5 מוצרי השיער של השנה

השמפו שמפנק והצבע לשיער שיוצר לוק אומברה – אילו חמישה מוצרי שיער עשו לנו את השנה?

29/12/2013
חגית גינזבורג קבלו עדכונים מחגית
  • RSS

חברות הקומסטיקה המייצרות מוצרי שיער יעשו פחות או יותר הכל כדי שנעדיף לטפח את הרעמה בבית ונדלג על הביקור במספרה, או נצמצם אותו למינימום. לכן החידושים בתחום תמיד מתכתבים עם הטרנדים הרלוונטיים – החל מאומברה וכלה בנפח. במקביל, תמיד יספקו לנו פתרונות לשיער יבש – כנראה כי מדובר בבעיה הכי מתסכלת ביקום.

מוצרי השיער של 2013: מבית אינדולה, לוריאל, פינוק, ג'ון פרידה, מורז
(צילומים: יעקב הררי, סויד אנקל, מדיליין, מוטי פישביין)

1. שמפו ומרכך עם שמן מרוקאי של פינוק (15 ש"ח למוצר): למרות שלא מדובר במותג הכי יוקרתי שאפשר למצוא על המדפים, מדובר בשמפו ומרכך (בסדרה יש גם תחליב רחצה) עם ניחוח נהדר, שגם מצליחים לייצר שיער רך ומבריק, כמו בפרסומת.

2. קפסולות ללא שטיפה לטיפול עמוק של אינדולה (139 ש"ח): יודעת כל בעלת שיער עם נטייה ליובש (או בקיצור, כל מי שחיה במזרח התיכון) - קשה מאוד למצוא מוצרים שמצליחים להשיב לשיער את הלחות האבודה. הקפסולות האלה תורמות משמעותית לשיפור המצב והכי כיף – לא צריך לשטוף אותן והן לא שמנוניות בכלל.

3. סרום פריז אין של ג'ון פרידה (100 ש"ח): הארטילריה המושלמת נגד החשמל הסטטי של החורף, שתוקף את כולנו, מבעלות השיער החלק ועד המתולתל. מגיע בשני סוגים, האחד לשיער רגיל והשני לשיער מרדן. בשני המקרים הוא מצוין.

4. מרכך שיער רוזמרין של מורז (40 ש"ח): החיפוש הבלתי פוסק אחר מוצרים שיסייעו לחידוש מאגרי הלחות הביא אותנו גם אל המרכך הזה, שהושק ב-2013. עשוי מ-95% תמצית ריח הרוזמרין, יעיל ביותר והכי חשוב – לא עולה הון.

5. צבע לשיער PREFERENCE OMBRES של לוריאל פריז (60 ש"ח): ערכת צבע השיער הביתי שהייתה הראשונה לענות על הצורך ביצירת מראה האומברה (שיער כהה עם קצוות בהירים, בקיצור) והשיקה את הערכה המגה-מגניבה הזו שנחטפה במהירות שיא.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך