כך לובשים ג'ינס לעבודה

אין פריט שיוכל להתחרות עם ג'ינס על נוחות, אבל האם אפשר ללבוש אותו לעבודה ועדיין להיראות מכובדת? בהחלט. הבלוגרית קטיה אייזנברג מציעה שני לוקים לעבודה - אחד עם מכנסיים, השני עם שמלה

29/09/2013
קטיה אייזנברג קבלו עדכונים מקטיה
  • RSS

לכל אחד מאיתנו, בשלב זה או אחר בחיים, יצא לשמוע את סיפור האבולוציה המופלא של מכנסי הג'ינס ובד הדנים באופן כללי: הוא נוצר כבגד עבודה לפועלים, אבל כבר עשרות שנים מחזיק במעמד המכובד של Must Have, או לחילופין "Life Saver" בארון. כל עונה הוא ממציא את עצמו מחדש, חוזר בגלגול מרענן ואף פעם לא נמאס לנו ממנו: מחויט, סקסי, משוחרר, לא מתאמץ, אתם תגידו והוא כבר יבוא בגזרה מושלמת בדיוק לפי בקשתכם. דנים תמיד קל לשלב בלוק, ואין פריט שיוכל להתחרות איתו על נוחות. לא פלא שעם כל האהבה שלי לשמלות ולחצאיות, בוקר אחרי בוקר בדרכי לעבודה אני מושיטה את ידי לעבר הג'ינסים.

לכן תארו לעצמכם כמה שמחתי לראות את המבחר העצום של פרטי ג'ינס בקולקציית הסתיו החדשה של גאפ, "Back To Blue". כבר יצא לי בעבר להתרשם ממחלקת הדנים המגוונת שלהם וגם העונה גאפ לא אכזבו. הנה שני לוקים לעבודה, אחד לחובבות המכנסיים, אחד לחובבות השמלות.

לוק 1 // לעבודה עם מכנסיים

קטיה אייזנברג, ג'ינס לעבודה, גאפג'ינס וג'קט – גאפ | חולצה – מנגו

עבור המראה הראשון רציתי ללבוש משהו נוח ולא מגביל, כזה שלא יגרום לי להרגיש מודעת למה שאני לובשת אך בו זמנית יעניק ביטחון ויראה מעודכן ואופנתי. בחרתי ללבוש מכנסי ג'ינס בצבע בז' ניטרלי ונעים עם הדפס מנומר שמוסיף טאץ' מעניין, חולצה מכופתרת לבנה וג'קט אופנוענים בעל גזרה מושלמת, שמשתלבת בקלות עם כל סגנון.

קטיה אייזנברג, ג'ינס לעבודה, גאפ

קטיה אייזנברג, ג'ינס לעבודה, גאפ.

לוק 2 // לעבודה עם שמלה

קטיה אייזנברג, ג'ינס לעבודה, גאפג'קט - גאפ | שמלה - טופ שופ | חגורה - מנגו

למראה השני החלטתי ללכת על משהו יותר נשי ומחויט, לוק שישדר רצינות אך ישמור על פן צעיר ומעודכן. לשם כך בחרתי שמלה בעלת גזרה נשית בצבע פודרה ותיבלתי את הלוק עם ג'קט האופנוענים, ששובר את המתיקות של השמלה ומוסיף טוויסט מרענן.

קטיה אייזנברג, ג'ינס לעבודה, גאפ

קטיה אייזנברג, ג'ינס לעבודה, גאפ

קטיה אייזנברג, ג'ינס לעבודה, גאפ

היכנסו לבלוג של קטיה אייזנברג >> Ocean Wind
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה