טיפ לחנוכה: כך תיפטרו מהשומנים בשני צעדים

מהשומנים שיתווספו בצדי הגוף מהחג הטעים הזה תאלצו להיפטר ככל הנראה בעבודה קשה. אבל מהשומנים שיצטברו במטבח אפשר דווקא להיפטר בקלות. לפניכם הדרכים הקלות להסרת שומנים

18/11/2013
חן אייל קבלו עדכונים מחן אייל
  • RSS

אור חביב מסביב, הבית מלא במתנות, בנרות, בסופגניות, בלביבות... וגם בשומנים. כן, חנוכה חג יפה כל כך, אבל גם מלוכלך כל כך. בכל שנה המטבח התמים שלנו עובר טלטלה עזה לקראת החג הטעים הזה, שמותיר אותו קצת יותר מלוכלך והרבה יותר שומני. אז איך מסירים?

הנוח

הדרך הקלה והנוחה להסיר שומנים היא פשוט להשתמש ב... מסיר שומנים! לא לחינם המוצרים הייעודיים להסרת שומנים קיבלו את השם הזה, הם פשוט מסירי שומנים.

קיים בשוק מגוון גדול מאוד של מסירי שומנים שבריסוס פשוט וקצת שפשוף יעזרו לכם להיפטר מהשומנים שהצטברו במחבתות, בסירים, בתנורים, בכיריים ובכל הפינות הנידחות שהשמן השפריץ אליהן.

הטבעי

אם אין ברשותכם מסיר שומנים זמין ואתם חייבים לנקות עכשיו ומיד, ישנם כמה מוצרים בסיסיים שסביר להניח שקיימים אצלכם דרך קבע במטבח, שיוכלו לעזור בניקוי גם הם. זה אולי קצת פחות נוח ממוצר מוכן, אבל כשאין ברירה, כנראה שאין ברירה.

המרכיבים: חומץ, סודה לשתייה, סבון כלים ומים חמים.

הוראות ההכנה: ערבבו יחד בקערה כוס מים חמים עם כפית חומץ, כפית סבון כלים וחצי כפית סודה לשתייה.

אופן השימוש: העבירו את התמיסה לשפריצר, רססו על המשטחים השומניים ונגבו. אם השומן קשה, טבלו ספוג בתוך הקערה ושפשפו ישירות את האזור המיועד.

התוצאה: משטח נקי, מבריק וריחני.

הבטוח

מה שלא תבחרו - חשוב לזכור את עניין הבטיחות. אם אתם מנקים עם מסיר שומנים רגיל, זכרו שמדובר בחומר המכיל כימיקלים, ולכן חשוב להשתמש במותג מוכר ורק בהתאם להוראות השימוש. ואם השתמשתם בטבעי - רק זכרו לשים כפפות, כי סודה לשתייה זה קצת שורף.

שיהיה חג שמח ונקי!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה