חיוך מושלם בחמש דקות מול המראה

רוצה חיוך יפה, לבן ובריא מאוזן לאוזן, כמו של ג'וליה רוברטס? מכשיר חדש ומהפכני להלבנת שיניים ביתית יכול להפוך גם את החיוך שלך לזוהר כמו בהוליווד

16/01/2014
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

ג'וליה רוברטסג'וליה רוברטס מציגה חיוך הוליוודי (צילום: רויטרס)

לג'וליה רוברטס יש חיוך מושלם: במרכז שפתיה הנאות מככבות שתי שורות של שיניים צחורות וישרות. בעבר סיפרה בראיון שהיא מצחצחת את שיניה עם סודה לשתייה: "סבא שלי לימד אותי את זה. השיניים שלי לבנות ומעולם לא היה לי אפילו חור אחד בשיניים". כשסיפרנו את זה לד"ר עותמאן זועבי, מומחה למחלות חניכיים ופריודונט, הוא כלל לא הופתע: "מדובר בתרופת סבתא ידועה, אבל שיניים לבנות יכולות להיות גם עניין גנטי".

גם לג'ניפר אניסטון יש תרופת סבתא משלה לשיניים לבנות: היא מוסיפה למשחת השיניים שלה חצי כפית סוכר. ואם כבר דיברנו על העניין הגנטי, לאופרה ווינפרי אין סודות - היא טוענת שהשיניים שלה לבנות ויפות מילדות, וכך גם אצל אמה וסבתה. "גם למי שנולדו עם שיניים לבנות - וצריך לזכור שלא כולם נולדים עם שיניים לבנות - השיניים יצהיבו במהלך השנים. הסיבה לכך היא שהשיניים בנויות מכמה שכבות. אנחנו רואים בעיקר את השכבה החיצונית, האמאייל, ומייד מתחתיה יש שכבה פנימית שמכילה חומר שצבעו צהוב ועם השנים הוא משתקף החוצה דרך האמאייל".

ג'ניפר אניסטון שומרת על החיוך גם אחרי גיל 40 (צילום: רויטרס)

- אז איך זה שג'וליה, ג'ניפר ואופרה חצו מזמן את גיל 40 ועדיין השיניים שלהן לבנות ויפות?

ד"ר זועבי: "רוב אנשי הוליווד עוברים תהליך של ציפוי השיניים בחרסינה לבנה מאוד, מה שיוצר חיוך לבן צחור. זהו לבן בוהק, לא טבעי, שנקרא גם 'לבן אמריקאי', כי הוא מייצג את החיוך ההוליוודי הנכסף. באמריקה מדובר בטיפול פופולארי, בניגוד לאירופה וגם לישראל, מכיוון שמחירו יקר מאוד".

אופרה ווינפריאופרה ווינפרי, בזכות הגנטיקה (צילום:רויטרס)

אז כולן רוצות שיניים לבנות ויפות אבל האם מוכרחים ללכת לרופא שיניים ולעבור טיפולים יקרים, כגון ציפוי החרסינה? ובכן, היום אנחנו אנשי בשורה. אפשר להשיג תוצאות טובות לא פחות ולחסוך בריצות ותורים לרופאי השיניים והמומחים לרפואה אסתטית – בטיפול ביתי חדש.

חברת סינרון ביוטי (Syneron Beauty), החברה שהכניסה לשוק את המכשיר להפחתת שיער לצמיתות ME,  מציגה עכשיו תגלית חדשה: פרל (Pearl) - מכשיר להלבנת שיניים ביתית. מה צריך לעשות? חמישה ימים של טיפול פשוט, 5 דקות בבוקר ובערב, ותחזוק חד-שנתי.

פטנט שחוסך גם זמן וכסף

 

"במשך השנים הגיעו אלי מטופלים רבים למרפאה והתלוננו על תכשירים שונים של הלבנה ביתית שהם קנו בכסף רב והתאכזבו מהתוצאות שלהם", מספר ד"ר זועבי. "לקוחות אלה רצו לחסוך ביקורים אצל רופא השיניים לטיפול אסתטי וחיפשו פתרון נגיש וזול. המוצר החדש עונה על הצורך הזה. הוא עומד בהצלחה בייעוד של הלבנת שיניים - ברמה זהה לרמה שמתקבלת בהלבנה במרפאת השיניים, אך בנוחות ביתית ובנגישות מבחינת המחיר".

פרל מבית סינרון ביוטי. 5 דקות, פעמיים ביום, ויש לך שיניים לבנות (צילום: יח"צ)

המכשיר בנוי ממנשך אלקטרוני שמאיץ את פעולת ג'ל ההלבנה תוך הסרת כתמים המצויים מזה שנים בשן. הטכנולוגיה עליה מבוסס המכשיר מאפשרת השגת תוצאות הלבנה בנוחות ובבטיחות, ללא החששות שמאפיינים טיפולי הלבנה מקצועיים עם ריכוזים גבוהים של חומר פעיל. המכשיר הוא המכשיר הראשון והיחיד מסוגו הפועל בטכנולוגיה יונית מהפכנית מבוססת פטנט. הוא נבחן ואושר על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA) ומשרד הבריאות הישראלי".

הפרל יעיל ובטוח והוא שומר על זגוגיות השן. למרות שהתוצאות המתקבלות דומות לטיפולי הלבנה מקצועיים, לרוב המטופלים לא מתפתחת רגישות בשיניים או בחניכיים, בעיקר בשל ריכוז החומר הפעיל הנמוך יחסית.

איך משתמשים במכשיר: אפשר להתחיל בטיפול חמש דקות לאחר צחצוח השיניים בבוקר ובערב, וכשמשיגים את התוצאה הרצויה – להפסיק את הטיפול. מקסימום הזמן של כל מחזור טיפול הוא 10 פעמים – חמישה ימים, בוקר וערב. אבל כאמור, אם התוצאה הרצויה הושגה כעבור זמן קצר, אפשר להפסיק ולשמור את שארית ג'ל ההלבנה לטיפול תחזוק, שמומלץ לערוך כעבור שנה.

רק שימו לב: הלבנה, מכל סוג, גם בבית וגם אצל רופא השיניים, מתבצעת על שיניים ויטליות, שהן שיניים טבעיות-חיות שלא עברו טיפולי שורש למיניהם, שאין בהם שחזורים לבנים ולא מחופות בכתרים.

ויש גם יתרונות פרקטיים מיידים: הראשון הוא ההבדל העצום במחיר (כעת במחיר היכרות של 799 ש"ח). הלבנה ביתית בתבנית הלבנה שמתאים לכם רופא השיניים או הלבנה על כסא הטיפולים במרפאת השיניים עולה אלפי שקלים. הטיפול במרפאה יקר מכיוון שמדובר בזמן טיפול של הרופא ובשימוש בחומרים בריכוז חומר פעיל גבוה יותר (שהם יקרים יותר) וכן בהכנה של הפה לתהליך ובראשה הגנה על החניכיים. למחיר זה תוסיפו את קביעת התורים, הריצות לרופא השיניים, החניה -  זמן וכסף שאתם יכולים לחסוך אם תבחרו בהלבנת שיניים בבית.

עוד יתרונות בשימוש הביתי - שליטה בגוון השיניים הרצוי, נוחות הטיפול הביתי, בטיחות ויעילות.

- ואיך שומרים על התוצאות?

ד"ר זועבי: "יש להימנע מחומרים שצובעים את השיניים לפחות בשבוע - שבועיים שלאחר השלמת הטיפול: אחרי ההלבנה פני שטח השן קולטים יותר את סימני העישון, שתיית יין אדום, קפה ותה והתוצאה היא שההלבנה תחזיק פחות זמן. מומלץ גם לצחצח את השיניים במברשת שיניים חשמלית אשר מנקה יותר טוב ויש לה יכולת לסלק את המשקעים מעל פני שטח השן בצורה טובה יותר".

מכשיר pearl מבית סינרון ביוטי - ניתן לרכוש בלעדית ברשת סופר-פארם במחיר היכרות של 799 ש"ח.
ערכת המכשיר מכילה מנשך כפול - רך, גמיש ועדין, עשוי מסיליקון רפואי ומאפשר שימוש נוח וחוזר, 20 אמפולות ג'ל הלבנה, תיבת אכסון ייעודית, תקציר הוראות שימוש וחוברת הדרכה מלאה.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך