4 אפליקציות שיהפכו את החיים קלים יותר

בתוך כל הבלגן, בין הריצות והעבודה, ריכזנו עבורכן אפליקציות חדשות שאמנם לא יאריכו לכן את היממה ל-25 שעות, אבל בהחלט יאפשרו לכן לנצל את הזמן בצורה טובה יותר

20/01/2014
סיגל פאר קבלו עדכונים מסיגל פאר
  • RSS

בואו נודה על האמת: את מרבית שעות היום אנחנו מבלות בריצות בין ילדים לעבודה,  משתדלות להתעדכן בחדשות ואקטואליה, לא לפספס את הסטטוסים החמים של החברים שלנו בפייסבוק, עוקבות אחר האינסטגרם לראות אילו תמונות חדשות העלו ובודקות מה היה הציוץ האחרון בטויטר. זה ללא ספק נחמד, אבל זה הזמן להודות שהבילוי הזה גוזל מאיתנו לא מעט זמן.

אפליקציות למערכת ההפעלה ווינדוס 8.1

האפליקצייה שמחברת – כל הרשתות החברתיות במקום אחד

ובכן, יש פתרון: במיקרוסופט יצרו אפליקציה שמחברת את אנשי הקשר שלנו מכל הרשתות החברתיות והמיילים, ומאפשרת לנו להיכנס למקום אחד ולקבל בו את כל העדכונים, מכל הרשתות החברתיות, על האנשים שאנחנו אוהבות. כך תוכלו לגלוש בזמנכן בפנוי ולראות מה כתבו בטוויטר, למי יש יום הולדת ומה החברים שלכן העלו בפייסבוק.

אפליקציה ל Windows 8.1

אפליקציית לוח שנה – כל הפגישות במקום אחד

מכירות את זה שאתן צריכות להסתובב עם שלושה יומנים? אחד של העבודה, אחד פרטי (כי לא בא לכן לרשום פגישות פרטיות ביומן של מקום העבודה) ואחד שמשלב את שניהם? לא עוד. הכירו את אפליקציית לוח השנה של Windows, שמשלבת ביומן אחד את כל היומנים שלכן וגם פרטים מהפייסבוק. תוכלו להזין צבעים שונים לכל יומן, ולראות באפליקציה מתי יש לחבר מהתיכון יום הולדת (מעכשיו לא תצטרכו להיכנס לפייסבוק בשביל להיזכר כי זה יופיע לכן ביומן), מתי הפגישה עם הבוס ובאיזו שעה החוג של הילדים.

אפליקציה ל Windows 8.1

אפליקציית מייל – מרכזת את כל החשבונות

מי לא מסתובבת עם לפחות שני מיילים – ואף יותר? אחד של העבודה ואחד של ג'י מייל, הוטמייל, או כל חשבון מייל אחר, ולעיתים לאלו מתווספים עוד כמה מיילים שפתחנו בעבר או עבור מטרה מסוימת. להיכנס לכל אחד מהם זה סיפור לא קצר וקצת מסורבל.

אפליקציית המייל של Windows מסנכרנת את המיילים מהאאוטלוק, ג'י מייל, הוטמייל, יאהו ושלל החשבונות הקיימים, ומאפשרת לדפדף בין כל המיילים במקום אחד.

אפליקציית SkyDrive – גיבוי אוטומטי לכל המסמכים והתמונות

אם קרה לכן פעם ששכחתן את המחשב במקום רחוק, שלחתן אותו לתיקון או חס וחלילה נמחקו לכן כל התמונות מהטלפון הנייד, הנה אפליקציה חדשה שבוודאי תרגיע אתכן לא מעט.

מדובר באפליקציית אחסון שמאפשרת לראות את כל הקבצים שלכן מכל מחשב או מכשיר הכולל את Windows 8.1. כל התמונות שצילמתן יעברו אוטומטית לאפליקציה ותוכלו לראות אותן ישירות במחשב, בלי לחבר את הפלאפון בשביל לגבות אותן, ובלי לפחד שהן ימחקו פתאום. גם הקבצים שעבדתן עליהם ישמרו אוטומטית באפליקציה, ולא תצטרכו לרוץ עם דיסק און קי או כונן חיצוני כדי לגבות אותם. ללא ספק שיפור משמעותי שיקל עליכן.

רוצים ללמוד על אודות ה-Windows החדש? הכנסו

לרכישת ה-Windows החדש לחצו כאן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה