אמנות הקעקועים של דיזל

גם אם אין לך קעקועים על גופך, את עשויה לאהוב את הבושם החדש של דיזל שנותן להם מקום של כבוד ומצדיע להם בבושם מיוחד

18/11/2013
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

מותג האופנה הבינלאומי דיזל, מתרגם את אומנות הקעקועים לבושם נשי חדש Loverdose Tattoo, מחווה לנשים חזקות, בעלות ביטחון עצמי המשתמשות בכוחן ליצור אובססיה, מתמכרות לאהבה ובעלות כוח לחיות את חייהן בדרכן שלהן. DIESEL חורט סיפור על אהבה, סקסיות פרועה ואומנות נשית בבושם לאישה המשתמשת בכוחה בכדי ליצור אובססיות והתמכרות לאהבה טוטאלית חסרת מעצורים, מהעור ללב.

האומנות הנשית

נשים מקשטות את גופן במשך אלפי שנים כסמל להשתייכות שבטית או כסמל למרד. מאז ומתמיד נשים השתמשו בסמלים פשוטים ורבי עוצמה בכדי להביע את עצמן. מהשיער, האיפור, הסגנון ועד לקעקועים כל סימן מעביר מסר ובעל משמעות ומעל לכל, מסמל נשיות. הקעקועים בעלי מעמד מיוחד בעצם היותם קבועים המייצגים הצהרה אישית ואולטימטיבית. קעקועים, מבטאים יצירתיות פנימית וחיצונית, היוצאים מהלב אל תוך העור.

הבקבוק – לב שחור יקר ערך

לוכד את המבט ומושך את נפש הבקבוק של לאברדוז טאטו חתוך כיהלום יוקרתי בבקבוק של לב שחור יקר ערך העשוי מזכוכית שחורה מהווה כלי לפיתוי מסתורי. הבקבוק ניחן בעיצוב רב מימדי כשהוא יכול לעמוד ישר או לנטות בשלושה מצבים שונים.

הניחוח – מיניות פרועה, רעננה ומלאת חיים

ניחוח חושני חדש ומלא חיים עוטף את צווארה של האישה של לאברדוז טאטו, לוכד אקורדים שובבים של מיניות פרועה המתהדרת בריח עצי, פרחוני – אוריינטאלי אחד ומיוחד.

תמהיל של תווים מעורפלים ורעננים של ברגמוט וקליפות מנדרינה מתפרצים והופכים למפתים הודות לאקורד של קסיס עסיסי. התווים המרכזים תופסים את מקומם עם מרקם קטיפתי ומפנק של ורד ופריחת התפוז הרענן החודר ללב הבושם ומעניק לו גוון פרוע ומפתה של יסמין סמבק אבסולוט. לסיום, תמהיל ממכר של תווים ענוגים של אדי אורז הלוכדים את תווי חלב הוניל ופולי הטונקה, המעניקים טאץ' הגורם לאובססיה בלתי נשלטת.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה