אטרקטיבית מבחינתי.

זה הפייסבוק שלו, הוא עובד כמאמן כושר במרכז, קחו לכם זמן ותוודאו שאין לכם חברים שמתאמנים אצלו במרכז, תשננו את השם שלו כדי שבחיים לא תתאמנו אצלו ותשתפו. בן אדם שמבחינתו כל מה שאני זה גוש שומן בלי שום רגש, מהות, משמעות ושבגלל שאני שמנה דמי מותר ואפשר לטבוח אותי - לא מגיע לו לעבוד בתחום של כושר ואורח חיים בריא.

וכן, רוב הבחורות באמת נראות כמוני וזה נהדר. אתן נראות מושלם.

אגב, בסופו של דבר הוא התנצל.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לפוסטים קודמים של זוהר וסילויצקי בסלונה

לבלוג של זוהר וסילויצקי

לעמוד הפייסבוק של זוהר וסילויצקי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה