הלקים של קיץ 2013

נדמה לך שבקיץ הלק מחזיק מעמד פחות זמן מאשר בחורף? את לגמרי צודקת. קבלו טיפים מעולים וסקירת קולקציות הקיץ הלוהטות של חברות הלקים המובילות

19/08/2013
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS
»

למה בקיץ הלק מחזיק מעמד פחות זמן? מפני שבעונת הקיץ קצב גדילת הציפורניים עולה בלפחות 20 אחוזים. בנוסף, החול (בים) והכלור (בבריכה)  והחשיפה לשמש (בכל מקום) גורמים ללק להישחק מהר יותר.

מצד שני, מי רוצה לוותר על לק בקיץ? אף אחת. כדי שהלק יחזיק מעמד יותר זמן את צריכה להקפיד על שלושה כללי זהב: מריחה מדויקת יותר, שיוף וקיצור הציפורניים לעיתים קרובות יותר ומריחת לק במרווחים קצרים יותר מאשר בחורף.

ועוד טיפ מנצח: מריחת שכבת לק שקוף (או Top Coat כפי שהוא נקרא בחברות לקים מסוימות) תטשטש קצוות שמיהרו להיסדק, מהסיבות שתוארו לעיל.

מה התחדש בגזרת הציפורניים הקיץ?

חברות הלקים המובילות בעולם פינקו אותנו הקיץ במגוון עשיר במיוחד של צבעים. בסיכום הקיץ שהכנו לכן, גילינו שמצד אחד יש את צבעי הקיץ הטרנדיים והשנה הצבעוניות שולטת: מוורודים, סגולים וטורקיזים עד צבעי ניאון שזוהרים בעיניים, נצנצים בקשת צבעוניות מסחררת ועוד. מצד שני, הצבע האדום, שומר על מעמדו ומי שאוהבת את ציפורניה (וזה גם מתאים לה) צבועות באדום-לוהט, תמצא את עצמה מגה-אופנתית גם בימים אלה. להלן דוגמאות ללקים שקיבלו, במתנה, מנויות גלוסיבוקס בקופסה האחרונה שנשלחה אליהן.

OPI

מי לא מקבל השראה מטיול הרפתקאות ברחבי אירופה?  חברת OPI מחבקת את רוח האיחוד האירופי  דרך אוסף הגוונים שלה לקולקציית קיץ 2013: קולקציית Euro Centrale שכוללת 12 גוונים שיתנו לנו יד חופשית לחקור את צ'כיה, הונגריה, פולין ורומניה. זו רק עוד סיבה לחגיגה כשההיסטוריה פוגש את העיצוב הקלאסי. בקולקציה זו תערובת של 12 גוונים מתכתיים זוהרים יחד עם גוונים בהירים ושובבים. אקווה עם ורוד, קרם מתובל באינדיגו, חצות כמו החציל.

מימין (בחלק העליון של התמונה) לק Cajun Shrimp גוון פיקנטי וטעים של אדום ואלמוג, גוון מושלם לקיץ!

REVLON

לרבלון יש את לק טופ ספיד שאני מאוד אוהבת, כי הוא גם מבטיח וגם מקיים: מתייבש במהירות שיא (היצרן מבטיח 60 שניות בלבד). גם המריחה נעימה וקלה הודות לנוסחה מקצועית למראה חלק ואחיד ללא היווצרות בועות, שלא לדבר על ההצלחה בכל מריחה בזכות המברשת הנוחה לשימוש. הקולקציה החדשה מונה 8 גוונים אופנתיים, חלקם פנינתיים וחלקם מאטים, מחד גוונים מהקצה ה"קייצי" וה"עליז" יותר של קשת הגוונים, וגם גוונים מהצד ה"סתווי" וה"סולידי" יותר שלה. מדובר באוסף של צבעים מטריפים, אליהם נוצקו ניחוחות (כן, הלקים ריחניים והניחוח נשאר 3 ימים לאחר המריחה).

Essie

מותג הלקים הניו-יורקי מתהדר בקולקציית צבעי פסטל וצבעי ניאון. אבל שימו לב במיוחד לגוון Where is my chauffeur? שמזמין אותך להתענג על טורקיז אלגנטי ויפהפה שתמיד מצליח לשגע את כולם.

LAKA

קולקציית הקיץ של לקה עונה לשם "אופטימיות קיצית", והיא אכן מאירה את הציפורניים בגוונים מלאי חיים, בצבעוניות פסטלית רכה בוורדרד וסגלגל ועד גווני פופ זוהרים כמו קורל חזק, סגול, וכתום מרקר.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך