לשמור על השיער בקיץ

השיער שלך מאבד לחות ומגלה סימני יובש בקיץ? יש מה לעשות. למשל, לקרוא את הכתבה ולמלא אחר העצות של מעצב השיער אריק מאיוסט

14/08/2013
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS
»

בקיץ השיער שלנו מאבד מהזוהר שלו והופך להיות יבש (מה שנקרא "קש") וקשה לסידור. זה קורה בעיקר עקב הלחות המוגברת. אפשר להתגבר על אובדן הלחות של השיער ואפשר לשמור על שיער יפה ובריא גם בקיץ. איך? קודם כל, כדאי לנשום עמוק. "צריך לזכור שהשיער עמיד בפני כל דבר כולל האקלים החם בתקופת הקיץ", מרגיע אריק מאיוסט, מעצב שיער ל  Moroccanoil. בקיץ פשוט צריך להקפיד לטפח את השיער בצורה יותר הדוקה. בגלל שהשיער מאבד בקיץ מהלחות שלו, אני ממליץ להקפיד לספר את השיער מקצוות שרופים אחת לחודש וחצי עד חודשיים ולהימנע מחשיפה ממושכת לשמש. בנוסף, יש לחפוף את השיער באופן קבוע ובמיוחד בקיץ עם שמפו ומרכך משקמים ומעניקי לחות".

שומרים על השיער בקיץלא פשוט לשמור על השיער בקיץ - אך אפשרי! (צילום: Thinkstock)

אפשר להסתפק בשמפו ומרכך?

"לא. חשוב מאוד להשתמש במסכת הזנה ולחות אחת לשבוע או מקסימום פעמיים. המסכה (שגם הייתה בקופסאות גלוסיבוקס החדשה) מזינה את השיער בלחות ומרככת אותו. הדבר משפר משמעותית את מרקם השיער, הגמישות יכולת העיצוב והברק בשיער. להשלמת הפעולה, מומלץ מאוד להשתמש על בסיס יומיומי בשמן טיפולי לשיער".

ואם אני הולכת לים או לבריכה?

"מומלץ מאוד לפני הכניסה למי הים או לבריכה, לשים מתחת לכובע על שיער רטוב מסיכה כי פעולה זו מונעת את חדירת מי הכלור או מי הים לשערה".

לשמור על השיער בקיץ. שמפו ומרכך בקיץ? זה לא מספיק. את צריכה גם מסיכת לחות לשיער שאיבד אותה (צילום: Thinkstock)


האם כדאי ללכת לישון עם מסיכה?

"בשום פנים ואופן לא! מסיכה מיועדת להשהייה של מספר דקות על השיער, ואז יש לשטוף היטב במים פושרים. מי שתלך לישון עם שיער רטוב ועליו מסיכה, פשוט תקום עם שיער "קש", שיער יבש, מלא בקשרים ובלתי אפשרי לסידור. בכלל, מומלץ ללכת לישון עם  שיער וקרקפת נקיים, בדיוק כשם שאת מסירה איפור לפני השינה, והולכת לישון עם עור פנים נקי".

המלצת המערכת:

מסיכת לחות והזנה של Moroccanoil טיפול מחייה של 5 דקות בלבד המיועד לשיער הזקוק לתוספת לחות וריכוך. פורמולה עשירה בשמן ארגן ובעלת ביצועים גבוהים במיוחד המשפר משמעותית את מרקם,  גמישות ויכולת העיצוב בשיער. אם לא קיבלת אותה בקופסת הגלוסיבוקס האחרונה, תוכלי להשיג אותה במספרות נבחרות, טלפון לבירורים: 03-9511086.

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

  • חשיפה ראשונה: מסכת אלביב בגודל מלא | גלוסיבוקס | סלונה 21/08/2013

    [...] מסכת השיער אלביב ארג’ינין היא מסכה לטיפוח פלא ב- 60 שניות בלבד, לשימוש לאחר כל חפיפה. בדרך כלל, מומלץ להשתמש במסכה לשיער רק פעם עד פעמיים בשבוע (ראי, למשל, בכתבה איך לשמור על השיער בקיץ) איך זה קורה? בזכות הטכנולוגיה החדשנית של המוצר. [...]

בחזרה למעלה