כחול מיקונוס – הצבע של העונה הבאה

תכירו את הכחול החדש: כחול מיקונוס - זה הכחול שמתאים לכל אחת ושאמור להזכיר לכן בחורף הקרוב איך נראה קיץ מדהים בחופי האי היווני מיקונוס. הנה הפריטים המומלצים שלנו בכחול מיקונוס, ושיר חורפי לקינוח

19/08/2013
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

סוף הקיץ והידיעה כי בעוד שבועיים בדיוק מתחילה שנה חדשה ואיתה באופן רשמי גם הסתיו, עושים לנו מצב רוח כחול.

כחול נמצא ברשימת עשרת הצבעים הטרנדים לסתיו-חורף 2013-2014 של "פנטון" - המכון המפרסם את תחזית הצבעים העונתית והסמכות העליונה בתחום. והכחול "החדש" קיבל את השם האקזוטי כחול מיקונוס על שם האי היווני היפיפה (זה שבו נופשת תמיד בר רפאלי ושעכשיו גם קרן פלס קפצה אליו לחופשה). הכוונה הייתה לעורר קונוטציה של נוסטלגיה לקיץ יחד עם זיכרון הים הכחול והרגוע העוטף את האי, ואם אתן חושבות שאנחנו ממציאות את הדברים האלה, כדאי שתקראו בעיון את הפרסומים בעניין הדו"ח.

כמובן שהצינית שבינינו אמרה מיד, שהיא בכלל לא מבדילה בין כחול קובלט, כחול רויאל וכחול מיקונוס, אבל הפאשניסטה נעצה בה מבט מזלזל וטענה שהיא לא מבינה כלום בדקויות.

בסוף הוחלט שזה ממש לא משנה אם הכחול החדש דומה כמעט בדיוק לכחול של העונה שעברה, כי ישנה הסכמה אוניברסלית אחת: אין מי שלא אוהבת כחול, וזהו צבע שמחמיא לכולן.

הבונוס הנוסף הוא שכל הבגדים שבחרנו עבורכן מקולקציית SET, הקו הצעיר והטרנדי של מיס לגוט, מושלמים כדי לפתוח איתם את עונת הסתיו, כולל חודש החגים שממתין בפתח. בסוף מחכה לכן בונוס - שיר מופתי של בילי הולידיי.

קלואה, מייקל קורס ושאנל מציגים את הצבע הטרנדי כחול מיקונוסכחול בתצוגות סתיו-חורף 2013-2014 (מימין לשמאל): שמלה ושכמייה בכחול מיקונוס אצל קלואה; כחול רויאל אצל מייקל קורס; ומעיל בכחול מיקונוס של שאנל (צילומים: GettyImages)

*

שמלה מקולקציית SET של מיס לגוטהשמלה הזאת טרנדית ומחמיאה, ותאמינו לנו שלא תמיד אפשר להשיג את שני היתרונות בשמלה אחת!
היא מעולה כדי להשוויץ בשיזוף העדין של סוף הקיץ והחגיגיות שלה תתאים גם לשולחן ראש השנה

*

שמלה מקולקציית SET של מיס לגוטעם השמלה המקסימה הזאת של SET לא צריך להחליט על איזה כחול בא לנו

*

שמלה מקולקציית SET של מיס לגוטשמלה כחולה מצוותת לקרדיגן קטן מעל, מקולקציית SET של מיס לגוט. שמרו את הקרדיגן למקומות ממוזגים

*

אנחנו כבר בקושי יכולות לחכות שיתקרר כדי ללבוש את הצירוף המושלם הזה (כולו מקולקצייץ SET) - המראה הגברי, עם הג'קט המטאלי וחולצת המשי בכחול מיקונוס, שמקפיצה את כל ההופעה

שמלה מקולקציית SET של מיס לגוטעוד לוק מעולה וטרנדי (זיכרו לקראת הסתיו!): מכנסיים כחולים עם ג'קט אובר סייז בסגנון גברי -
צירוף שפאשניסטות ומבינות עניין תלבשנה בחורף הקרוב

*

ולסיום, בילי הולידיי עם השיר המופתי "Am I Blue". חורף, אתה מוזמן להגיע
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה