שומרות על באלאנס

פרויקט חדש בסלונה בו נשים מספרות איך הן מנסות לשמור על אורח חיים בריא. בואו לגלות מה הסודות שלהן, הטיפים, סדר היום וכמובן גם האוכל שהן לא עומדות בפניו

23/10/2013
גוף ונפש קבלו עדכונים מגוף ונפש
  • RSS

הריצות האינסופיות, הרצון להצליח בכל דבר ובעיקר להספיק ולהשקיע בקריירה, במשפחה, בזוגיות, בחברות ואם נשאר עוד זמן וכוח אז גם קצת בעצמנו. ובין כל המטרות והיעדים כולן רוצות לחיות טוב, להיראות נפלא ולהרגיש מצוין. אורח חיים בריא נשמע הגיוני מאוד, אבל לא תמיד קל ליישום ובמקרים רבים נראה שיש נשים שמצליחות לא רע במשימה הכמעט בלתי אפשרית הזאת.

בדיוק לשם כך סלונה יוצאת בפרויקט חדש - שומרות על באלאנס. בחרנו 12 נשים בגילאים שונים וביקשנו מהן לספר לנו מה הסודות שלהן, מה הן אוכלות במהלך היום, איפה נקודות החולשה (כי לכולנו יש כאלו) ואיך הן מצליחות לשלב פעילות גופנית בסדר יום שלהן, או במילים אחרות - איך הן עושות את זה? במקביל, הבלוגריות של סלונה קיבלו ערכת קפה באלאנס והן ישתפו מחוויותיהן בנוגע להשפעתו על הרגשת השובע שלהן. התוצאות מעניינות.

רוצים לדעת איך שומרים על באלאנס? קבלו טעימה מהפרויקט:

עינת שרוף

היא זמרת, מנחה ולאחרונה גם הפכה לשחקנית, בת 50, חיה עם המוזיקאי תמיר הרפז, אמא לתאומות בנות 30 וסבתא לשני נכדים. לאחרונה השילה ממשקלה עשרה קילו וההחלטה התקבלה בוקר אחד אחרי לילה עם מיגרנות שהגיעו בעקבות אכילת שווארמה ב-2:00 לפנות בוקר.

לראיון המלא עם עינת שרוף

מתכננת מראש מה לאכול. צילום: דור מלכה

מתכננת מראש מה לאכול. צילום: דור מלכה

פאולין שובל

התזונה היא לא רק חלק חשוב בחייה הפרטיים, אלא גם תחום העיסוק העיקרי של פאולין שובל, אותה הכרנו במאסטר שף, בת 36, נשואה ואמא לשתי בנות. "אפשר לומר שכל חיי סובבים סביב האוכל. חשוב לי להקשיב לגוף שלי".

לראיון המלא עם פאולין שובל

מקשיבה לגוף. צילום: קארן גילרמן

מקשיבה לגוף. צילום: קארן גילרמן

סמדר גנזי

היא מגדירה את עצמה כבולדוזר, משקיעה בפעילות גופנית ומכינה לעצמה אוכל בריא למהלך היום. הכול מתוכנן וברור, ולא פלא שסמדר גנזי, אמא לשניים, בת 50, נראית ומרגישה מצוין.

לראיון המלא עם סמדר גנזי

מתכננת מראש מה לאכול. צילום: אמיר יהל. סטיילינג: דור מרדכי

מתכננת מראש מה לאכול. צילום: אמיר יהל. סטיילינג: דור מרדכי

עדי שילון

"איום הפחמימות גדול יותר מהאיום האירני", מצהירה עדי שילון, מגישה ועורכת תוכן בערוץ המוזיקה, רווקה בת 26. "מגיל 12 אני בדיאטות", היא מספרת. "בשלב מסויים החלטתי לא לעשות דיאטה אלא לשנות אורח חיים".

הראיון המלא יתפרסם בהמשך

פחמימות הן האויב האמיתי

פחמימות הן האויב האמיתי

יסמין מאוזנר

"אוכל לא מניע אותי", אומרת יסמין מאוזנר, בת 37, נשואה ואמא לשתי בנות, בתם של מייסדי חברת האופנה "מאוזנר", סמנכ"לית השיווק ופרזנטורית החברה. "כשהבנות שלי אוכלות המבורגר אני מתפתה אך חוסכת זאת מעצמי, כי אם אוכל לאחר מכן אחשוב לעצמי - "לא חבל? זה עוד שלוש שעות של ספורט".

הראיון המלא יתפרסם בהמשך

משתדלת לאכול בריא. צילום: רון קדמי

משתדלת לאכול בריא. צילום: רון קדמי

ל

*****

בלוגריות של סלונה ניסו את משקה קפה באלאנס. איך הוא עזר להן? קראו כאן.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה