5 הדברים הכי גרועים שאתם עושים באינסטגרם

תמונתו של איל שני בשירותים הצליחה לטלטל ולזעזע את משתמשי האינסטגרם היום - אבל האם כל מה שאתם מעלים לאפליקציה הזו הוא הרבה יותר טוב? ריקי כהן לא בטוחה

03/11/2013
ריקי כהן קבלו עדכונים מריקי
  • RSS

פרשת האינסטגרם החדשה שמסעירה את השיחה ברשת, עושה לי בחילה וגורמת לי לרצות להתעלם ממנה. אבל אי אפשר: כולם מדברים על מה אייל שני עשה בשירותים, מאיזו זווית הוא צילם את זה, ולמה זה מגיע לנו. עבור משתמשי אינסטגרם רבים, מדובר ברף נמוך חדש, גבול שלא היה צריך לעבור אותו ושדורש דיון חדש בהגדרות הטעם הטוב ברשת בכלל, ובאפליקציית שיתוף התמונות הפופולרית בפרט.

מתוך האינסטגרם של אייל שני

אבל כשחושבים על זה, אייל שני הוא לא הפושע היחיד. הפשע שלו הוא אולי הבוטה ביותר ביממה האחרונה, אבל יש לא מעט מנהגים, איומים פחות אמנם, שנצפים באפליקציה המתוקה הזו שמעצבנים אותי ביום יום. חלקם נוגעים לנרקיסיזם בוטה, חלקם לחוסר טעם וחלקם לטרחנות. הנה דוגמא לחמישה דברים איומים שאתם -  כן, אתם! - עושים באינסטגרם, ושכדאי שתפסיקו.

(אזהרה אלמנטרית: רשימה זו לא תכלול את מצלמי החתולים, הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו ואפילו נהנה מזה)

1. צילום אובססיבי של מה שאתם עומדים לאכול

בבית או במסעדה -  יש לא מעט צילומי תקריב שבדרך כלל לא מציגים מזון מפתה, בשל איכות הצילום באייפון. לפעמים מדובר בטוסט שאתם עומדים לבלוס היישר מהטוסטר הביתי, או סלט סתמי. מילא אם מדובר במנה מרהיבה במסעדה, גם בזה כדאי להיות מתונים בימי מיתון, או אם אתם שפים חובבים ונהנים להראות את פרי עמלכם המגרה כחלק מכרטיס הביקור שלכם, אז זה הגיוני. היתר יכולים להניח שכולם יודעים איך נראית ביצת עין במחבת.

מתוך האינסטגרם של fitness fanstastic

2. עוד טייק

אתם מטיילים במקום מוצלח או אירוע מרגש. חשוב לכם לתעד אותו לעולם, "תראו, אני שם ואני מסקר!". גם אם השימוש באינסטה קל ומיידי, והמשחק עם הפילטרים ותאורה מלהיב, כדאי לסנן את הזוויות שאתם בוחרים לתעד, להפעיל קצת "שיקולי עורך". צריכה להיות סיבה טובה מאוד לאותה תמונה בפילטר אחר או ניואנס קשה לאבחון, ורק אם אתם צלמי אמנות יש לכם אותה.

מתוך האינסטגרם של kristina1dfan

3. צילום כפות רגליים

פדיקור מוצלח, מוזמנת לשלי. יש טרנד שלא חולף של צילום כפות רגליים, גם אם חלקן מטופחות ונאות, כף רגל אינה האיבר הכי מעניין בגוף, ולמעט פטישיסטים, אני לא מוצאת סיבה לאופנה המשונה הזו.

מתוך האינסטגרם של khloeeraaine

4. צילומי ילדים בעירום

כן, הם ממיסים ברובם, הם הדבר הכי מוצלח שיצרתם, והגוף שלהם לא אמור לעורר מחשבות זדון אצל אנשים בריאים, אבל האמון המוגזם ביכולות שלנו לסנן את מי שצופה, להציב גבולות וגדרות, ולשמור על "פרטיות", מילה מגוחכת בהקשר הזה, הוא בעוכריכם.

מתוך האינסטגרם של seametto

5. מחוץ לפוקוס

אין שום רומנטיקה בתמונות לא מפוקסות, גם בעידן שהרשת סובלת הכל וצילום הוא עניין לאחרון מחזיקי הסמאטרפון. זה סתם מרגיז לראות תמונה לא ברורה.

מתוך האינסטגרם של thepunkewithin
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה