כך תצרי אייליינר חתולי

איפור עיניים חתולי נחשב תמיד לשיקי ולאופנתי והחורף יותר מתמיד. כך תצרי את המראה החתולי שלב אחרי שלב

19/11/2013
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS

אייליינר היוצר מראה חתולי הוא האיפור המושלם ותמיד נראה שיקי ואופנתי. הוא מחמיא מאוד עבור רוב צורות העין (כמובן שנתאים את צורתו למבנה העין), הוא מספק מראה חושני ומסתורי ומעניק מראה מתוחכם. ניתן להשתמש בעיפרון, אייליינר נוזלי או במרקם ג'ל ואף צלליות בכל צבע כדי להשיג את המראה הנחשק חובה להשלים במסקרה שתיצור מראה ריסים עשיר. בקופסה החדשה של גלוסיבוקס קיבלו המנויות את המסקרה המעולה של מייבליין ניו יורק שהיא חלק בלתי נפרד ממראה עיניים חתולי ולכבודן, מציעה סימונה אפלבאום, מדריכה ראשית במייבליין ניו יורק את כללי הזהב ליצירת מראה עיניים חתולי.

שלב 1:

התחילי בשרטוט הקו האייליינר במרכז העפעף העליון, בצמוד לקו הריסים ככל האפשר. קו זה יקבע את הרוחב של האייליינר. כדי ליצור מראה דרמטי צרי פס עבה, ולמראה עדין יותר שרטטי פס דק. יצירת קו ישר דורשת קצת תרגול. אם את בתחילת הרומן עם האייליינר, נסי ליצור קו ע"י משיכות קצרות רבות.

שלב 2:

לאחר שציירת את הקו הראשוני לאורך מרכז העפעף העליון, עברי לפינה הפנימית של העין. החלי מהקצה הפנימי ומשכי אותו לכיוון הפס ששרטטת קודם לכן (כך שאת עוברת עליו שוב).

שלב 3:

כדי ליצור את המשיכה שיוצרת את המראה החתולי בקצה החיצוני של העין, ציירי קו החל מהריס האחרון כלפי חוץ. החליטי לפי טעמך האישי מה האורך והזווית שמתאימים לך, אך הזווית הכללית צריכה להיות לכיוון קצה הגבה שלך.

שלב 4:

לאחר ששרטטת את הקו, שרטטי אחד נוסף מהקצה של האייליינר וסיימי באמצע של העפעף. זה אמור ליצור צורה של משולש ריק. אם מטרתך היא ליצור אייליינר עבה, ציירי משולש גדול. ולקבלת מראה עדין יותר, ציירי משולש קטן.

שלב 5:

מלאי את המשולש הריק בצבע.

שלב 6:

סיימי את המראה הסקסי הזה עם שכבה נוספת של צבע ומסקרה שחורה מעבה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה