3 המלצות לניקוי פנים טוב

לשטוף פנים בבוקר ובערב – כמה מסובך זה יכול להיות? יש לנו שלוש המלצות שכדאי לך לבדוק אם את ממלאה אחריהן

14/01/2014
חגית גינזבורג קבלו עדכונים מחגית
  • RSS

ניקוי פנים - בבוקר קליל, בערב יסודי (צילום: שאטרסטוק)

זה מתחיל בילדות, כשההורים מפצירים בנו לשטוף פנים בבוקר ובלילה, ממשיך בגיל ההתבגרות, כשלהליך השטיפה הזה מצטרפים אביזרי עזר כמו סבון פנים, ובבגרות מסוגל להתפתח אפילו למשאבת זמן שהופכת לחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח, בטח אם כבר עברת את גיל 35. אז בין אם את אישה שמסתפקת ברחיצה קלילה של עור הפנים עם סבון הגוף ובין אם יש לך על השיש באמבטיה סוללה של תכשירים לניקוי הפנים, הנה שלושה כללי ברזל שאת צריכה לזכור:

1. עשי זאת תמיד עם מים פושרים. לא חמים מדי, אבל גם לא קרים מדי (כפי שממליצים לעיתים). מים פושרים מסייעים לפתיחת הנקבוביות לטובת ניקוי יסודי יותר, בעוד שמים קרים מדי או חמים מדי עלולים לגרום ליובש ולהתגברות של אדמומיות.

2. הבדילי בין הניקוי בבוקר לניקוי בערב. בעוד שבבוקר תספיק שטיפה קלילה עם סבון או ג'ל ניקוי, בערב יש לנקות באופן יסודי יותר את הפנים משאריות האיפור וזיהום האוויר שנחשפנו אליו במהלך היום. יש להסיר את כל האיפור בעזרת מסיר איפור מתאים (מנוזל עדין ועד למגבונים הפופולריים), להשלים את הפעולה עם סבון פנים, ולסיים בסרום וקרם מטפח ומזין ללילה.

3. הקפידי על תנועות סיבוביות. לא משנה איך את מנקה את הפנים שלך, תמיד דמייני שאת עושה לעצמך מסאז' קטן ועדין, ועברי על כל חלקי הפנים בתנועות סיבוביות עדינות. אלה גם מעמיקות את יעילות תכשיר הניקוי וגם ממריצות את זרימת הדם בפנים, שעוזרת מאוד להחייאת העור. אם את מרגישה שהקואורדינאציה הזו מאתגרת אותך, תמיד תוכלי להצטייד במכשיר לניקוי פנים שיעשה את התנועות הסיבוביות עבורך, כמו למשל הפייס קלינסר החדש של לייף.

* ההמלצות באדיבות הרצליה אשכנזי, מנהלת שיווק סחר קוסמטיקה בסופר-פארם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה