5 מוצרי איפור זולים ואיכותיים

מי אמר שהמחיר הוא מדד לאיכות? הנה חמישה מוצרי איפור זולים (יחסית) שלא נופלים מהמתחרים היוקרתיים

15/12/2013
חגית גינזבורג קבלו עדכונים מחגית
  • RSS

// הגלוס שמחזיק

Phantom Gloss של "קרליין" (49 שקל במבצע)

משהו טוב עובר על חברת "קרליין" לאחרונה. אולי באווירת הפרזנטורית החדשה שלהם, הוונדר וומן גל גדות ואולי פשוט כי ככה. הגלוסים מסדרת פנטום גלוס, שהושקו ב-2012, הם שני גלוסים, האחד בגוון ורדרד והשני בגוון כתמתם שעובדים על טכנולוגיה מתוחכמת: הגלוס מתאים את עצמו לפיגמנט של השפתיים, כך שכל אחת זוכה לגוון ייחודי משלה. וכן, הם עמידים להפליא. אולי לא לשש שעות כמובטח, אבל לחצי מהזמן הזה בהחלט. וזה לא מעט לגלוס. וחוצמזה, שהם פשוט יפיפיים.

הגלוס שמחזיק


// הצללית הממכרת

סדרת קולור ריש של לוריאל פריז (119.90 שקל לפלטת צלליות, לפני מבצעים)

באופן עקרוני, צללית לא חייבת להיות יקרה כדי להיות עמידה. מספיק למרוח על העפעף שכבה של קונסילר כדי לקבע כל צללית, ולו הזולה ביותר. אבל אלה מאיתנו שמייחסות חשיבות למרקם ולאיכות, ימצאו לא מעט יתרונות בפלטות החדשות יחסית של לוריאל פריז, שגם מגיעות בגוונים מקסימים ומחולקות למראות שונים – "סמוקי", "לומינוס" וכיו"ב – וגם, אם לומר זאת בפשטות, מצוינות. והן גם מעוצבות מדהים, שזה אף פעם לא מזיק.

הצללית הממכרת

// העיפרון השחור שיש בו הכל

צ'ופסטיק פנסיל של סופט טאץ' (60 שקל לפני מבצעים)

הנה עוד חברת טיפוח ישראלית מיתולוגית שמציעה מוצרים שונים במחירים עממיים ובאיכויות סבירות פלוס (תלוי מה). עיפרון עיניים שחור וטוב הוא פריט הכרחי בארגז האיפור של כל אחת מאיתנו והעיפרון הזה מספק את הסחורה. הוא עמיד מאוד, נמרח בקלות ונקרא צ'ופסטיק על שום קצהו המחודד.

עיפרון שחור שיש בו הכל

// הפודרה המצטיינת

Healthy balance של Bourjois.   שקל 115 שקל (לפני מבצעים)

גם פודרה עמידה ואמינה היא משהו שאי אפשר לזלזל בו. כבר נתקלנו לא פעם בפודרות יקרות להחריד שהעדיפו להימרח על מסך הסמארטפון אחרי שיחה, מאשר להישאר על עור הפנים. הפודרה הזו לא רק נמכרת במחיר סביר מאוד, אלא גם מספקת כיסוי נהדר ומצליחה להישאר על הפרצוף מספיק שעות כדי להצדיק כל שקל.

הפודרה המצטיינת

// המסקרה המושלמת

The Rocket של מייבלין ניו יורק (116 שקל לפני מבצעים)

אין טעם להכביר במלים: המסקרה הזו היא בפירוש אחת המסקרות הטובות ביותר שכותבת שורות אלה נתקלה בהן, אם לא הטובה ביותר. היא מאריכה ומעבה את הריסים באופן ניכר מאוד לעין, נמרחת נהדר, עמידה במים ופשוט עושה את העבודה, לעיתים טוב יותר ממסקרות שעולות כפליים ממנה. לאמץ ולא להחליף.

המסקרה המושלמת
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה