מכון כושר לעור הפנים

מה את חייבת לכלול בדיאטה שלך כדי לשמור על עור פנים קורן ומוצק? הנה 3 טיפים למראה פנים צעיר יותר, ומתנה: טיפול חינם לאחת הגולשות!

21/10/2013
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

כמה טוב לגדול ולהיות אישה - בשלה, מנוסה, חכמה. אישה חזקה ועצמאית שכלום לא יכול עליה. כיום אנחנו יכולות להשיג כל מה שאנחנו רוצות: קריירה מפוארת לצד משפחה אוהבת, השפעה בעולם לצד קשרים אינטימיים חמימים. בעידן שלנו יש לנו שליטה על החיים שלנו, וננתב אותם לאן שרק נרצה.

ובכל זאת, יש משהו שקצת מעיב על השמחה שבהתפתחות מילדה לאישה - העור שלנו, ובעיקר עור הפנים, כבר לא מה שהיה. נכון, ההתבגרות מביאה איתה חן, בשלות ועומק - אבל היא מביאה גם פנים מעט פחות מוצקות ומעט יותר נפולות, ובואו נודה: בתחום הזה אנחנו רוצות קצת פחות בגרות עמוקה וקצת יותר נערות חלקה.

מזדהה? שלא יפלו פנייך! כי בעידן המופלא שלנו גם על זה יש לנו שליטה. תזונה נכונה, אורח חיים בריא וקפיצות מזדמנות למכון היופי יכולים להשאיר את פנייך מוצקות וזוהרות גם בעשורים החשובים והמרגשים בחייך. הנה שלושה טיפים:

1 // תזונה // מים בששון וצלחת ירוקה

ירקות ירוקים

החיים לא כאלה מסובכים, והתשובות לרוב הבעיות פשוטות ביותר. אם את מרגישה שהעור שלך כבר לא מתוח כבעבר, שתי מים. כן, פשוט כך. אחד הגורמים להידלדלות עור הפנים היא אובדן לחות, ולכן ההמלצה הרווחת היא לשתות בין שמונה לעשר כוסות ביום.

"אבל אני שותה המון!", את אולי חושבת, והנה התשובה בשבילך: נשים שאינן סובלות מאובדן לחות אך פניהן בכל זאת לא מוצקים כבעבר כנראה חסרות נוגדי חמצון (אנטי-אוקסידנטים). הפתרון הוא אכילת מזונות ירוקים ומאכלים המכילים נוגדי חמצון: ירקות כמו ברוקולי, תרד, פטרוזיליה, חסה נבטים, פירות ומאכלים העשירים בנוגדי חמצון, בוויטמין A ו/או בוויטמין C , דוגמת פירות הדר, אגוזים, חמוציות ועוד. אפשר גם לקחת טבליות ויטמין E ו-C ולשתות תה ירוק. שילוב הוויטמינים והתה מסייע לספיגה טובה יותר ולפנים מוצקות יותר.

2 // אורח חיים // לילה טוב (אבל באמת טוב)

הנה החדשות הטובות באמת: אחד הדברים החשובים ביותר לעור בכלל, ולעור הפנים בפרט, הוא שינה טובה. כשהגוף עייף - את בסטרס, וכך גם עור הפנים. הרקמות פשוט חייבות מנוחה, שמסייעת לנטרל מתחים הניכרים היטב בעור הפנים. לכן חשוב לא רק לישון אלא ממש לנוח: לשכב ולעצום עיניים, לקרוא במיטה ספר טוב, להשקיע ביצירת אווירה רגועה בחדר השינה, באמבטיות מפנקות ובכל מה שעוזר להירגע. ואם יש למישהו בעיה עם זמן האיכות החדש שלך עם עצמך - שיירגע גם הוא.

3 // טיפוח // טיפול ההידרה ליפט שמכניס את הפנים לכושר

בחני את עצמך: כמה כסף השקעת בשנה האחרונה בקרמים שונים שהבטיחו פלאים? ואיזה שינוי הקרמים האלה עשו בפועל? אם התשובה השמיטה עוד קצת את זוויות הפה השמוטות גם כך, התעודדי - טיפול חדש ופורץ דרך יכול להחזיר אותן כלפי מעלה, יחד עם שאר הפנים, ולאורך זמן.

טיפול פנים

"הידרה ליפט" הוא כמו מכון כושר קטן לפנים: בעזרת אלקטרודות קטנות הוא מאמן את השרירים, ומסייע למצק את העור, לחזק את השרירים ולהשיב לפנינו את הזוהר האבוד. "זהו הטיפול היחיד בעולם שעובד על שריר", מסבירה הלגה רקאנטי, מנכ"ל מכון הלגה. "כמו במכון הכושר, גם בהידרה ליפט השריר פשוט עובד ומתחזק, והזוהר חוזר לפנים".

איך זה עובד? האלקטרודות משפרות את זרימת הדם בפנים, מחדירות חמצן מטהר ומוסיפות לעור חומרים שמתקנים את הנזקים שנוצרו בו. בנוסף, הפולסים גורמים לשרירים לעבוד, להתחזק ולהימתח, ומרים אותן לאורך זמן בצורה לא פולשנית.

הבונוס של טיפול הידרה ליפט הוא התאמתו האישית ללקוחה ולצרכיה, כך שמעבר לעבודה המחזקת של האלקטרודות, גם העור מקבל את הטיפול שמגיע לו. אין פלא, אם כך, שנשים שנהנו מטיפול הידרה ליפט מקבלות תגובות נלהבות, וחלקן אף נשאלות אם עשו ניתוח להרמת עפעפיים או למתיחת פנים. אבל הדבר היחיד שנמתח הן השפתיים, בחיוך מרוצה.

================================================================================================================================

*טיפול במתנה לאחת הגולשות*

טיפול הידרה ליפט ראשון במתנה
בהלגה – מרכזים קוסמטיים ורפואיים

לראשונה שנרשמת בטופס המצורף

כמו כן, כל נרשמת זוכה להטבה: טיפול היכרות בעלות של 100 ש"ח בלבד, במכון הלגה. בתוקף עד 15.11.2013

מלאי את הפרטים בטופס כדי לזכות בטיפול חינם וגם להיות זכאית להטבה:

[contact-form 404 "Not Found"]

* מכון הלגה – בן גוריון 4, מרכז בן גוריון, קומה 1, ראשון לציון.
טלפון: 03-9645111. לאתר האינטרנט: www.helga.co.il
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה