חנוכה: פסטיגל אאוט, הרפתקה משפחתית אין

אם גם אתכם חג המופעים משאיר עם כיסים מרוקנים ותחושה ששוב חוויתם חוויה בנאלית, יש לנו השנה המלצה למשהו שונה, מפתיע, וממש מהנה: לכו לבית התפוצות

21/11/2013
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

כבר יש לכם תוכניות לחנוכה? כן, ברור - להדליק חנוכיות, לשיר מעוז צור ולעלות כמה קילוגרמים מזלילת סופגניות. תוסיפו חגיגה בגן/ בית הספר והופ - מילאתם חצי יום של פעילות. נשארנו עם עוד שבעה וחצי ימים להעביר בכיף.

אז כדי שהשנה זה באמת יהיה בכיף, ובלי שתצטרכו לקחת משכנתא לצורך העניין - הבאנו לכם המלצה לפעילות מסוג אחר: מאסתם במופעי בלהות גרנדיוזיים שהילדים אולי נהנים בהם אבל אתם יוצאים מהם חירשים, עיוורים ומרוששים? לכו לבית התפוצות.

בבית התפוצות הכינו לקראת חנוכה תכניה מלאה וגדושה, שתדבר גם אליכם וגם לילדים, במחירים שווים לכל כיס. הפעילויות כוללות הצגות מרהיבות, סדנאות קסומות ותערוכות אינטראקטיביות מיוחדות, ובסוף כל אלה - הדלקת נרות חגיגית.

תיאטרון צלליות: לילדים שאוהבים הרפתקאות

בית התפוצות

"תיאטרון רחוק" - המרכז לאמנות הצלליות המתמחה בהפעלת צלליות סיניות מסורתיות, יעלה במהלך החג שלוש הצגות מרהיבות וססגוניות, בשילוב אפקטים חזותיים וקוליים מגוונים. הילדים הולכים להתלהב מזה בטירוף. ובינינו? גם אתם.

נסיכת הירח: אגדה יפנית עתיקה שתדבר אל כל חובבי וחובבות הנסיכות בבית שלכם. ימים ה', ו', א' (28-29.11.13; 1.12.13).

בארץ סין גר צ'אן סולין: סיפור הרפתקה שובב ומתוק המבוסס על שיר מחורז של לאה גולדברג. ימים ב, ג' (2-3.12.13).

דרקון? אין דבר כזה: סיפור ילדים מאת ג'ק קנט שידבר לכל הילדים שהיו שמחים לגלות שבהחלט יש דבר כזה, דרקון. ועוד כזה נחמד וידידותי. ימים ד, ה' (4-5.12.13). ההצגות יתקיימו מדי יום בשעות 12:00 ו- 15:30.

.

סדנאות: לילדים שאוהבים ליצור

בית התפוצות

סדנת צלליות: אחרי שתצפו בהצגה, הילדים ואתם מוזמנים להתנסות בהכנת צלליות קסומות מחומרים מיוחדים, ובהפעלתן על רקע מסך מואר. הסדנאות יתקיימו לאחר כל הצגה.

בואי כלה: הנה סדנה שרוב הילדות (וגם ילדות לשעבר. וגם ילדים) יתחננו להשתתף בה - סדנה לעיצוב דגמים של שמלות כלה בהשראת התערוכה "בואי כלה - שמלות כלה רוקמות סיפור יהודי", המציגה שמלות כלה שזורות ברקמת יד בהשפעת התכנים של בית התפוצות.

.

תערוכות: להורים שאוהבים להיות ילדים

בית התפוצות

א-ב-גע-דע: זה לא קשקוש, זהו שמה של גלריה המציגה תערוכה אינטראקטיבית על השפה העברית, הכוללת מיצגים חווייתיים, משחקים אינטראקטיביים, איורים משעשעים ופעילויות שונות המתאימות לכל המשפחה.

מסע בעקבות המנורה: אוהבים לעשות זאת בעצמכם? באמצעות ערכה להדרכה עצמית תוכלו לפשוט על תצוגת הקבע של בית התפוצות במסע מסעיר בעקבות המנורה.

*

זמני פעילות: 28.11.13 - 5.12.13 I ימים א'- ה'  19:00-10:00 I יום ו' 13:00-9:00

מחירים: מחיר כרטיס לגלריה למשפחה: 40 ₪, מחיר כרטיס למופע: 30 ₪, סדנאות יצירה: 20 ₪

יש להזמין כרטיסים מראש טלפון 03-7457808 I [email protected] או באתר בית התפוצות www.bh.org.il
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה