גלוסיבוקס: 5 הפתעות בקופסה אחת

נשים בכל העולם אוהבות אותה והן יודעות למה: גלוסיבוקס היא הרבה יותר מקופסה מהודרת, מלאה במוצרי טיפוח המותאמים אישית למנויה שמקבלת אותם מדי חודש. גלוסיבוקס היא חוויה שלמה של יופי

14/08/2013
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS
»

נשים בכל העולם אוהבות אותה והן יודעות למה. כל חודש הן מחכות שהיא תגיע עד פתח הבית. וכשהיא מגיעה, השמחה בשיאה: קופסה מהודרת, מלאה במתנות, מוצרי יופי וטיפוח המותאמים אישית עבור מי שמקבלת אותם, שהיא על פי רוב גם חובבת ביוטי מושבעת – גלוסיבוקס.

גלוסיבוקס היא הרבה יותר מקופסת מוצרי יופי איכותיים. גלוסיבוקס היא חוויה שלמה, מותאמת אישית לכל אישה. על כן הפכו מנויות גלוסיבוקס לקהילה שלמה, שנמצאת בפייסבוק, בעמוד הרשמי של גלוסיבוקס ובקבוצות אחרות. המנויות מחליפות חוויות, מספרות זו לזו מה הן עושות עם הקופסה עצמה (הקופסה כל כך יפה, שרוב המנויות משתמשות בה לדברים אחרים, למשל איחסון פריטים) וכך, על הדרך, הן גם רוכשות חברות חדשות.

גלוסיבוקס של קיץ

הכל מתחיל ביופי

חווית גלוסיבוקס מתחילה במילוי פרופיל היופי האישי של כל אחת שלפיו נשלחים מדי חודש, בקופסה יפהפיה, 5 מוצרי טיפוח ויופי בגודל מיוחד שנבחרים בקפידה עבור כל מנויה באופן אישי.

חלק מחווית גלוסיבוקס היא הציפייה לקופסה, ההתרגשות המלווה אותה, ובעובדה שאת מעניקה לעצמך פינוק חודשי ואת ההזדמנות להיות הראשונה להיחשף לפני כולם למוצרים חדשים, חדשניים ואף יוקרתיים שנמצאים בתקופת השקה.

גלוסיבוקס מתחייבת שמדי חודש תקבל המנויה 5 מוצרים בקופסה, כאשר לפחות מוצר אחד מהם בגודל מלא והשאר מוצרים בגודל travel size. בנוסף לאלה, המנויות מקבלות חוברת הדרכה למוצרים שבקופסה ונהנות מהטבות, מבצעים בלעדיים וממגזין תוכן שעוסק בעולמות הביוטי.

גלוסיבוקס. קופסה ובה כל המתנות שאנחנו אוהבות

סוד ההצלחה של גלוסיבוקס

נשים מ 15 מדינות ברחבי העולם שכבר מנויות בשנים האחרונות ונאמנות למותג יודעות מה הן רוצות ומנהלי גלוסיבוקס יודעים להקשיב ולמלא אחר הציפיות. דן מנו, מנכ"ל החברה, מנסח את סוד ההצלחה במשפט אחד: "שילוב של מבחר מוצרים חדשני ואיכותי עם תשומת לב לכל אחת".

חוץ מזה, זה ממש משתלם להיות מנויה של גלוסיבוקס: בעלות של 75 ש"ח מקבלים מוצרים ששווים הרבה יותר (אם היית רוכשת אותם ברשתות הפארם, למשל), ותמיד יש לך מוצר אחד בגודל מלא. זוהי ההתחייבות של גלוסיבוקס והמנויות הוותיקות מאשרות ומציינות שבדרך כלל מגיע יותר ממוצר אחד בגודל מלא. למשל, בקופסה של חודש יוני, היה שמן בושם של sharon's בגודל מלא, והייתה גם חמאת שיאה של בגודל מלא. בנוסף אליהם, היו בקופסה עוד מוצרים, בגדלים משתנים. אל תחמיצו את מה שחשבו בלוגריות היופי של סלונה בודקת.

ועכשיו, גם את יכולה. שלושה צעדים פשוטים והגלוסיבוקס שלך בדרך אליך:

1. הצטרפי לגלוסיבוקס.

2. בחרי את סוג המנוי המתאים לך.

3. צרי לעצמך "פרופיל יופי" בעמוד, כדי לקבל מדי חודש את הגלוסיבוקס המתאימה לך ביותר.

4. את מוזמנת להתחיל להנות - כל חודש תגיע אליך, ישירות הבייתה, קופסת היופי שלך.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה