השלל שאביא למסיבת ההחלפות

לפני חודשיים הייתי גאה בעצמי כשחשבתי שאין לי מה להביא למסיבת ההחלפות של סלונה. עכשיו מסתבר שגם לי יש בעיית היקשרות לפריטי אופנה. הנה הצצה לכמה מהפריטים שאביא ולאחד שאני מקווה שמישהי אחרת תביא

27/08/2013
מורן קדוסי קבלו עדכונים ממורן קדוסי
  • RSS

כשהתחלנו לדבר על מסיבת ההחלפות של סלונה לפני חודשיים, עברתי מהר בראש על הארון שלי וקבעתי: אין לי מה להביא!

הייתי גאה בעצמי - בדיוק עשיתי סדר מטורף בארון והוצאתי כמה שקיות ענקיות, חלקן לזבל, חלקן לאחיות שלי, חלקן לויצ"ו. טוב, חוץ מהעובדה שהשקית לויצ"ו מעולם לא הגיעה לויצ"ו ונותרה במסדרון, הכל נראה פרפקט - התפנה לי מקום בארון, הפסקתי להתלבט בבוקר (ובעיקר בערב) בין פריטים שכבר ממש לא מתאימים לי ומיד טסתי לאסוס דוט קום לגהץ את הכרטיס שלי.

אבל היוהרה שלי הייתה מוקדמת. כי כשבכל זאת ניגשתי השבוע לחפש "בנרות" פריטים שאוכל להביא למסיבת ההחלפות, מצאתי לא מעט. דאמן.

אז כן, גם לי יש בעיית היקשרות קלה לבגדים. במקום לנזוף בי, תשמחו שלא הכל כבר פוזר בתפוצות. הנה 3 פריטים שאני הולכת להביא למסיבת ההחלפות שתתקיים במוצ"ש הקרובה (כל הפרטים בסוף הפוסט), פריט אחד שלא אוותר עליו, ועוד בקשה שכדאי לרונית הבר, העורכת הראשית, לקרוא.

קחו אותם ממני. 3 פריטים שאני מוסרת

שמלה מהחנות "אובססיה" למסיבת ההחלפות של סלונהשמלת רטרו פרחונית מחנות "אובססיה" המיתולוגית. מומלץ ללבוש עם תחתית בצבע שחור

חולצה של קארין איי, למסיבת ההחלפות של סלונהחולצת קפלים בכחול נייבי של המעצבת קארין A, עם חצי שרוול ומחשוף עמוק

שמלה של H&M, למסיבת ההחלפות של סלונהשמלה בנוסח טוונטיז מתחרת פרחים, שנרכשה ב-H&M בניו יורק לפני אי אילו שנים

תורידו ת'ידיים. הפריט שלא אתן לעולם

חולצה של מועדון הבלוקיש רק פריט אחד בארון שלעולם לא אוותר עליו - שמלת הבלוק הקצרצרה שלי, מתנת יומולדת קאסטום מייד שניתנה לי על ידי אהוביי ממועדון הבלוק. אני אוהבת את המחשבה שיש רק אחת כזו בעולם (כל הזכויות שמורות!)

.

והפריט שאני חולמת עליו. בקשה מיוחדת מרונית הבר

הסיכוי קלוש, אבל שווה לנסות - רונית, את השמלה הזו אני רוצה! שמלת הקימונו בירוק-בקבוק שהיא השאילה לי בפורים האחרון גרמה לי להרגיש כמו מלכת דיסקו ליום אחד. אם הייתי מקבלת שקל על כל פעם שבה אמרו לי "אל תחזירי אותה!", הייתי כבר יכולה לשחד את רונית במשהו. רונית, לפחות תעשי כאילו את שוקלת את העניין.

שמלת קימונו של רונית הבר.

נתראה במסיבת ההחלפות! כל הפרטים כאן >>

מסיבת ההחלפות של סלונה,  אוגוסט 2013
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה