רכילות השבוע: מיכל אמדורסקי מאורסת

לפעמים לא צריך יותר מחמישה חודשים כדי לדעת שזה זה, אז האם צפוי סיבוב שני מוצלח עם הכדורסלן בדימוס ג'פרי ישי? אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי הכי עשו לו את השבוע

29/08/2013
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי מפתיע: אחרי חמישה חודשי זוגיות, מיכל אמדורסקי ובן זוגה, שחקן הכדורסל בדימוס, ג'פרי ישי, החליטו למסד רשמית את הקשר ולהתחתן. ולחשוב שהיה מי שחשב שמדובר בריבאונד ותו לא...

מיכל אמדורסקי, צילום: ענת מוסברג

הכלה הכי מהממת: אנחנו בטוחים שגם אמדורסקי תהיה כלה נאה בהחלט, אבל אין ספק ששירלי בוגנים הייתה כלה ממש ממש מהממת!  בוגנים עלתה על שמלה לבנה ונישאה (בפעם השניה בחייה, אבל מי סופר) לבן זוגה לירן סרוק. באו לחזות בפלא: האקס (!) אביב משה, בר רפאלי, גלית לוי, שלי גפני, סקאזי ואווה, שרי גבעתי, מיכל שפירא, חן יאני ועוד - צפו בתמונות.

שירלי בוגנים, צילום: ענת מוסברג

הכי מדובר: גם מי שהגלה עצמו זמנית לאי בודד בוודאי לא הצליח להתחמק השבוע מכל הדיבורים סביב גמר האח הגדול, והזוכה שלו – טהוניה רובל. והיו כאלו שהגדילו לעשות ואף צבאו על בית משפחתה של טהוניה שבבית שמש, והקיפו אותה באהבה עם שובה אליו. המיילים, למקרה שתהיתם, לא היו שם.

טהוניה, צילום: רועי קסטרו

טהוניה, צילום: רועי קסטרו

הכי חזרה לשיגרה: ואל תחשבו שנרגענו כבר מהסיפור המדובר של השבוע הקודם... אחרי שבשבוע שעבר נינט טייב ויהודה לוי הטילו את פצצת הפרידה וירדו למחתרת, השבוע הגיעה טייב לפגוש את הקאסט של הסדרה החדשה בה היא משחקת, "זגורי אימפריה", ביניהם עוז זהבי ומשה איבגי, להקראת התסריט ולהרמת כוסית. כי כמה אפשר להמשיך להתחבא בבית?

נינט. צילום: תומר רוטנברג

הכי יוניסקס: בעונה החדשה של מחוברים מעורבים לראשונה משתתפים משני המינים - ליאור דיין, שירלי ברנר, נדב אבוקסיס, אילון נופר, נתי קלוגר ובעלה הבמאי בועז רוזנברג, הגיעו לראות את עצמם מרוחים על המסך, בליווי בני משפחה וסלבס נוספים בפרימיירה של העונה החדשה. אנחנו מקווים שגם אנחנו נצליח להתחבר.

מחוברים, צילום: ענת מוסברג

נתי קלוגר, צילום: ענת מוסברג

שירלי ברנר ויעל אבקסיס. צילום: ענת מוסברג

הכי מזל טוב: אם לנו זה הרגיש כמו ההריון הארוך בעולם, תארו לכם כמה ארוך (וכבד!) זה בוודאי הרגיש למיה דגן... אבל השבוע ההריון הראשון והבלתי נגמר הזה סוף סוף הסתיים, ודגן ילדה בת משותפת ראשונה לה ולבן זוגה בארבע השנים האחרונות, ערן פפר. מזל טוב!

מיה דגן, צילום: ענת מוסברג

צילומים: ענת מוסברג, רועי קסטרו, תומר רוטנברג

לחדשות ולעדכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך