אומגה נגד הזדקנות

בשלהי חודשי הקיץ החמים, כדאי להעניק תזונה נכונה גם לעור הפנים. על סדרת מוצרי אומגה

03/10/2010
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS
» סדרת האומגה של קרליין

כנשים ונערות בישראל, כולנו מרגישות איך בקיץ השמש נמצאת בכל מקום. היא נוכחת ברכב החונה והלוהט, במרפסות השמש התנוריות, בכביסה שמתייבשת על החבל במהירות האור, ובתשוקה העזה לגלידה וארטיקים. לצד התחושה הכללית, גם עור הפנים מגיב לאקלים הקיצוני של העונה החמה. הלחות הגבוהה, המזגנים המייבשים, וגם הגיל ומצב הרוח, משפיעים על העור ומשאירים עליו את סימניהם.

מצב גמיש

מכיוון שהעור הישראלי עומד בפני אתגרים לא קלים, מזג האוויר החם גורם לו לאבד מגמישותו ומיכולתו לחדש ולהזין את עצמו באופן אידיאלי. מזג האוויר השרבי משאיר את עור הפנים להיות לח ויבש לאורך חודשים רבים. מצב זה גורם לחיבורים בין הרקמות להתרופף, לקמטי היובש להעמיק, ומייצר על הפנים קמטי הבעה מציקים.

הקשר לאומגה

אומגה היא שם מייצג לקבוצות חומצות שומן בלתי רווי, שמגיעות מן הצומח ומן החי, ונושאות בתוכן תכונות בריאותיות חיוביות במיוחד. קבוצות האומגה אחריות לתפקוד אופטימאלי של תאי הגוף, מסייעות לעיכול, ליכולת הריכוז ולמצב הרוח, ואף מונעות מחלות כרוניות כסרטן, מחלות לב, ומחלות בכלי הדם. ניתן לקבל את חומצות האומגה האיכותיות, בעיקר ממקורות כמו דגים, אגוזי מלך, תרד, שמן קנולה, שמן זית ועוד. אך חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה הן מרכיב חשוב גם לשמירה על בריאות העור, ומומלץ לקבלן דרך הזנה חיצונית קבועה. בנוגע לעור הפנים הישראלי, חומצות האומגה מסייעות לקליטת סוגים שונים של ויטמינים והורמונים, מונעות דלקות המזרזות את תהליך הזדקנות העור, מספקות לחות וגמישות לסיבים האלסטיים האחראים על גמישות ומראה הפנים, תוך כדי מודעות לנזקי האקלים החם והמאתגר.

טיפוח ישראלי

סדרת הטיפוח החדשה של קרליין, Triple Omega  מבוססת על שיטת פיתוח ייחודית שמבוסס על תרכובת ייחודית בשם Alina. ה"אלינה" היא פטנט ישראלי וחדש המשלב את שלושת קבוצות האומגה הנחוצות ביותר לעור : 3,6,9. קבוצות אלו יוצרות הגנה אקטיבית מפני נזקי הסביבה והאקלים.

הסדרה פותחה באמצעות טכנולוגיה חדישה ששמה דגש על התאמת המוצרים לעור הישראלי. הסדרה מבוססת גם על שיטת Skin Activity System שמזינה את העור ועוזרת לו להגן ולשמור על עצמו, כדי להשיג מראה פנים טבעי ונקי. תוך כדי פיתוח המוצרים הושקעה מחשבה רבה למה באמת זקוקה אישה ישראלית, על מנת לטפח את עור הפנים שלה:

  1. הגנה מפני השמש.
  2. אספקת לחות ושמירה על גמישות.
  3. מניעת קמטוטים והזדקנות העור בטרם עת.
  4. הזנה יום יומית של קבוצות האומגה האיכותיות.

קרם לכל מטרה

סדרת Triple Omega  משלבת בתוכה מספר סוגים של קרם פנים, הנועדים לכל גיל ולכל מטרה. "הייחוד של קומפלקס האומגה הוא ההגנה הטובה שהוא נותן מפני נזקי השמש והאקלים," מסבירה נירה חננאל, מנהלת מעבדות הפיתוח של קרליין. "מומלץ להשתמש בסדרה מגיל 35 ומעלה, על מנת לעכב את סימני ההתבגרות. קבוצות האומגה מעניקות חוזק וגמישות לעור, ומסייעת לאייכותם של התאים, כך שהעור נשאר רך וגמיש."

סדרת אומגה משלבת ארבעה מוצרים:

  • קרם יום פעיל – קרם המיועד לעור רגיל ויבש, בעל מקדם הגנה מספר 15. הקרם מגן על העור מפני השמש ומפני רדיקלים חופשיים, שומר על הלחות ומספק לעור גמישות יום יומית.
  • תחליב לחות יומי – קרם המיועד לעור רגיל או שמן, בעל ויטמין E  ו B5 , המסייעים ללחות העור ומונעים הופעת קמטוטים. תחליב זה הוא נוגד חמצון, ומותיר את העור גמיש לאורך זמן.
  • קרם לילה פרו אקטיבי – קרם המיועד לכל סוגי העור ומזין את העור בזמן מנוחת הלילה, כפעולה משלימה לקרם היום. הקרם מכיל חמאת שיאה וויטמינים מעכבי הזדקנות, לצד מינרלים וחומרי הזנה נוספים המטפחים את עור הפנים ומסייעים ליצירת תאים חדשים ורעננים.
  • קרם עיניים ושפתיים – קרם המיועד לחיזוק העור העדין והדק סביב העיניים והשפתיים. הקרם מפחית סימני עייפות, שומר על עור הפנים ומספק הגנה מפני רדיקלים חופשיים.

לטיפים ולמידע נוסף:

הצטרפו לדף הפייסבוק של קרליין

הצטרפו לדף הפייסבוק של עומר אסף

צילום:

http://www.flickr.com/photos/funadium/


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה