ריסים מושלמים. מדריך לבחירה מסקרה

הריסים הם המסגרת של העיניים וכולנו רוצות ריסים מלאים ויפים. לכן, המסקרה היא אחד ממוצרי האיפור הפופולריים ביותר. איך בוחרים את המסקרה הנכונה? איך משתמשים בצורה יעילה? מדריך

24/09/2013
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS
את מסתכלת במראה ורוצה ריסים ארוכים, מלאים, מרשימים. את הולכת לסופר פארם ועומדת נבוכה מול המבחר העצום. כל מסקרה טומנת בחובה הבטחה, ואת אובדת עצות. בשביל זה, אבל בדיוק, אנחנו כאן. בעזרת איריס אגיב, מנהלת ההדרכה של "איב סן לורן", הרכבנו עבורך את המדריך לבחירת המסקרה הנכונה להדגשת עינייך וליצירת הלוק הרצוי. אגב, מנויות גלוסיבוקס קיבלו החודש את המסקרה החדשה של איב סן לורן - בייבי דול - והיו הראשונות להתנסות בה.
.
ראשית, התבונני במראה ובחני את מבנה הריסים שלך והתוצאה שתרצי להשיג: מי שיש לה ריסים ארוכים, לא תרכוש מסקרה מאריכה, מי שיש לה ריסים מעוגלים, לא תרכוש מסקרה מעגלת.

שנית, גוון המסקרה גם הוא חשוב מאוד. אפילו בגווני השחור, קיימים סוגים שונים: שחור מאט, מבריק, מנצנץ , עמוק ועוד.
העדפה אחרת היא למסקרה עמידה במים או רגילה: אם את שוחה, תעדיפי מסקרה עמידה במים. אם את מחובבות האיפור הקליל, תעדיפי מסקרה רגילה כדי להסיר אותה בקלילות.

למראה בובתי

המסקרה מדגישה את הריסים המאירים את עיניך בעזרת המברשת האלסטית רבת הפנים שמעצבת מחדש את הריסים אחד אחד. למראה מעוצב ומלא נפח, המסקרה החדשה מעניקה מראה  בובתי ואסתטי לעינייך.

לאפקט של ריסים מלאכותיים

אם ריסייך דקים או דלילים ואת מעוניינת להעניק להם נפח מלא, השתמשי במסקרה שתעניק לריסייך מניפת ריסים מלאה ומפתה והמון נפח, ממש כמו של ריסים מלאכותיים. התוצאה הסופית של איפור עינייך היא ריסים מעוצבים, מופרדים בצורה מושלמת ומוארכים בצורה אופטימלית.

לנפח עוצמתי ומיידי לריסים

בחרי במסקה בעלת מברשת דקה וחיתוך ספירלי מרווח שלה, מסקרה בעלת מברשת מעובדה מאוד ויפים צפופים,  תעניק נפח, ותיצור מראה מהפנט במיוחד לריסים, מודגש במיוחד, ממש כאילו הדבקת ריסים מושלמים לעינייך.

למראה ריסים ארוכים ומעוגלים

במידה וריסייך קצרים ושמוטים ואת מעוניינת להאריך אותם ולעגל אותם, השתמשי במסקרה בעלת מבנה צר יחסית וזיפים גמישים ודקים.שתסייע בהארכת הריסים והפרדה של כל ריס וריס. ריסים מעוגלים יווצרו בזכות למסקרות מעגלות, שזיפי המברשת שלהן בנויים בשתי וערב ויוצרים את אפקט העיגול.

מסקרה למראה בובתי של איב סן לורן. החודש ב גלוסיבוקס

.

טיפים למריחת מסקרה לקבלת מלוא האפקט:

  • הסתכלי כלפי מטה בעיניים פתוחות. באמצעות קצה המברשת, משחי את כל הריסים בבת אחת, עם החומר שמרוכז עליה.
  • מרחי את החומר בתנועות זיגזג מהשורש ועד לקצווות בריסים העליונים והתחתונים.
  • למראה עיניים דרמטי, מרחי את המסקרה רק על הריסים העליונים ושימי דגש בזווית החיצונית של הריסים העליונים.
  • למראה של עין רחבה, הברישי את החלק החיצוני של הריסים העליונים לכל אורכם.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה