5 הפטנטים הקוסמטיים של השנה

אייליינר למתחילות, מכשיר לניקוי פנים עמוק ועוד חידושים – קבלו את חמשת הפטנטים הקוסמטיים של 2013

30/12/2013
חגית גינזבורג קבלו עדכונים מחגית
  • RSS

אין דבר שגורם למוצר קוסמטי להישמע מבטיח יותר מאשר צמד המלים "פטנט רשום". משהו בהגדרה הזו פשוט עושה אותו אטרקטיבי בהרבה, כמעט קסום. ב-2013 שטפו אותנו פטנטים לרוב, הרבה מאוד תכשירים שהם 2 ב-1, עם טכנולוגיות מתקדמות ואדג'יות או סתם אריזות מיוחדות שהלהיבו אותנו. בקיצור, פטנטים וחידושים מקוריים הם חלק בלתי נפרד מהתחום.

הפטנטים הקוסמטיים של השנה: מבית קלרינס, לנקום, לייף, ד"ר פישר ובורז'ואה
(צילומים: מוטי פישביין, רוני ינקוביץ, דיוויד מוריס, יח"צ)

1. מכשיר לניקוי עמוק FACE CLEANCER של לייף (99 ש"ח - מחיר השקה): מכשיר לניקוי יסודי ועמוק של הפנים, בשתי עוצמות – קלה או אינטנסיבית יותר. עובד מעולה על כל סוגי העור וממריץ את מחזור הדם בעדינות. רק צריך להוסיף קצת סבון פנים.

2. מסכת פילינג מבהירה מסדרת WHITE ג'נסיס של ד"ר פישר (174 ש"ח): מסיכות ההבהרה היו אחד הטרנדים הבולטים של השנה, ובצדק. הן מספקות פתרון נהדר לכתמי פיגמנטציה ולקמטוטים מציקים. המסכה הזו בפרט, יוצרת הבדל משמעותי אחרי כל שימוש.

3. דאבל סרום של קלרינס (495 ש"ח): קלרינס השיקה השנה את הדור החדש של הסרום שלה, לטיפול אנטי אייג'ינג החל מגיל 25. ועם הבקבוק החדשני שלהם, באמת אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל: 20 תמציות צמחים נמצאות בנוסחה המימית ובנוסחה השומנית שמשתלבות יחד רק בזמן הלחיצה וביחס מאוזן. קסם.

4. INTUITIVE LINER של בורז'ואה (106 ש"ח): העסק הזה של האייליינר תמיד מסתבך, אלא אם כן את מיקי בוגנים או מורחת מאוד מיומנת. הפטנט שהמציאה בורז'ואה, של מברשת איילייניר המתפצלת לשלושה, הופך את העסק להרבה יותר פשוט.

5. מייק אפ Teint Visionnaire של לנקום (300 ש"ח): הרגע הזה שבו את עומדת למרוח מייק אפ אבל לא מוצאת את הקונסילר? אז כאן פתרו לך את הבעיה עם אריזת פטנט. בחלק התחתון המייק אפ, בחלק העליון הקונסילר (או קורקטור, כמו שקוראים לו בלנקום). מגניב אש ושימושי להפליא.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה