יבגניה דודינה: פרזנטורית אופנה

עולם האופנה כבר לא שייך לצעירות: השחקנית יבגניה דודינה, אישה לא צעירה, נבחרה להיות פרזנטורית של בית האופנה של איתי שורר. התמונות מדברות בעד עצמן

07/01/2014
אסנת עופר קבלו עדכונים מאסנת
  • RSS

מעצב האופנה איתי שורר בחר בשחקנית יבגניה דודינה להיות הפרזנטורית של הקולקציה החדשה שלו, קולקציה 2014. בחירה נועזת, מעניינת, שכן דודינה – אישה לא צעירה בכלל – מייצגת את התפיסה שליופי יש פנים רבות והוא לא פונקציה של גיל. העולם, ובעיקר עולם האופנה, כבר לא שייך לצעירות. לא מעט מעצבים בינלאומיים נוכחו בכך. שורר הוא אולי הראשון בישראל, אבל בודאי לא האחרון. ויש לקוות שהמגמה המבורכת הזו תלך ותתעצם.

יבגניה דודינה הפקת אופנה איתי שורר

"באופן טבעי אני נמשך לצלם דמות אשר לה רקע ואמירה שעובדים ביחד עם הבגדים ומשלימים אותם", אומר שורר, "דודינה היא שחקנית אשר מיצגת איכותיות בלתי מתפשרת, בעלת יופי עז ואקספרסיבי, וכמובן הגיעה למעמדה בזכות השתתפות בעשרות רבות של סרטים והצגות, זכיה בפרסים רבים.

"היכולת שלה להיכנס לכל דמות, תואמת את סגנון העבודה שלי: בחרנו לשנות את המראה שלה בכל לוק כדי להציג את המנעד הרחב של הקולקציה המאפשר לכל אישה בלי קשר לגילה או למבנה גופה להראות נהדר בצורה הממקסמת את סגנונה ושבו היא נראית במיטבה".

יבגניה דודינה הפקת אופנה איתי שורר

הצילומים המרהיבים הם של הצלם רון קדמי. הקולקציה מתאפיינת בקוים קלאסיים, נקיים ואלגנטיים, תוך שימוש בבדים איכותיים והבגדים נתפרים בהתאמה אישית לצרכיה, מידותיה ואופיה של הלקוחה.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה: איתי שורר, בית אופנה, מונטיפיורי 30 תל אביב

יבגניה דודינה הפקת אופנה איתי שורר ל

יבגניה דודינה הפקת אופנה איתי שורר
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה