ביג מאק, או: נטע סקלי, תעשי לי אייליינר!

מפגש הרה גורל עם נטע סקלי, המאפרת הראשית של מאק, הוציא אותי עם תמונת פייסבוק מנצחת וטיפים לאיפור מהמם. עכשיו הזמן להעביר את הסודות הלאה

27/10/2013
מורן קדוסי קבלו עדכונים ממורן קדוסי
  • RSS

לפעמים אנחנו מסתובבות בעולם עם איזו מחשבה יהירה שאנחנו כבר יודעות הכל על הכל ועל עצמנו: "אני ונעלי ספורט זה לא", "הוא לא מבין שהוא מאוהב בי", "איך אפשר בלי קינוחים", "לא יורדת מאייליינר שחור" ו"רק משוגעים קמים בשבת בשמונה בבוקר".

אבל לפעמים, את מגלה על עצמך דברים חדשים. זה, כמובן, אם את נותנת לעצמך להשתנות. או אז את קולטת שאת יכולה להזיל ריר על ניו באלאנס חדשות וורודות (בקרוב שלי!), את מגלה שלהבין דברים בשביל אנשים אחרים זה חסר משמעות, שאפשר לחיות בעולם הזה מבלי לאכול משהו מתוק כל יום, שאת אוהבת את עצמך במיוחד עם איילינר כחול דווקא, ושלקום בשמונה בבוקר בשבת היא בחירה מהממת (במיוחד כשהיא מגיעה עם הפוך סויה מול הים של תל אביב).

לפעמים את מגיעה לתובנות הקטנות האלה לבד, ובדרך הקשה, לפעמים מפגשים מזדמנים מראים לך את הדרך. כמו המפגש שלי עם נטע סקלי. נטע היא המאפרת הראשית של מאק בישראל ותאומת הקעקוע שלי. גילינו את זה בדקות הראשונות של פגישתנו, בתור בארקפה – לשתינו יש קעקוע לב על פרק היד הפנימי. בעוד לי יש קעקוע אחד, לנטע יש מספר דו ספרתי. שתי האהבות הצורניות שלה הן לבבות וכוכבים. כאן בתמונה אפשר לזהות למי שייכת כל יד.

אבל הלבבות הם רק הסוליה האדומה המנצנצת בתחתית הכריסטיאן לובוטן. את נטע זכיתי לפגוש לסשן של איפור בסניף הדגל של מאק ברמת אביב. רק כדי לסבר לכן את האוזן – היא מאפרת בשבועות האופנה העולמיים (מאק מעניקים לשבועות האופנה חסות האיפור) ורק לפני חודש חזרה משבוע האופנה בלונדון. הכישרון שלה לאיפור ולא פחות חשוב, הדינמיקה שלה עם אנשים, הפכה אותה לאחת המאפרות הכי מבוקשות בישראל, והשעתיים האלו איתה שוות זהב.

ישבנו מול הפלורוסנטים הזוהרים, אני עם העור הפורח מעט שלי והיא עם עשרות מברשות קסם, וביקשתי ממנה עיני אייליינר חתוליות דרמטיות. חודשים פינטזתי עליהם. איך לא עשיתי בעצמי את איפור העיניים הזה בבית, אני באמת לא מבינה. הרי יש לי אייליינרים, ויש לי מסיר איפור – מה כבר יכול היה לקרות? ככה זה, לפעמים צריך שמישהו יעשה את הצעד הנכון בשבילך. ונטע הבינה בדיוק מה אני רציתי. הנה התוצאה:

הסתובבתי כל היום כשאני מרגישה ככוכבת קולנוע. מיד החלפתי את תמונת הפרופיל שלי בפייסבוק. בשבועות שלאחר מכן, למדתי לשרטט אייליינר כמו מקצוענית ובעיקר הבנתי שהשעתיים הקצרות האלו איתה ממש עשו לי את השנה.

עוד כמה דברים חדשים שלמדתי במאק, וגם אתן צריכות:

אין דבר שאי אפשר להסתיר בעזרת איפור, ובכוחות עצמך – רק צריך להשקיע באוברול לוק. חצ'קונים תועים או עיגולים שחורים מתחת לעיניים – אנחנו אוהבות את עצמנו, אבל לא בכל יום בא לנו להסתובב עם התוספות האלו. וביבי קרם בקושי מכסה משהו. הבסיס להכל – פריימר טוב: הקרם שמורחים אחרי הלחות ולפני המייקאפ. הוא מכין את העור למייקאפ - מבהיר אדמומיות, יוצר אחידות בטקסטורת העור ובגוון ומעניק זוהר לפנים.

לעור עדין, רגיש וצעיר יחסית, לכו על מוצרים קלילים! כמו לחות כיפית ומרעננת לעור – ספריי הלחות +FIX ומייקאפ נוזלי עם 15SPF. הטיפ של נטע – אחרי שמורחים את המייקאפ (עם הידיים, או יותר כיף, עם מברשת לפנים, מס' 188), חממי את כפות הידיים אחת בשנייה, וכמו "הדקי" את המייקאפ לפנים כדי לקבע אותו.

אייליינר מגיע בעוד צבעים חוץ משחור, וזה לא פרחי. נטע יצרה אייליינר סגול עמוק (מעל אייליינר ג'ל שחור היא הניחה מעט צללית סגולה), מה שממש פתח את העין והעניק לכל הלוק עומק אפל.

הסוד לעמידות השפתון: למלא את השפתיים קודם כל בעיפרון שפתיים תואם. מעליו מרחו את הרובי וו (כנראה השפתון עם הכי הרבה נאמנות מושבעות בעולם). חוצמזה, בדיוק כמו עם עור הפנים כולו, שמירה על שפתיים מטופחות היא המפתח לשפתיים שנראות מצוין עם איפור. הניו ייר רזולושן שלי: להיצמד לליפ קונדישנר (שם גאוני) של מאק ולהפסיק ללקק את השפתיים.

מימין לשמאל: מברשת מופלאה לפנים > ספריי לחות קליל > שפתון רובי וו המפורסם > צללית סגלגלה עמוקה > פריימר קסמים > מייקאפ נוזלי. הכל מבית מאק

*

ועכשיו, קצת השראה מהעבודות של נטע סקלי משבוע האופנה בלאנדן. נטע, תעשי לי אייליינר כל בוקר!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה