איך תשיגי את גוון העור שתמיד חלמת עליו?

כולנו רוצות עור פנים בעל גוון אחיד, קורן וזוהר. תכשיר אחד לא יכול להתאים לכולן, הכירי את הסרום המתקן דרים טון של לנקום שעושה אבחון בין שלושה פרופילים של גוון עור ומטפל בכל אחד מהם אישית

11/12/2013
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

לכל אחת מאיתנו יש פרט בפנים שמפריע להם. יש כאלה שיש כמה פרטים שמפריעים להן. אבל אם יש דבר אחד המשותף לכולן זהו חוסר שביעות הרצון מהגוון של העור. גוון לא אחיד, לפעמים עם כתם או כתמים בולטים, גוון עמום וחסר חיות. כולנו חולמות על עור פנים קורן, מואר וזוהר. האם כולנו, כאשר וזאת יש לזכור ולהדגיש, לכל אחת מאיתנו יש גוון עור בסיסי שונה, יכולות להשתמש בסרום מתקן (קורקטור) אחד שמתאים לכל גווני העור?

לאיריס אגיב, מנהלת ההדרכה של "לנקום" יש תשובה נחרצת: "לכל אחת מאיתנו יש פרופיל פיגמנטציה שונה ולכן לא ייתכן שמוצר אחד לטיפול בכתמים יתאים לכל גווני העור. עלינו למצוא את התכשיר שיתאים ספציפית לפרופיל גוון העור שלנו ולהתאים לו את המוצר הייחודי המתאים לו".

ב"לנקום" עשו מהפכה והתחילו להתייחס אל גוון העור במונח חדשני – פרופיל הפיגמנטציה של העור. כך איבחנו 3 פרופילים:

גוון עור בהיר – שמתבטא בעיקר באדמומיות, נימים מורחבים, סבוריאה בשלבים שונים.

גוון עור בינוני – מדובר בגוון צהבהב שאצל הישראליות הופך עם השנים לירקרק, מעין ירוק-זית).

עור כהה – שבארץ אנו מכירים בעיקר אצל האתיופיות ונשים עם עור כהה במיוחד.

לדברי אגיב,  יש שוני מאוד גדול בכתמים בין גווני העור השונים. לכן אי אפשר להתייחס לגוון כללי גם של הכתם של כולן ולא משנה מהו גוון העור. או במילים אחרות – אין טיפול אחד כללי לכולן.

אגיב: "כולנו שמחות ומאושרות שהעור נראה קורן ומושלם – בזכות מראה עור כזה את משדרת החוצה שטוב לך,  חיוניות ובריאות. כדי שזה יקרה צריך למצוא דרך להתאים את הטיפול אישית עבורך. מוצר מתקן "טיילור מייד" עבורך.

כעת נמצא הפתרון -  סרום מתקן "דרים טון" (כשמו כן הוא – גוון חלומי) שמגיע בשלושה גוונים. הסרום החדש של לנקום (שיושק בחודש הקרוב ומנויות גלוסיבוקס יהיו הראשונות להתנסות בו) תוכנן כדי להשיג מראה יפה ואחיד יותר של גוון העור ולסייע בתיקון מראה של:

כתמים כהים - אשר יכולים להיגרם כתוצאה מחשיפה לשמש, הזדקנות או הורמונים.

חוסר אחידות בגוון העור - הנגרמים מפגמים בעור וגם מצלקות כתוצאה מפצעים, אקנה וכדומה.

מראה עמום או אדמומיות - השכיחים בפרופיל פיגמטציה מס' 1: גוון עור בהיר.

הסרום מתאים לכל סוגי העור, כולל עור רגיש, נבדק דרמטולוגית ואופטולמולגית.

האם אפשר להשתמש בסרום המתקן במקום הסרום הקבוע שלך?

"כל תכשיר מעניק מענה לצורך מסוים וכל אחת צריכה לעמוד מול המראה ולהגיד בכנות לעצמה מהו הדבר שהכי מפריע לה וכך לבחור מענה לצורך העיקרי שהכי מטריד אותך. בדרך כלל בגילאי ה 30 זה יהיה הגוון האפרפר, חסר החיות של העור, בגילאי 40 יהיו אלה הקמטים. בעיני הכי נכון להישאר ממוקדים ולטפל במה שהכי מטריד אותך.  הסרום המתקן הופך להיות הסרום הקבוע שלך".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה