יעל גולדמן: לא מבזבזת זמן על איפור

יודעת שהיא יפה, ולמרות שהיא אוהבת שמאפרים אותה, אין סיכוי שתתפסו אותה משקיעה 3 שעות לפני שהיא יוצאת מהבית. ומה היא חושבת על אידאל היופי?

15/10/2013
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS

"חשוב לי להיראות טוב, אבל אני חושבת שאין אישה שתגיד אחרת", אומרת הדוגמנית יעל גולדמן, בת 35, נשואה (לאורי פפר) ואמא לעמנואל בת השנתיים ולתינוקת שנולדה ממש עכשיו. "חשוב לי להיראות טוב ולהרגיש טוב, בשביל עצמי, לא בשביל מישהו או משהו, אבל אני לא עובדת בזה. אני משתדלת, זה כן. יש דברים שאני עושה כמו ללכת למספרה או לעשות פילאטיס. אבל אני לא משקיעה יותר מדי, אני מודה. ברמה הכי פלצנית זה משהו פנימי כשטוב לך אז רואים את זה".

יעל גולדמן מדגמנת לרונן חןיעל גולדמן, פרזנטורית של  רונן חן (צילום: אלון שפרנסקי)

שאלה: מי שקוראת את האמירה שלך עכשיו יכולה להגיד 'נו, טוב, היא יפהפיה, קל לה להגיד משפט כזה'.

"ממש לא! לכל אחד יש את החולשה של הגוף שלו. גם לי יש דברים שהייתי רוצה לשנות ותמיד את יכולה למצוא דברים שאת לא אוהבת: הלוואי שהיו לי עוד כמה סנטימטרים והלוואי שהבטן שלי הייתה יותר שטוחה, תמיד אפשר למצוא. באופן כללי אני אהיה חוצפנית להגיד שאני לא אוהבת את מה שאני רואה במראה כי אני יודעת שאני בחורה שנראית בסדר גמור". הראיון עם יעל גולדמן נערך כשהיא בשלהי ההריון השני שלה: "זה לא הוגן לשאול אותי בסוף ההריון אם אני מרוצה מאיך שאני נראית, כי אני לא נראית כהרגלי. אני חווה שינוי מאוד גדול, אני לא במשקל שלי, לא בבגדים שלי, כל הגוף שלי משתנה ומשתגע, זאת באמת תקופה משונה מבחינת דימוי גוף וקבלה עצמית לאהוב את עצמי כמו שאני נראית עכשיו".

שאלה: מהו האידיאל היופי בעינייך?

"לפעמים אני רואה בחורה צעירה וחושבת שהיא יפהפיה, לפעמים מראה של ילדה ברחוב יכול לתפוס אותי ולפעמים אני רואה אישה מבוגרת וחושבת הלוואי שאני אתבגר להיות כזאת. אין מישהי ספציפית שמהווה עבורי סמל יופי. אני חושבת שבחורות שהן יפות בצורה בלתי רגילה הן לאו דווקא אידיאל יופי, כי בשורה התחתונה אני חושבת שיופי זה משהו שאישה מקרינה מבפנים. יש לי כל כך הרבה חברות יפות, אבל אני נורא אוהבת אותן אז כשאתה אוהב מישהו הוא באופן טבעי יותר יפה בעינייך. וזה גם עובד הפוך יש לי חברות שהן לא כאלה יפות אבל הן נראות לי מהממות, זה מתעתע כי זה קשור באהבה".

שאלה: מתי את הכי מרוצה ממה שאת רואה במראה?

"זה תלוי מצב רוח ותלוי תקופה. בתקופה מגניבה ושמהמם לי בחיים אני יותר יפה, כשאני מאוהבת אני יותר יפה. כשיש יום מבאס בעבודה או בזוגיות ושום דבר לא מסתדר את גם נראית ככה. הפנים שלי יותר יפות בהריון, אני מודה. העור יותר חלק, יותר יפה בהריון הזה, הפנים זוהרות, מתמלאות, אין קמטים, זה נראה כאילו עשיתי איזה ליפט".

שגרת הטיפוח של יעל גולדמן בסיסית מאוד ומתבססת בעיקר על ניקוי הפנים והנחת לחות.  "אני לא מתאפרת לא ביום יום. אני שמה את הביבי של סבוקלם ואני לא מנסה למכור כלום אני פשוט אוהבת את המראה החלק והלא מאופר, שהעור נראה אחיד ולא מאופר זה מהמם וזה בקטנה. בצילומים יש תאורה מתאימה וזה ממקסם את הלוק שלי, זה לא כמו שאני ביום יום או כשפפרצי מצלמים אותי ברחוב. יש משהו מגניב שאנשים הכי מוכשרים מאפרים אותך ומסרקים אותך ויש את התאורה הכי מעולה והכל נראה מצוין – אני מסתכלת על עצמי במראה ואני תמיד מרוצה כי זה כיפי לראות את עצמך ככה, אבל זה לא אומר שאני אסתובב ככה ביום יום או שאעשה איפור ושיער 3 שעות לפני שאני יוצאת מהבית. זה לא אני".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה